Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Juby

Myślę, że to tylko takie ściemnianie. Gdyby nie byli już dogadani, nie ogłaszaliby jego powrotu podczas DC FanDome. Oby, bo powrót Keatona jara mnie o wiele bardziej od powrotu Afflecka.

Leon Kennedy

Również tak sądzę, ale ziarno niepewności zostało zasiane. Oby to było tylko takie ściemnianie... Chodź po co, nie mam pojęcia. Przecież już to ogłosili. Dziwne trochę.

Juby

Już można odetchnąć. TheWrap potwierdziło brak Reya Fishera / Cyborga w obsadzie filmu, a także powrót Keatona w roli Batmana, który zakończył negocjacje i podpisał kontrakt. Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu.

Leon Kennedy

Yeeeah!!!! Oby termin kwiecień został faktycznie dotrzymany, bo chyba nikt już nie chce kolejnej obsuwy, jak i nikt za Fisherem nie będzie płakał.

Johnny Napalm

Jednak jakiś Cyborg by się przydał w samym filmie. Niekoniecznie, ale jednak mógłby się przydać, jeśli przy okazji tych podróży w czasie i przestrzeni mogłaby się pojawić Mother Box.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

Oczywiście że tak. Sam Cyborg zawsze mi pasował do Flasha, ale czy teraz będą mieli jakiś pomysł na tą postać czy ją oleją całkowicie, zobaczymy..

Juby

Ray Fisher od miesięcy kłóci się z WB i Hamadą, więc szanse na jego powrót są niemal zerowe. I dobrze, bo to nieciekawa postać, wolałem go w Tytanach, zanim G. Joahns wcisnął go do składu JL.

Juby

Podobno już ruszyły prace na planie.

https://fdb.pl/wiadomosci/44496-ciezko-w-to-uwierzyc-ale-startuja-zdjecia-do-filmu-o-flashu

Nie wiem na ile ta fotka to potwierdzenie (zdjęcia miały ruszyć za ponad 2 miesiące). Poza fdb nie widzę aby ktoś o tym informował.

Q

Jeszcze nie skończyli zdjęć do "Fantastic Beasts and Where to Find Them 3", ale to, że przygotowania do "Flasha" trwają to już wiadomo od dłuższego czasu.

Sama fotka wrzucona przez Barbarę Muschietti też nic nie mówi o rozpoczęciu zdjęć.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Flash nie może być po prostu filmem o Flashu. Nie może być nawet filmem o Flashu z dwoma Batmanami! Będzie filmem o Flashu z dwoma Batmanami i... Supergirl.

https://www.comicbookmovie.com/supergirl/young-and-restless-actress-sasha-calle-cast-as-dcs-new-supergirl-will-debut-in-the-flash-film-a182606#gs.tgmcqj

Coraz bardziej wyczuwam od tego wibracje podobne do tych, jakie odczuwałem w 2014 roku podczas produkcji BvS. :P ::)

Mr.G

Tłumy w filmach superhero są teraz w modzie ;]

Odnośnie samego castingu, nie kryję, że jestem tradycjonalistą i jednak marzyło mi się zobaczyć Supergirl jako blondynkę, ale jednocześnie filmik z ogłoszenia wybranej aktorce jej roli (polecam obejrzeć) sprawił, że z miejsca polubiłem pannę Calle. Życzę jej szczęścia, a nam fajnej Supergirl.
No i ogólnie cieszę się z wprowadzenia tej postaci do uniwersum - o ile po filmie Flash ma być jeszcze jakieś filmowe uniwersum. Marzy mi się film o duecie Supergirl i Batgirl - taki nieco bardziej lekki i pozytywny.

Q

Co do koloru włosy, to już można znaleźć grafiki, pokazujące jak Calle prezentowałaby się w kolorze blond, więc kto wie może w filmie też tak będzie.

Jakby nie było filmowy Aquaman też nie jest wierny komiksowemu.

Co do samej obecności postaci Supergirl, to na pewno mają plany na więcej niż jednej film, ale już z niejedną postacią takie plany mieli.

Cytat: Juby w 20 Luty  2021, 08:42:26Nie może być nawet filmem o Flashu z dwoma Batmanami! Będzie filmem o Flashu z dwoma Batmanami i... Supergirl.
Jeszcze mogą dojść kolejne postacie. A gdyby pojawił się Cavill jako Superman? Może to jakaś rywalizacja z "Untitled Spider-Man: Far From Home sequel"? W którym filmie nie drużynowym, zobaczymy najwięcej różnych postaci.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#27
No dobra Q, ale ile Spider-Man miał już filmów? 8 solowych (jeśli liczyć za takie Homecoming i Far From Home) + gościnne występy w Civil War i dwóch ostatnich Avengers. Jeśli chcą z nowej części zrobić wspólny show wielu bohaterów - super, czekam.

Tymczasem Flash po 80 latach od swojego debiutu ma całe ZERO swoich filmów. Do końca 2016 roku Warner tak udanie wprowadzał tego bohatera, że po występach w dwóch filmach (BvS, SS) jego największą rolą był teaser do Justice League na Comic Con w San Diego. :P Jeśli w końcu, po dekadach prób, robią film o Flashu, to miło by było żeby to był film o Flashu.

Dodanie do niego Batmanów przyjąłem z otwartymi ramionami, bo jestem niepoprawnym fanem Batmana i tęsknię za Keatonem. Ale teraz już przeginają. Zresztą dodawanie nowej superbohaterki w uniwersum, w którym nie wiadomo na czym stoją, nie ma sensu (co w sumie pasuje do DCEU). Jeśli chcą dodać Supergirl (która po koszmarnym filmie z 1984 i marnym serialu od CW zasługuje na jeszcze jedną szansę), to niech w końcu zadzwonią do Cavilla i zrobią drugiego Supermana, w którym pojawia się Kara, tam będzie pasowała.

LelekPL

Cytat: Mr.G w 20 Luty  2021, 11:28:20Odnośnie samego castingu, nie kryję, że jestem tradycjonalistą i jednak marzyło mi się zobaczyć Supergirl jako blondynkę
*sprawdza rzeczywistość*
...
Tak, farby do włosów nadal istnieją ;)

Ja pewnie jak Juby też bym chciał najpierw solowy film o Flashu, ale o takim, który nie pojawił się wcześniej. W formie rebootu. Jeśli chcą kontynuować z Ezrą to i tak mało mnie to obchodzi. Jedna jedyna rzecz, która mnie interesuje to zwiastun i czy uda im się skopiować wizerunek Gotham i Batmana Burtona, bo bez tego casting Michaela Keatona to tylko marny fan service, który sam w sobie nie spowoduje, że wybiorę się na film.

Juby

Już nawet pojawiła się niezła przeróbka Saszy w blond włosach i kostiumie.



Powinni zekranizować drugi tom komiksowej serii Superman/Batman tak, jak zrobiono to w animowanym Superman/Batman: Apocalypse - lepszej historii z Supergirl nie wymyślą i mieliby możliwość zrobienia kolejnego filmu z Wondy, Supermanem i Batmanem.