Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batwoman

Zaczęty przez Johnny Napalm, 10 Czerwiec 2020, 19:48:43

Johnny Napalm

Czytam na głównej stronie Batcave o nowej serialowej Batwoman:
Cytat: undefined,,Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupkowata i nieokiełznana. Nie mając nikogo w życiu, kto mógłby jej wskazać właściwą drogę, Ryan przez lata była narkomanką, unikającą GCPD i maskującą swój ból złymi nawykami. Dzisiaj, zreformowana i trzeźwa, Ryan mieszka w samochodzie ze swoją roślinką. Dziewczyna, która ukradłby mleko kotu, potrafi także zabić gołymi rękami. Ryan to najniebezpieczniejszy typ wojowniczki: wysoko wykwalifikowana i zdyscyplinowana. Lesbijka, wysportowana, nieokrzesana, namiętna, omylna, i zdecydowanie nie stereotypowa bohaterka."

Oj, nie wiem ile jej płacą, ale wymagania w ch... potężne. Na pewno nie znaleźli jej na Pracuj.pl. Szóste przedostatnie kryterium jest z pewnością bardzo ważne. Przynajmniej nie mogą jej łatwo zwolnić z funkcji Batwoman. Ciężko, ciężko jest taki ideał znaleźć.

Sam znam osobiście jedną nieokrzesaną lesbijkę, bardzo sympatyczna, ale niestety nie jest, że tak powiem gabarytowonormatywna, więc z tym wysportowaniem, hmm.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

A daj spokoj. Ogl najbardziej dla Ruby, a teraz nie ma ani jej, ani Batwoman, bo ta to będzie całkowicie nową postacią. Co mnie zastanawia, to od razu wręcza jej klucze do wieżowca Wayne'a, oprowadzą po batcave i przedstawią nazwisko Batmana? Czy może poczekają tak z półtorej odcinka? Jak myślicie?

LelekPL

Dla mnie najzabawniejsze jest to, że dopiero powstał o tym serialu temat u nas. Jeśli nawet u nas, fanów Batmana, nikogo oprócz Napalma i Leona ten serial nie obchodzi to kto go w ogóle ogląda? :P

Juby

Moi bracia oglądają (jak wszystkie seriale CW z Arrowverse). A ja - większy fan Batmana od nich - nie byłem w stanie już po pierwszej fotce Rose w kostiumie. Zresztą, nie trawię w ogóle postaci Batwoman (poza filmem animowanym Mystery of the Batwoman), więc jej przygody są mi obojętne.

Funky

W tym serialu są jacyś porządni przeciwnicy? Dałbym temu szansę ale boję się że będzie powtórka z Gotham. Na początku euforia a później nie mogłem patrzeć na tych śmiesznych przebierańców w słabych kostiumach.

Leon Kennedy

Ja ogl w dużej mierze z ciekawości jak i dla samej Ruby, bo ją po prostu lubię. Wiadomo, że czasem bywało głupio, nudno czy wręcz idiotycznie, ale z Ruby jakoś to było. Teraz to sam nie wiem. Nowa postać, która dostanie wszystko, bo tak i może zabić za szklankę mleka czy jak to tam było w jej opisie jakoś mnie nie przyciąga nawet z ciekawości...

CytatW tym serialu są jacyś porządni przeciwnicy?

Jej szurnięta siostrzyczka Alicja ma potencjał. Reszta taka raczej se. W sumie już mało kogo pamiętam. Był jeszcze Hush i Sroka.

Leon Kennedy

Nie ma sensu zakładać jakiegoś osobnego tematu, ale CW kasuję... Poleciała Batwoman, poleciały Legendy 😩.  Na ten moment został już tylko Superman i Stargirl, no i zapowiedziany serial o pomocnikach Gacka 😄

Cóż, jaki poziom był taki był, ale całość dała mi masę zabawy. Mogłem również poznać mało mi znane czy wręcz kompletnie nieznane mi postacie...

Q

"Legendy" były fajne i mogli jeszcze dokończyć.

"Flash" jeszcze otrzyma nowy sezon. A to czy serial "Gotham Knights" otrzyma zamówienia nie jest takie pewne. Stacja The CW ma zostać sprzedana i tym samym szykują się w niej poważniejsze zmiany dotyczące m.in. ramówki.

Zawsze jest też szansa, że inna stacja przejmie serial, ale "Batwoman" raczej nic nie pomoże.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Miss_Quinn

Moja opinia na temat tego serialu jest taka " Oglądnij i zapomnij". Pierwszy sezon nie uważam, żeby był tragiczny ale nie był też jakoś wybitny. Drugi był ciut lepszy, zmiana aktorki była plusem( nie jestem fanką umiejętności aktorskich Ruby Rose). Trzeci i finałowy sezon, wielkiej tragedii nie było. Całość oceniam na 5/10.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Crowridd

Strasznie słaby serial.

Mierny scenariusz z jeszcze gorszą grą aktorską - nawet nie wiem, kto tutaj zagrał przyzwoicie. Niektóre odcinki były znośne, natomiast całość to takie 2/10.

Z plusów to szybko się przy tym zasypia.