Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ultimate Batman

Zaczęty przez (A)nonim, 26 Czerwiec 2008, 21:41:09

Huntersky

Teatralnośc, teatralnością, ale ochrona to równie powazna sprawa. ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

No to odrazu trzeba go obladowac kamizelkami? Przeciez to (goddamn)  Batman! On dysponuje calkiem inną technologią i równie dobrze potrafi ją w wkomponowac w strój nie tracąc wlaśnie na tej "teatralności" (powtarzam sie z zamiarem) ;D

Huntersky

A wiec OK - proponuje cokolwiek, byle bez gaci. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

Tego to chyba kazdy chce sie pozbyc...

Skoro juz mają sie inspirowac filmami, to nie wojennymi...Albo te krzyzówki z ninja...No Firm, wybacz, ale Nietoperz nie jest azjatyckim skrytobójcą i tym bardziej inspiracja strojem ninja bylaby nieadekwatna do miejsca jak i samej legendy Batmana... Jakby umiejscowiono go w jakieś azjatyckiej wiosce koniokradów, to ok. Taki a'la ninja wdzianko wypadloby calkiem klimatycznie...

Silent Dark

#19
Wizard zrobil jedynie projekt Ultimate Batmana:
http://www.geocities.com/ultimate_dcu/batman.jpg

(A)nonim

No i linka do niego podalem, ale trzeba zastrzec ze to byly tylko pomysly Wizarda, nie DC.
: 03 Lipiec  2008, 22:12:44

 Dobra ruszam temat dalej bo mi sie nudzi.
O kostiumie juz bylo to teraz jeden z najwazniejszych elementów Batmana, zabósjtwo jego rodziców, co wolicie przypadkowy, nieudany rabunek, czy coś wiecej mocno zaplanowane (spisek?). Czy Bruce zna zabójce i co sie z nim stalo. Czy my znamy zabójce? Jeśli tak, kto nim jest Joe Chill, pre-Joker, czy ktoś inny?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Cóz...Równiez zastanawialam sie nad zabójstwem jego rodziców. Byli wplywowi, kazdy watek rodziny Waynów byl punktem zaczepienia dla mafi...Moglaby to byc zaplanowana zbrodnia w ramach jakieś zemsty, porachunkach, a sami zabójcy byliby wieczną niewiadomą dla Bruce'a pozwalając tym samym wykreowac mściciela, który napedzany ślepą zemstą i zalem do samego siebie, ze nie potrafi wytropic prawdziwego zabójce jego rodziców postanawia zaspokoic swoje potrzeby "walką z kryminalistami".

Zemsta na rodzicach Bruce'a
Nieznani oprawcy

Czyli wiele bym nie chciala (ewentualnie, bo stan obecny jak najbardziej mi sie podoba) zmienic...

Super Robin

No to
Wersja oryginalna:Bruce'owi zginąl ojciec i matka podczas gdy wyszli z opery i spotkali Joe Chilla.
Restart:Thomas Wayne zostaje zabity gdy pewnej nocy patroluje miasto jako Batman,Martha zyla jescze kilkanaście lat

Wersja oryginalna:Joker powstal w wypadku gdy wpadl do pewnej kadzi.
Restart:Jack zamienil sie w Jokera gdy uzyl plynu myląc go narkotykiem.

Jak jeszcze coś wymyśle to dam znac.

Silent Dark

Sam osobiście pracuje nad Batmanem wersją "Ultimate",którą zamieszcze w wątku gdzie kreujemy swoich wlasnych bohaterów.

(A)nonim

Super Robin co ciekawe (szokujące?) zainteresowaleś mnie tym pomyslem z Jokerem, moze jad Jokera to to co go przemienilo tylko w znacznie mniejszym stezeniu? Ale o tym pó?niej Silent czekam z niecierpliwością.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

Troszke mi sie kojarzy z Jackyll'em i Hyde'm...

Super Robin

#26
Co do Jokera.To bylo tak ze jakiś frajer z tej samej mafii zabiera mu ten plyn a Jack wali go w dziób,i ten sam frajer rozlal plyn na twarzy Jacka i powstal Joker i rozstrzelil mu flaki, rewolwerem który mial w kieszieni
Jeśli sobie zyczycie to moge wam pisac posty i bedze opisywal wizje swoi poszczególnych numerów.Na samym początku bedzie Ultimate Bruce Wayne 1# W którym Thomas Wayne zostaje zabity,Ultimate Bruce Wayne 2#-5# Poznajemi od zera Bruce'a.Ultimate Bruce Wayne 6# Widzimi morderstwo Marthy.Nareście Ultimate Batman 1#  Bruce przydziewa kostium i walczy z elitą zloczy?czów Gotham zwaną ''Gotham Killers'' i wygrywa.Ultimate Batman 2#,3# Origin Jokera i pierwsze starcie z Batmanem.
PS.Moje wizje bedzie mozna zobaczyc juz od soboty,zanotuje to jak post zostanie usuniety.

Grim Knight

Co prawda w "Gotham by gaslight" Joker (Wesoly wdowiec)  powstaje w wyniku próby samobójczej.... Moze wiec tutaj tez zastosowac coś podobnego? Nie kad? z chemikaliami, a strzykawka z wlasnym naroktykiem w duzym stezeniu, który nieodwracalnie uszkodzi mózg i wykrzywi twarz?

A potem Joker sam opracowujący chemikalia do zmiany koloru skóry i wlosów... Hm....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Coraz mniej podobają mi sie te "spekulacje" co do Ultimate Batman...
Powód?

Jakoś wrednie sie czuje, gdy ktoś grzebie w pierwowzorze postaci...

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."