Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Supergirl

Zaczęty przez Leon Kennedy, 14 Maj 2015, 14:51:09

Leon Kennedy

Myślę, że śmiało można już założyć ten temat. Supergirl oficjalnie dostała pierwszy sezon, a budżet pilotażowego odcinak wyniósł 14 milionów dolarów. Macie tutaj 6 minutową zapowiedź, osobiście zerknę dopiero w robocie. http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/157850202,6-minut-z-supergirl-poznajcie-slynna-superbohaterke-i-jej-serial Serial wyprodukuje stacja CBS.


Anonimowy Grzybiarz

Dla mnie zapowiada się na prawdę fajnie, lekko i przyjemnie, coś czuję, że szybko polubię główną bohaterkę, oby humor stał na dobrym poziomie, a będzie super. Czekam z niecierpliwością!

The Dream

Momentami wygl?da to tak samo kiczowato jak Supergirl z 1984 roku, zmieni?y si? tylko efekty specjalne. ;D Pocz?tkowe odcinki pewnie b?d? ssa?y, ale pó?niej, jak ju? si? rozkr?ci, to kto wie.

Pewnie nie b?dzie Supermana a troch? szkoda, bo moim zdaniem przyda?aby si? druga wersja tej postaci, bardziej taka jak w komiksie, która stanowi?aby przeciwwag? dla eSa z nowych filmów. Oczywi?cie Supka w wykonaniu Henry'ego Cavilla bardzo lubi?, ale superbohaterowie DC tacy jak Batman czy inni, s? tak fajnymi postaciami, ?e mo?na je przedstawia? na milion sposobów i nigdy nie mam do?? kolejnych alternatywnych rzeczywisto?ci, elseworldów czy innych popierdó?ek.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Leon Kennedy

Sama zapowiedź, no jak zapowiedź tego typu serialu :P Jest dość zabawnie, lekko i mamy trochę akcji... Czy wyjdzie strawnie, zobaczymy. Ważne, aby dać nam sporą ilość smaczków, fan to do ceni. Co jeszcze... Główna aktorka jest dość ładniutka, a i strój całkiem fajnie się prezentuje.

Deuce

Nie wiem czy dobrze pokazują charakter Supergirl. Nie znam za bardzo Kary, ale wydaje mi się, że ona nie była zbyt chętna do ratowania ludzi. Ona uważała, że raczej powinna dominować nad mieszkańcami planety. Superman często ją musiał temperować. W ogóle, to wygląda mi ona na kopię zarówno eSa, jak i Clarka Kenta.
Poza tym, to Jimmy Olsen powinien być nieco młodszy, posiadać owłosienie na głowie, a przede wszystkim powinien być... biały.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

KrKank

Witam! Mam do Was pytanie, wiem że trochę dziwne ale bardzo mnie ciekawi i potrzebne mi do opowiadania które piszę o Supergirl. Otóż jak Ona, przebierała się w swój kostium? W filmach nie było to pokazane dobrze a w komiksach to nie wiem.
http://img10.deviantart.net/6244/i/2010/161/6/1/supergirl_53_cover_updated_by_jamaligle1.jpg
Na tej fotce widać jak niszczy swoją koszulę odsłaniając kostium ale jak zamieniała spodnie, buty na tą czerwoną kieckę i kozaki?
Z góry dziękuję za odp.

Jolly_Roger

Wiesz, kobiety mają swoje tajemnice, o których lepiej nie wiedzieć - podkręcanie rzęs, makijaż, staniki push-up, wyszczuplająca bielizna, farbowane włosy, chodzenie do toalety z koleżankami. Myślę, że lepiej tego nie zgłębiać.

KrKank


Doctus

To jest chyba umowność towarzysząca wszystkim szybkim postaciom w komiksach. Supergirl jest tak samo szybka jak Superman czy Flash, których etap przebierania też przecież był pokazywany tylko częściowo, a konkretniej - do momentu kiedy to po prostu wyglądało ok. Wiele razy też mogliśmy wiedzieć Batmana, który tylko rozpinał koszulę od garnituru i eksponował nam logo nietoperza na klatce piersiowej. Wydaje mi się że dziwnie byłoby oglądać jak bohaterowie jeszcze przebierają spodnie i poprawiają bokserki. Superman od kiedy pamiętam tylko rozpinał koszulę, a czasami także szybko się obracał w budce telefonicznej i w mgnieniu oka był już przebrany w swój kostium. Flash, który przebiera się dzięki swojemu pierścieniowi który "wystrzeliwuje" kostium robi identycznie.


KrKank

Raczej rozrywal koszule a nie rozpinal. Ciekawe ile Superman i Supergirl musieli miec tych koszul i spodni skoro za kazdym razem je zostawiali na ziemi.

Doctus

Pisa?em ju?, ?e tych umowno?ci nie nale?y bra? na serio. Podobnie jak tego ?e Lois Lane nie poznawa?a na pocz?tku Supermana który ?y? ca?y czas obok niej jako Clark Kent, czy Komisarz Gordon nie móg? si? domy?le? to?samo?ci Batmana, po cz?stotliwo?ci przygarniania przez Wayne'a nowych sierot która by?a proprocjonalna do pojawiania si? nowych Robinów. Takich kwiatków w komiksach jest ca?a masa, a rozdarte koszule Supergirl to tylko niewielka cz??? z nich.

Q

Fragment fanfilmu "Confessions of a Teenage Supergirl" może być pomocny

http://youtu.be/B2IcmlZnV-c
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Czy to dla jaj, czy to na poważnie... zamykać ten temat, bo ktoś ewidentnie sobie jaja kmini. Może jeszcze ktoś założy temat: Batman a wypróżnianie się. Tak, tego też nie pokazali w komiksie. Oj, jaki błąd i niedopatrzenie scenarzystów.
A bez wiedzy na ten temat mój komiks nie powstanie, bo ta okoliczność przyrody jest meritum wokół którego kręci się mój scenariusz.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Spokojnie, niech takie tematy powstają, bo przynajmniej jest ruch w interesie. Zazwyczaj później, po jakimś czasie przenoszę je do odpowiednich miejsc, a tutaj np. będzie można pogadać o serialu "Supergirl", jeśli ktoś będzie chciał.

Johnny Napalm

Ok, poniosło mnie. Przepraszam z głębi też autora tego założonego tematu, żeby nie poczuł się urażony. W sumie, ok. Niech każdy pyta o co chce. To wolny kraj.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...