Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Triumphant

Zaczęty przez Silent Dark, 31 Maj 2008, 11:45:33

batboy

Dobrze że nie powstał,gdyby tak to byśmy nie dostali wybitnego BB.

franek

Wam się nie podobały te gumowe sutki?
Mnie też. Jestem dumny że zawiesili ten projekt.


Show Must Go On!!!

Drawski

Ja jestem zmieszany. Z jednej strony dostaliśmy scenariusz na świetną mroczną historie - śmierć Robina i Alfreda, paraliż Barbary, Scarecrow, Man-Bat, oraz symboliczne przywrócenie legendy Jokera. Pomysł Harley, nieślubnej córki również jest bardzo ciekawy. Z drugiej strony facet sam sobie przeczy, chcąc wprowadzić do filmu Bat-mite. Jak dla mnie totalna niekonsekwencja, ale sam pomysł na film był dobry. Dałbym mu szansę, bo czemu nie - mam dystans do wszystkiego, a do moich pasji tym bardziej - Batman Begins i tak by powstało, bo już wcześniej inni reżyserzy mieli pomysły na podobny film. Nawet Schumacher, i to całkiem  dobry - gdyby dano mu twórczą swobodę to dostalibyśmy genialny, mroczny obraz zagłębiający się w psychikę Batmana.

franek

Chciałbym to zobaczyć ale bez Bat-Mite`a.


Show Must Go On!!!

Drawski


Leon Kennedy

Może i by coś z tego wyszło, ale jednak Warner Bros dobrze zrobiło zwalniając Schumachera, który nie potrafił walczyć o swoje, a robił dokładnie to co chcieli szefowie.

(A)nonim

A to on nie mówił że B&R zrobił według własnego pomysłu?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Wiesz informacje są dość sprzeczne, bo raz się słyszy, że film był taki jaki był z powodu wielkich nacisków wytwórni, a za drugim razem sam Schumacher mówi, że ten film to taka jego egoistyczna wizja.

Adriann

Ja żałuje że nie powstał przed Batman Początek. Może film byłby trochę lepszy od Forevera,zobaczylibyśmy sporo nowych wrogów,czemu nie? Nawet gdyby miał być słaby to czemu mielibyśmy go nie oglądać?;>

Johnny Napalm

Szkoda, że nie powstał. Może zadziałała by zasada, że do trzech razy sztuka?

Bat-Mite? WTF?! To nie Kto wrobił Królika Rogera do cholery...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

bart-allen

Bat-Mite jest właściwie najmniejszą postacią z batmana Joel chyba naprawdę weźmie chochlika z innego PORTALU scarecrow wygląda fajnie(skąd wiem....nie powiem) córka NAPIERA (Joel myślałem że masz spoko filmy) śmierć Robina(chyba Todda fajny byłby Red Hood) man-bat i mad hatter spoko goście ale moja ocena to <minuta ciszy> 1/100! 
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem