Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

"Flash" - serial TV CW

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Maj 2014, 15:11:18

Anonimowy Grzybiarz

Finał za nami. Będę tęsknił. Jak się bawiliście?

kelen

Świetnie. Mnóstwo fajnych scen, easter eggów, na początku byłem trochę zły, że
Spoiler
skończyli cliffhangerem
[Zamknij]
, ale z drugiej strony, tyle dobrych rzeczy zapowiada, że już nie mogę się doczekać jesieni :D

Rado

Sam finałowy odcinek oceniam raczej kiepsko. Za dużo było teen dramy, której udawało się do tej pory unikać. No, może nie dało się jej usunąć w pełni, ale moim zdaniem było jej zdecydowanie mniej niż w Arrow. W finale było zbyt wiele tych ckliwych dialogów dlatego się troszkę nudziłem. Natomiast serial jako całość oceniam bardzo dobrze i również nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Charyzmatyczny główny bohater, dobry humor, nawiązania, komiksowość oraz rewelacyjnie moim zdaniem poprowadzony główny wątek z tajemniczym profesorem Wellsem. To wszystko sprawiło, że co tydzień czekałem na nowego Flasha. Ciężko mi wybrać jakiś najlepszy odcinek, ale chyba byłby to epizod z Groddem lub pierwszy cross z Arrowem.

Bless

Final taki sobie ale jako calosc Flash>>>>>Arrow'a bije na glowe 100 razy stety niestety. Jesli chodzi o najlepszy odcinek to chyba ten w ktorym
Spoiler
juz wiadomo na 100% kim jest Reverse Flash oraz jego historia z przyszlosci
[Zamknij]
.

Leon Kennedy

Finał tak jakoś bez fajerwerków, chodź ostatnie 10 minut było czaderskie! Takie, a nie inne zakończenie trochę mnie zirytowało, ale z drugiej strony człowiek już nie może się doczekać drugiego sezonu. Sam serial oceniam bardzo pozytywnie. Była akcja, był humor, była dramaturgia, były fajne postacie, były smaczki dla fanów, czego  chcieć więcej?  No może oprócz... więcej!

Anonimowy Grzybiarz

Flash wrócił. Jak wrażenia?

Adriann

Jednego nie rozumiem, dostaliśmy imię czarnego charakteru tego sezonu czyli Zoom ale czy to ta sama postać co Reverse Flash czy ktoś inny?

aneczka92

A jest już gdzieś może z napisami?

lady_ozzy

Ja zaopatruję się w seriale na torrentach, a w napisy na napiprojekt i tam już są...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

CytatFlash wrócił. Jak wrażenia?

Pierwszy epizod już czeka na swoją kolej :).

CytatJednego nie rozumiem, dostaliśmy imię czarnego charakteru tego sezonu czyli Zoom ale czy to ta sama postać co Reverse Flash czy ktoś inny?

W komiksie chyba tak, a w serialu chyba nie... Ktoś mógłby więcej światła walnąć na ten temat?

Leon Kennedy

#70
Dwa odcinki Flasha już za nami. Pierwszy niezły, chodź po zakończeniu pierwszego sezonu spodziewałem się chyba więcej, ale tak czy siak było dobrze. Zwłaszcza przeciwnik Flasha zarąbisty :). A przy okazji gadek o nauce jest chyba jeszcze więcej i świetnie wypadają. Nie wiem czy Victor Garber na dłużej zagości na ekranie, ale grany przez niego Artin Stein jest jedną z moich ulubionych postaci. Powraca również Harrison Wells ze swoim prezentem dla Barrego. Za to drugi epizod jest FANTASTYCZNY!! Jay Garrick wypada całkiem całkiem i od razu uczy Barrego czegoś nowego. Dowiadujemy się również o swoistych portalach przez które Zoom wysyła metaludzi w celu zabicia Flasha, jak i poznajemy jego motywacje. Nawet jeśli komuś nie spodoba się ten odcinek ( w co szczerze wątpię ), to na pewno doceni końcówkę... Świetny smaczek dla fanów :D, aha ostatnia scena na Ziemi 2 wprawiła mnie w pewne zakłopotanie. Czyżby On to był ON?

aneczka92

No szczerze mówiąc w 1 odcinku sama spodziewałam się zobaczyć o wiele więcej. Miałam nadzieje że pokażą głównie akcje z ujarzmiania tej osobliwości a nie już po. Ale ogólnie zły nie był. Natomiast drugi odcinek super i zapowiada się że serial raczej będzie trzymał poziom. I też nie wiadomo do końca co to za Harrison na tej Ziemi 2. A i też lubię Steina.

Rado

A ja w ogóle myślałem, że on wpadnie w tą dziurę, trafi do jakiejś innej rzeczywistości i cały motyw sezonu będzie się opierał na jego próbach powrotu do siebie. Tak się nie stało, ale generalnie nie mam co narzekać póki co. Jadą komiksowo po całości i jest fajnie.

PS. Zooma możecie wygooglować.

Anonimowy Grzybiarz

Dwa bardzo przyjemne epizody. Miałem podobnie jak Rado, byłem pewny, że w 2 sezonie Flash będzie w innym wymiarze, a tu niespodzianka - drobny niedosyt pozostał, ale podoba mi się motyw z "przesyłaniem" przeciwników z Ziemi-2. Występ Garicka bardzo fajny, zapowiada się ciekawa współpraca. Ogólnie oba odcinki oglądało mi się bardzo przyjemnie w przeciwieństwie do nowego sezonu "Arrow".

Deuce

Gdyby ktoś jeszcze nie oglądał, jak np. ja, to od dziś Puls będzie pokazywał pierwszy sezon serialu. Dwa pierwsze odcinki zostaną wyemitowane 2 listopada od 17.00, a od jutra, od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00, po jednym premierowym odcinku.

http://tvpuls.pl/seriale/flash-0
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman