Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

El Cornetto

Świetne anime to Gankutsuou czy Death Note...
Jak już mówiłem, Japoński humor średnio mi leży.

Filer

No ja akurat, to jestem fanem mangi (w sensie DB).

Mihcim

The Hellsing- Polecam!!

El Cornetto

Chyba po prostu Hellsing, right? To nazwisko - przed nazwiskami nie ma przedrostka The o ile mi wiadomo :P [Doszło do tego, że Polak z Polski poucza Polaka mieszkającego w Anglii :D]

Maxie Zeus


Filer

Myślę, że właśnie Zeus zakończył wszystkie spory? :D

Maxie Zeus

Nie Zeus.. raczej Emmy ;)

Leon Kennedy

CytatNo jak Vegeta wpadnie do zupy to pewnie wzmocni słaby smak tejże. Chociaż moja mama to świetnie gotuje bez tego dodatku.

Każdy nabija się z jego imienia tak często, że mocno mi to już obrzydło.

A film jaki będzie to zobaczymy. Ja osobiscie jestem nastawiony na kino w stylu Transformers. Film głupkowaty, ale ubaw na nim był wspaniały i taki ma być DB.

Huntersky

Ja mam nadzieję, że po prostu nie będę zażenowany, i wychodząc z kina pomyślę sobie ,,nawet fajne" :)
A Bulma, fakt, jest osom, ale nie tak osom, jak Laurie Juspeczyk.  8)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

Cytat: El Cornetto w 10 Luty  2009, 00:16:37
Chyba po prostu Hellsing, right? To nazwisko - przed nazwiskami nie ma przedrostka The o ile mi wiadomo :P [Doszło do tego, że Polak z Polski poucza Polaka mieszkającego w Anglii :D]
The Hellsing ANIME! I moge napisac sobie z The
i doszlo do tego ze Polak poucza Polaka ktory ma podstawowe pojecie o Angielskim

Filer

Nie nie możesz, bo tytuł to nazwisko głównego bohatera. TO tak jakbyś napisał "The Sherlock Holmes".

I doszło do tego, że Polak, który ma podstawowe pojęcie o angielskim, poucza polaka, który mieszka w Anglii i nie może pokornie przyjąć tego, że popełnił błąd...

(A)nonim

CytatNie nie możesz, bo tytuł to nazwisko głównego bohatera.
Właściwie to nie głównego bohatera, ale organizacji. No i oczywiście nazwisko jednej z ważniejszych postaci.
CytatI doszło do tego, że Polak, który ma podstawowe pojęcie o angielskim, poucza polaka, który mieszka w Anglii i nie może pokornie przyjąć tego, że popełnił błąd...
Ale o polskim nie zapominajmy. ;D
Znajomy miał nauczyciela, Niemca z papierkiem na polski. Dodatkowo ten nauczyciel miał zacięcie profesora Miodka, gadał idealną polszczyzną rodem z "Klanu" i uwielbiał rozmawiać o różnicach między użyciem słów "jakby", a "gdyby". Uczniowie, mówiący od kiedy tylko mogli po polsku, zazwyczaj pytali się spokojnie w myślach "o co tu k*&%@ chodzi?". Chyba nie muszę tłumaczyć jak ironiczne to jest. I kto tu się okazywał idiotą.
A co do Mihcima który nie potrafi się przyznać do błędu, to u niego jest to normalne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Cytat: El Cornetto w 09 Luty  2009, 23:39:49
Świetne anime to Gankutsuou czy Death Note...
Jak już mówiłem, Japoński humor średnio mi leży.
Mnie w sumie on tak bardzo nie przeszkadza, za to nie cierpie jak go wprowadzaja na sile i wszedzie gdzie sie da. Dlatego polubilem anime Hellsinga, a jak dorwalem mange to mnie odrzucila.
I taak, DN jest swietny :)

Mihcim

Anonim Przyznaje sie do bledu
ohh panie czy mi wybaczysz?
A the mozna napisac przed kazda nazwa np. The Dark Knight, The Superman, The Hulk

(A)nonim

Cytatohh panie czy mi wybaczysz?
Nie. 8)
A Hellsing anime (nie to nowe) rzeczywiście wymiata w porównaniu do mangi.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.