Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dlaczego tak mało osobników płci żeńskiej interesuje się Batmanem?

Zaczęty przez MJ, 08 Kwiecień 2008, 20:19:22

MJ

Osobiście zastanawiam sie nad tym i nic nie moge wymyślic.Moze ktoś mi odpowie?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

batek_88

Moze Batman jest zbyt sadystyczny no i wiesz za bardzo brutalny, a moze powinien byc delikatny, wrazliwy i czuly ;D

MJ

Myśle ze nie jedna dziewczyna lubi hardcore.A poza tym to troche slabe wytlumaczenie bo przeciez w Batmanie są tez wątki milosne.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Grim Knight

A ja myśle, ze trzebaby zaczekac na przedstawicielke plci pieknej z naszego forum, czyli Mel.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby

A moze jest im wpajane od dziecka, ze batman to takie badziewie dla malych chlopców.  :-\ Na szczeście jest kilka fanek, które sie przebily przez bariere tych oszczerstw i z tego powinniśmy sie cieszyc.

Poczekajmy na wypowied? Mel, ona poda nam wersje z innego punktu widzenia.

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Grim Knight

Mnie sie wydaje, ze Mel lubi Batmana z dwóch powodów: Joker i Harley Quinn :D.

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus

Ja myśle, ze z Batmanem to jest tak jak z samochodami albo sportem. Bardziej fascynuje chlopaków i tyle... Taka jest juz natura ;D

Mel

Cytata moze powinien byc delikatny, wrazliwy i czuly
Nie w moim przypadku, kocie... I want hot psycho sex! XD

Cytatbo przeciez w Batmanie są tez wątki milosne
Ah, stereotyp....

CytatA moze jest im wpajane od dziecka, ze batman to takie badziewie dla malych chlopców
Owszem...Wpajala mi to matka, a sama wciskala mi w lapy Marvelowskie zeszyty (czesto w jezyku angielskim):D

CytatJoker i Harley Quinn
Nie zartuj...Oczywiście Joker jest moją ulubioną postacią, ale jednak wole jak pracuje sam...
Harley to taka marionetka i sex-zabawka, którą sama bym chciala miec xD

CytatTaka jest juz natura
To musi mnie miec gleboko w czterech literach, bo preferuje meskie tematy...(bez insynuacji)

A dlaczego tak malo osobników plci ze?skiej interesuje sie Batmanem?  Nie wiem jaka odpowiedz by byla odpowiednia...Akurat kazdy wymieniony w tym wątku powód mozna odnotowac w damskim świecie :D
Szczerze? Sposób myślenia mam taki sam co wy...I nie wymagajcie ode mnie znajomości kobiecego gustu, bo naprawde są rózne i czesto zakakujące nawet dla mnie...I równiez tak jak wy zastanawiam sie dlaczego tak jest xD


Airwolf

Dlatego,ze myślą,ze jak jest superbohaterem to walczy ze zlymi przestepcami.A niektóre dziewczyny nie lubią jak sie biją itp. Ale Mel jest dowodem na to,ze nie kazde.Postawie ci za to wódke :)

Silent Dark

W spólczesnych czsach wszyscy myślą ze Batman jest dla dzieci... dziewczyn nie rozumiem...  ::) (i w kwestii Batka i wogule  ;D )

Airwolf

Nie tylko Batman.W ogóle caly świat superbohaterów.To bzdety dla nich i tyle...Nie wiedzą co tracą.Powinny brac przyklad z Mel xD

Mel


Hunter

Mel jesteś super dziewczyną jedyną którą znam która lubi batmana.

Mel

Oooh...To mile z twojej strony :D Ale juz tak nie slodzcie...Glupio sie wtedy czuje XD

Hmmm...A moze dacie liznąc kolezankom jakiegoś dobrego batmanowego komiksu? Najlepiej zacząc od jakiegoś lagodnego i moze bardziej postawionego na uczucia numeru...A nóz sie spodoba...