Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

LelekPL

No i WB Games też tam mają być. Znowu dużo się spekuluje, że przedstawiają nowego Batmana od WBGM... ale ja już wolę tego nie oczekiwać. Pracują nad tą grą tak długo i ciągle nic nie ogłosili, nawet zaczęli swoją viralową kampanię promocyjną, którą porzucili po dwóch grafikach :P Więc nie zdziwię się jak WB Games ogłosi po prostu kolejnego Injustice, LEGO Batmana albo trzeci sezon Telltale (co w sumie też byłoby dobrą wiadomością).

Z filmów to najważniejsze zobaczyć coś więcej z filmu Reevesa jak dla mnie. Najlepiej kostium w pełni, wraz z maską, no i oczywiście krótki klip w którym widać nowe Gotham i klimat filmu.

Poza tym jestem ciekaw jak to ma wyglądać? Czy to po prostu będą nagrane wcześniej panele na które klikamy, czy te różne krainy to będą wirtualne środowiska w których jest nasz avatar jak w Fortnite i widać innych uczestników i można by było się tam spotkać. To byłoby całkiem ciekawe dla nas... oczywiście jeśli taki event będzie dostępny dla uczestników spoza Stanów.

Juby

Pewnie więcej szczegółów jak to przedsięwzięcie ma wyglądać poznamy wkrótce. Jeśli ma być panel Batmana Reevesa, to odsłonięcie kostiumu byłoby fajną sprawą. Mam jednak nadzieję że Warner ma z tyłu głowy te okropne, rozciągnięte do granic możliwości kampanie reklamowe do BvS i JL, i że nie dadzą już w sierpniu teasera do filmu z premierą za 14 miesięcy. Wolałbym fotkę Catwoman, lub któregoś z czarnych charakterów, ew. skropny teaser poster (same logo or something).

Q

Powrót Keatona do roli Batmana - http://www.batcave.com.pl/2020/06/plotka-michael-keaton-moze-powrocic-do-roli-batman-w-filmie-flash/

Wygląda, że to coś więcej niż plotka i ewentualny powrót nie tylko na jeden film, ale jako wersja Batmana na całe DCEU.


What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jako wersja Batmana na całe DCEU?? Hmm, brzmi ciekawie, zobaczymy... Tak czy siak powrót Keatona do tej kultowej roli byłby niemałym wydarzeniem.

LelekPL

Siłą filmów Burtona było Gotham i złoczyńcy. Powrót Keatona, który na dodatek nie postarzał się za dobrze jest dla mnie raczej meh bez tych kluczowych elementów. Niby Michelle Pfeiffer jest jeszcze możliwa do zdobycia, Billy Dee Williams pewnie też, ale pozostali już nie żyją, a Gotham nie w rękach Burtona? No nie wiem czy mogę zaufać Muschiettiemu pod tym względem. Strasznie śmierdzi mi to tanim fan servicem, ale na pewno jest to ciekawszy news niż Jeffrey Dean Morgan jako Thomas Wayne :P

Jestem raczej sceptycznie nastawiony, ale z chęcią zobaczę pierwszy zwiastun. Może kupią mnie stroną wizualną.

Juby

Gotham w większym stopniu było zasługą scenografów, niż Burtona, który lata temu się wypalił. Jako fan Keatona w roli Batmana, jego powrotowi (pun intended) w jakiejkolwiek formie do roli, mówię stanowcze



W sumie... jest to pierwsza rzecz, jaka zainteresowała mnie w tym powstającym w bólach filmowym Flashu.

LelekPL

Czy tylko mnie denerwuje ten gif, bo ma na koszulce trzy razy YES! napisane, a jak już ma powiedzieć je trzeci raz, gif sie znowu zapętla i jest niedosyt? :P

Juby

Nawet nie zwróciłem na to uwagi ;D No komuś nie wyszło, chyba miało być płynniejsze przejście. Ale Daniel skacze tak aż do wejścia na ring, więc wiecie o co chodzi. ;)

Q

Czy ewentualny powrót Keatona, to też powrót Burtonowskiego Gotham? Biorąc pod uwagę zabawy z multiwersum może dojść tu do jakiś przetasowań.

Co zaś tyczy się samego Michaela, to na starego Bruce'a pasuje. I kto wie może gdzieś w tych licznych planach jest też Batman Beyond?

Według mnie to ciekawy koncept, który najmniej by się kłócił w sytuacji, kiedy będzie oddzielna seria filmów z Pattisonem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

CytatSiłą filmów Burtona było Gotham i złoczyńcy. Powrót Keatona, który na dodatek nie postarzał się za dobrze jest dla mnie raczej meh bez tych kluczowych elementów. Niby Michelle Pfeiffer jest jeszcze możliwa do zdobycia, Billy Dee Williams pewnie też, ale pozostali już nie żyją, a Gotham nie w rękach Burtona?

Powróci w takiej czy innej formie, z takim czy innym Gotham, z takimi czy innym postaciami z oryginału, ale tak na prawdę liczyłoby się tylko jedno i jest to jego powrót. To by było coś wspaniałego, po tylu latach znów go zobaczyć, jeszcze w kostiumie!!! Aaaaaaaa🤩🤩🤩

Johnny Napalm

Cytat: Q w 23 Czerwiec  2020, 11:56:53Czy ewentualny powrót Keatona, to też powrót Burtonowskiego Gotham? Biorąc pod uwagę zabawy z multiwersum może dojść tu do jakiś przetasowań.

Co zaś tyczy się samego Michaela, to na starego Bruce'a pasuje. I kto wie może gdzieś w tych licznych planach jest też Batman Beyond?

Według mnie to ciekawy koncept, który najmniej by się kłócił w sytuacji, kiedy będzie oddzielna seria filmów z Pattisonem.

Ciekawy koncept, mówi się, że duża część fabuły będzie dotyczyła podróży w czasie, stąd ten tzw stary Batman. Ma dotyczyć też równoległej rzeczywistości, a DC w końcu chyba jako pierwsze przedstawiało w swoich komiksach taką alternatywę.

Hipotetycznie miałby on być kimś takim jak Nick Fury z Marvela, czyli mentorem nowych bohaterów, który kiedyś nim sam był. No, zobaczymy.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Na pewno te plotki rozbudziły zainteresowanie "Flashem". Taki koncept pozwoliłby też "uporządkować" wspólne filmowe uniwersum, ale co z tego wyjdzie o ile coś wyjdzie, to się dopiero okaże.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Maxie Zeus

#267
Do całego pomysłu podchodzę dosyć sceptycznie. W moim mniemaniu Batman Keatona to nierozerwalnie Gotham City z filmów z '89 i '92. A Gotham tamtych lat to przede wszystkich trzy nazwiska: Tim Burton, Anton Furst i Danny Elfman.

Jeżeli jutro ogłosiliby, że Keaton i Burton mają podpisane kontrakty z WB na bezpośredni sequel "Powrotu Batmana", byłby to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany przeze mnie film w całym moim życiu. A bez tego - mam bardzo mieszane uczucia.

Patrząc na tendencje współczesnego Hollywoodu, powroty tzw. "legacy characters" po wielu dekadach nieobecności na dużym ekranie oznacza w praktyce, że albo postać uśmiercą, albo wykażą się całkowitym brakiem jej zrozumienia. Star Wars, Star Trek, Terminator... już teraz możemy obstawiać czy w przyszłorocznym Parku Jurajskim uśmiercą Alana Granta czy Iana Malcolma (postać Laury Dern nie ruszą na bank).

Cóż... pożyjemy, zobaczymy co z tego wyniknie (o ile plotki okażą się prawdą). Może rzeczywiście wyszłoby z tego projektu coś dobrego - niewykluczone. Póki co mam mocno uzasadnione obawy. I nie ma się co dziwić - większość filmów DCEU jak i crossover serialowego Flasha sprzed kilku miesięcy (którego motorem fabularnym też był koncept multiversum) pozostawiły baardzo duży niesmak.

LelekPL

Cytat: Maxie Zeus w 23 Czerwiec  2020, 22:15:29Do całego pomysłu podchodzę dosyć sceptycznie. W moim mniemaniu Batman Keatona to nierozerwalnie Gotham City z filmów z '89 i '92. A Gotham tamtych lat to przede wszystkich trzy nazwiska: Tim Burton, Anton Furst i Danny Elfman.
I Bo Welch, który bardzo dobrze zastąpił Fursta w Batman Returns.

Cytat: Maxie Zeus w 23 Czerwiec  2020, 22:15:29Star Wars, Star Trek, Terminator... już teraz możemy obstawiać czy w przyszłorocznym Parku Jurasjkim uśmiercą Alana Granta czy Iana Malcolma.
Jeśli chodzi o Star Trek to z Spockiem trochę nie mieli wyboru. Ogólnie super im wyszedł stary Spock w nowych filmach... chyba, że chodziło Ci o zabicie Kirka w Pokoleniach, które rzeczywiście było bardzo słabe :P

Z resztą całkowicie się zgadzam. Poczekamy, zobaczymy, ale jeśli wizualnie nie będzie to dobrze wyglądało, to zatrudnienie Keatona niewiele dla mnie znaczy.

Johnny Napalm

Cytat: Maxie Zeus w 23 Czerwiec  2020, 22:15:29Patrząc na tendencje współczesnego Hollywoodu, powroty tzw. "legacy characters" po wielu dekadach nieobecności na dużym ekranie oznacza w praktyce, że albo postać uśmiercą, albo wykażą się całkowitym brakiem jej zrozumienia.

Ale żeś mi Maxie Zeusie przedstawił czarną wizję. Niestety, jest to całkiem możliwe z tą modą na odcinanie kuponów. Kurczę, gdyby uśmiercili taką legendę w imię oglądalności, trzeba by było zrobić protesty Batman's '89 Life Matters.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...