Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

Rexio

Ta...ale to ten by się nie sprzedało.

(A)nonim

No właśnie chyba sprzedało by się lepiej niż teraz.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Heh..ludzie się nie tylko zakończenia czepiają. ::)

Drawski

To założenie żółtego pierścienia przez Sinestro nie miało sensu, żadnego podłoża. Mam nadzieje że nie będzie dwójki, niech zrobią za kilka lat reboot.

(A)nonim

Niestety jest problem, musieliby przedstawić origin od początku. Czyli właściwie zrobić to wszystko jeszcze raz tylko porządnie.
WB spieprzyło sprawę totalnie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Szczerze mówiąc mój avatar odzwierciedla dokładne ruchy z udziałem klawiatury jakie wykonywałam kiedy obejrzałam już cały film do końca.

franek

JA wkurzam się nieco inaczej. Po obejrzeniu X razy tego filmu uświadomiłem sobie że to SHIT. Wynająłęm już Chucka Norrisa żeby zlikwidował ludzi odpowiedzialnych za zniszczenie postaci Green Lantern`a tak samo jak kiedyś Raimi ze Spider-Manem.


Show Must Go On!!!

Rexio

Czemu oni to spierdolili ? Czemu ? Zapowiadało się dobrze...a oni to spieprzyli. Mogli miec kolejny bardzo dobry film na koncie !

Leon Kennedy

CytatAle właśnie dlaczego miał zostać wykuty do walki z Parallaxem?

Nie wiem może coś w stylu ogień zwalczaj ogniem lub zielona moc jest za słaba, więc weźmy inny kolorek??

CytatNo i kolejny moment bez żadnego podłoża, nic nie wskazywało że Sinestro już zaczął się "źlić", a tu hops, jak dla mnie zmarnowanie złożonej, komiksowej postaci.

Nie wiadomo czy już zaczął przechodzić na ciemną stronę mocy ( :P ) chodź pewnie po to była ta scena, ale założenie pierścienia było również na pewno pokierowane jak pisałem chęcią zwiększenia swojej mocy, typowe.

CytatNo i czemu Strażnicy zostawili pierścień Sinestro?

Jak ktoś pozna odpowiedź to ją z chęcią usłyszę.

Rexio

Może dlatego Sinestro że to on podrzucił ten pomysł ? Albo wydawał im się na dośc odważnego i głupiego  żeby mógł to zrobic ? Ale mi chyba bardziej pasuje że oni wiedzieli co się stanie z Sinestro jak założy żółty kolorek , i tak jak w większości filmów " Niec uciekniesz od przeznaczenia !! " :P oczywiście w filmie tego nie ma więc ta spekulacja odpada. ::)

Rado

Sinestro wziął sobie pierścień do kieszeni, a Strażnikom oddał zabawkowy który znalazł w czipsach  :P

Altair

A może po prostu zaufali mu jako najlepsiejszemu, najfajniejszemu i najbardziej "oddanemu" ze Strażników?

Rexio

Chyba najbardziej " namolnego" , wydaje mi się że dali mu go z desperacji.
Sinestro : Pokonamy go tylko strachem ! I tylko Ja .... blablablabla....blabla..
Strażnicy : Dasz nam w końcu spokój ?
..........15 minut później.......
Sinestro : Staje przed wami..blablablabla....
Strażnicy : OH COMAN ! Chcesz ten pierścień strachu ?
Sinestro : BARDZO ! ^_^

(A)nonim

Wam się na serio chce szukać w tym sensu? ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Mi ? Nie .... ale czasami szukanie sensu na śmieszny sposób zabiera mi czas i zadowala mnie  8)