Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Mihcim

Gra jest fajna ale nudzi sie szybko.
Batek jak odzyskam Xbox Live to zagramy w UFC 2010?

batek_88

Mihcim czemu nie, jak tylko kiedyś będe miał chwilke to jasne

Manigoldo

Niestety przez brak środków nie mogę sobie zafundować ps3 o którym marzę i pocieszam się moim psp, choć biorąc pod uwagę że nie długo wychodzi pspphone, ngp to jest nie tęgo xD
do tego gry są robione na odwal się... lepsze tytuły nie są przenoszone na psp...

Leon Kennedy

A co mogliby?cie mi poleci? z Game Cube'a?

Booster


kelen

Super Smash Bros. Melee! Zdecydowanie. I Metal Gear Solid: The Twin Snakes

Booster

The Legend of Zelda: The Wind Waker, też jest świetną grą.

Leon Kennedy

Metal Gear Solid powiadasz... Hmm jak się pojawi to biorę ;). A ta Zelda to co za gra, tytuł jakby znajomy...

kelen

Bardzo znana seria od Nintendo, która już wychodzi od czasów NESa. Taka przygodowo-logiczna bym chyba mógł rzec.

Altair

Zelda zawsze mi się kojarzyła z jRPGiem bardziej nie wiedzieć czemu.

TheBeatles

Mnie nigdy klimaty Nintendo nie kręciły. Strasznie płytkie gry na ich konsole wychodzą. Okej Mario to klasyka ale to po prostu platformówka która ma niezły gameplay i brak fabuły. A dawanie ocen na poziomie 9-10 to przesada.

kelen

Nintendo ma po prostu trochę inne podejście do rozrywki. Ich gry głównie mają dawać miód z gameplayu. Dlatego takie serie jak Mario, które nie potrzebują w ogóle fabuły, są tak popularne. Poza tym, są świetnie zrobione. Nie rozumiem więc zarzutu, że te gry są gorsze od innych. One mają sprawiać frajdę z grania, a nie pokazywać nie wiadomo jakiej historii.

Booster

Odkopię temat

CytatMnie nigdy klimaty Nintendo nie kręciły. Strasznie płytkie gry na ich konsole wychodzą. Okej Mario to klasyka ale to po prostu platformówka która ma niezły gameplay i brak fabuły. A dawanie ocen na poziomie 9-10 to przesada.

Pozwolę sobie zacytować mojego kolgę:

Cytat(...) A prawda jest taka, że Nintendo przed laty przyczyniło sie do zakończenia krachu na rynku gier wideo. Powiem też, że gdyby nie oni (i Sega) to najprawdopodobniej gry konsolowe w Europie stanowiły by mocny underground i mało kto by sie nimi interesował.

I choćby z tego powodu Nintendo nalezy się pewien szacunek (...) .

Leon Kennedy

GameCube poszedł w odstawkę, teraz przyszła pora na WII i wkrótce Silent Hill Shattered Memories, grał ktoś??

franek

jeśli nintendo to PEGASUS!!! Moje dzieciństwo ;D


Show Must Go On!!!