Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kto na Batmana u Millera?

Zaczęty przez Kadaver, 26 Styczeń 2009, 17:22:24

Altair

Penn mial zreszta propozycje zagrania pana J w Tdk ;)

vincent

Ojej, pierwszy go wymieniłeś, jesteś lepszy :*
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Crane

Cytat: bruce95 w 20 Marzec  2009, 02:52:18
Penn mial zreszta propozycje zagrania pana J w Tdk ;)
Nolan mówił że Ledger był od początku jedynym kandydatem do roli. Penny, Glovery i inni to tylko plotki.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

LelekPL

My tu podajemy te nazwiska, a tak szczerze gdyby robili ten film, to pewnie obsada przypominała by tę z 300 i Watchmen... czyli szerszej widowni nieznani aktorzy, pomieszani z tymi "skądś go znam". Bo jeśli ktoś nakręci ten film to prawie pewne jest w ej chwili, że będzie to Snyder. Watchmen wprawdzie miał spory spadek kasowy ostatnio, ale w pierwszy weekend zarobił sporo jak na film R. Dlatego studio chyba nadal będzie jego zwolennikiem, podczas gdy on sam powiedział, że jego marzeniem jest nakręcenie tego komiksu. A jak to u niego było? Kto to był Gerald Butler przed 300? Zagrali tam jeszcze Faramir z LotR i późniejsza Sarah Connor z Chronicles. A Watchmen? Owszem jest boska Carla Gugino ale to nie pierwszoplanowe nazwisko, jest dziecięca gwiazda po małym comebacku Haley, czy dopiero teraz robiący karierę Billy Crudup. A wszystko wyszło na prawdę dobrze. Chociaż aktorzy, którzy zagrają Bruce'a, Jokera i Clarka powinni być niezwykle charyzmatyczni i przydałyby się mocne nazwiska to WB znowu pójdzie w efekty wizualne, co niekoniecznie wychodzi źle przy przelaniu "graficznej noweli" w stylu Snydera.

Corso

Do tej roli idealny byłby Mel Gibson z okresu LW4 (1998r). Kiedy czytałem Dark Knight Returns, o to on przypominał mi postać rysunkową. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kadaver

Gerard Butler przed 300 był już Draculą,Atyllą,Upiorem Opery i Beowulfem.Gibson mi jakoś nie pasuje.
Posted on: 21 Marzec  2009, 14:26:42

 David Carradine już na pewno nie zagra Batmana w Dkr.Nie żyje. Dzisiaj rano został znaleziony martwy w mieszkaniu  Bangkoku.Miał 72 lata.
Posted on: 04 Czerwiec  2009, 23:14:02

 Ray Stevenson mógłby być dobry jako Batman(teraz jest jeszcze trochę za młody,ale za kilka lat już by był w sam raz).

LelekPL

Dobry pick ze Stevensonem. Zdecydowanie jedyny jasny punkt w Punisherze (poza jego ekwipunkiem), a wizualnie mógłby być niesamowicie podobny do Bruce'a z TDKR

Kadaver

Ostatnio Russel Crowe przyszedł mi do głowy jako Batman w DKR.
Ma odpowiedni wygląd i jest bardzo dobrym aktorem, na pewno by sobie poradził.Tak jak Stevenson jest trochę za młody, ale już za kilka lat będzie w sam raz.

Anarky

Zdecydowanie to samo mog? powiedzie? na temat Mickey Rourke'a który w ewentualnej ekranizacji Batmana Millera by si? sprawdzi? pod wzgl?dem wizualnym. Poza tym nigdy nie mia? okazji gra? komiksowego bohatera w kostiumie, takie jak w?a?nie Batman.
Ja wam pokażę!

Cowboy

#99
W roli Batmana widzia?bym Clint'a Eastwood'a. Idealnie nadaje si? do roli starego Bruce'a Wayne'a. Drugi ewentualny kandydat do tej roli to Hugh Laurie znany z roli Dr. House. Gdyby troch? przypakowa? by?by niez?y w tej roli. W roli starego Joker'a... Jack'a Nicholson'a. No zabijcie mnie, ale w?a?nie jego bym widzia?.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Kadaver

Ale Batman w DKR nie jest aż tak stary,ma 55 lat,Eastwood już 80.
80-latek walczący w błocie z młodym i przypakowanym przywódcą mutantów to przegięcie.

Drawski

Kogo bym widzia? w roli Batmana? Michaela Keatona.

Kogo bym widzia? w roli Jokera? Jacka Nicholsona.

Kogo bym widzia? w roli re?ysera? Tima Burtona. A ja by?bym producentem ;)

Film by?by kontynuacj? pierwszej serii filmowej, z pomini?ciem BF i B&R (podobnie jak zagrano z "Superman Returns"). Zaprowadzi?bym jednak w komiksie pewne zmiany. Po pierwsze, to flashback do przesz?o?ci, kiedy Joker zgin??. Jak jego sekretna córka Harley Napier podmieni?a cia?a. Sama b?d?c chora psychicznie, jeszcze przed k?piel? w kwasie swojego ojca. Przez te 20 lat Joker by? zamro?ony, czekaj?c na "lepsze czasy". W ko?cu wraca, i zaczyna szale?. Wtedy wszyscy pytaj? gdzie jest Batman. Ano nie ma go. Nie ?yje. Od 10 lat. Do tej pory mia? swojego Robina, który znienawidzi? swojego mentora i wyjecha?. Wszyscy go znienawidzili oprócz Alfreda, a Wayne zatraci? si? w swojej ciemno?ci. Sprzeda? po?ow? firmy niejakiemu Maxowi Shreckowi Jr . Przypomina sobie o Batmanie, kiedy pewnego dnia lunatykuj?c trafia do jaskini. Jaskini w której nie by? przez 10 lat. Zaro?ni?tej kurzem, zgnilizn?, i mrokiem. Tam dostaje omamów, widzi Jacka Napiera kiedy ten zabija? jego rodziców... "czas znów zata?czy? z diab?em" mówi zjawa, i znika. W?a?nie wtedy Bruce modyfikuje swój kostium i rusza w Gotham. Tam znów mówi "I'm Batman", tam znowu za?atwia przest?pców. Jego legenda zmartwychwstaje. Pó?niej pokaza?bym inne elementy, walki z Jokerem, Carrie Kelly jako Robin, Harley Napier jako Harley Quinn, opancerzona wersja batmobila z 89', Gordon przechodz?cy na emerytur?. Film zako?czy?by si? wyprowadzk? Gordona i jego rodziny z Gotham, ?mierci? Alfreda. Batman nawi?zuje wspó?prac? z nowym komisarzem, i kontynuuje swoj? walk? ze zbrodni?. Walk? z Gotham.

Jak widzicie moja historia by?aby do?? lu?no oparta na komiksie :P

(A)nonim

Wyjdź na świeże powietrze. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Znowu ludzie nie rozumieją mojego geniuszu...

Rado

Może siwy Michael Madsen? Stary już jest, musiałby tylko trochę brzucha zgubić...