Kontynuacje TDK- jakie powinny wedlug was byc??

Zaczęty przez Leon Kennedy, 27 Styczeń 2008, 15:51:34

bartP

Cytat: Leon Kennedy w 29 Styczeń  2008, 10:51:45
Powiedziane nie jest, ale jednak ma ona na imie Barbara. Wystarczy wejśc na BatCave i zerknąc do dzialu BB ;).

A jakie jest ?ródlo tej informacji?
szkoła dla chłopców, technikum niewinności

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Silent Dark

#17
Chcialbym zeby w ostatniej cześci pojawil sie Hush, tak wlaśnie Hush, i zdaje sobie sprawe, ze Jokera zagra ktoś inny i bardzo dobrze, bo Joker musi sie zmienic po pewnym czasie...  Chcialbym zeby w tym filmie pojawil sie wątek powrotu Jokera dlatego w TDK J nie móglby zginąc. Taki film doskonale zako?czyl by tą serie.

Big Glory Hushowi

Mr.G

Hush to ciekawa postac i bardzo by pasowal do Nolanowskiej wersji Batmana.
Jestem za.

Leon Kennedy

Mi równiez ta postac przypadla do gustu. Jednak moim skromnym zdaniem to bardzo malo prawdopodobne, ze Nolan postanowi ją ukazac na duzym ekranie... W ko?cu w nastepnej cześci skupi sie zapewne w bardzo duzym stopniu na Dwóch-Twarzach, a potem najprawdopodobniej podziekuje wszystkim za wspólprace.

Maxie Zeus

Ja chcialbym, aby w  sequelu TDK funkcje bossa mafijnego w Gotham przejąl Black Mask. Jego bodyguardem móglby byc Bane (zwykly paker na sterydach).

Mr.G

I po raz kolejny nie doceniono by potencjalu Bane'a.

Silent Dark

Świete slowa. Tak naprawde Bane jest inteligentny i bardzo silny. Cale szczeście ze ta postac mi nie zbrzydla po jego wystepie w Batman & Robin.


Mr.G

Nie tyle zbrzydla, co raczej zrobilo nam sie go szkoda. Szkoda nam bylo biednego Bane'a, którego tak zniszczyl Schumacher.

Leon Kennedy

Bane to jest postac, której jakoś nikt nie chce docenic jeśli idzie o duzy i maly ekran... i niestety nic nie wskazuje aby to sie mialo w najblizszym czasie zmienic :-[. W ko?cu w kinie raczej nie zobaczymy go predzej jak za kilka dobrych lat. Pozostaje nadzieja na ekranizacje Knightfallu w wersji animowanej, ale jednak i to jest w tej chwili malo realne... Zatem nasuwa sie pytanie, czy ktoś wreszcie raczy podejśc do tej postaci z nalezytym szacunkiem?

Mr.G

Pesymistycznie do tego podchodzisz.
Trzeba miec nadzieje. Nadzieje, ze wkrótce zobaczymy Bane'a nie tylko jako najemnika z Rosji, bodyguarda, albo napakowanego blockersa, ale jako bardzo inteligentnego, a za razem przerazającego swoją silą czlowieka.
Miejmy nadzieje, ze pokazą go z takim szacunkiem na jaki zasluguje.

Leon Kennedy

Raczej realistycznie, bo w tej chwili znaki na niebie i ziemi wskazują, ze nie wiadomo kiedy i czy w ogóle ktoś planuje ''naprawic'' tą postac... A to jest smutne, bo to przeciez bardzo dobra i wazna postac w świecie Batmana.

batek_88

Luzacko bylo by gdyby w kolejnej cześci pojawil sie Bane, tylko zeby wyglądal jakoś normalnie i zeby nie byl zielony i niedorozwiniety tak jak to pokazane bylo w 'Batman i Robin'! Spoko bylo by tez pojawienie sie Dica!

Maxie Zeus

Ja tam uwazam, ze na Robina jeszcze za wcześnie. Za Nolana napewno Dick nie zostanie wprowadzony - Nolan osobiście to potwierdzil. I bardzo sie z tego ciesze. Batman ma pracowac samotnie - tylko wtedy historie z jego udzialem są mroczne i ciekawe (przynajmniej dla mnie).

Leon Kennedy

Owszem potwierdzil, ale zawsze mozna zmienic zdanie ;). W ko?cu w dwóch cześciach mamy samotnego mściciela, który zwalcza przestepczośc... W trzeciej cześci mozna juz mu dac sprzymierze?ca w postaci Dicka.

CytatBatman ma pracowac samotnie - tylko wtedy historie z jego udzialem są mroczne i ciekawe

Pojawienie sie Dicka nie sprawi, ze jego przygody przestaną byc mroczne i interesujące... i nikt nie karze mu od razu zacząc dzialac razem z Dickiem, który przeciez nie musi tak szybko stac sie Cudownym Chlopcem ;). Dajmy mu czas na odpowiednie szkolenie :).