Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leon Kennedy

#31
Joker / Joker: Folie à deux (2024)
06 Lipiec 2022, 11:43:46
No widzisz, mam awersję do tego i tyle. Widziałem z jakie trzy produkcję i tylko Księga Dżungli była dla mnie zjadliwa. Może kiedyś się przekonam. Zaś czy obejrzę czy nie, to chyba wiadomo, że tak, ale kino raczej odpada. Nie chcę wyjść w trakcie seansu, a jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło 😃
#32
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
06 Lipiec 2022, 11:38:34
Ślub. Wiem, że komiks dość rozczarował, a może bardziej podzieli fanów... Wkrótce sam się przekonam, bo po ponad roku wróciłem do runu Kinga 😃
#33
Wczoraj skończyłem Stranger Things. Fantastyczny serial. Genialny klimat. Świetni aktorzy. Masa odwołań. Nic tylko oglądać.

Umbrella Academy. Poprzednie dwa sezony były wystrzałowe. Trzeci po 4 odc jest równie dobry. Świetny szalony klimacik. Po prostu jazda bez trzymanki.
#34
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
28 Czerwiec 2022, 18:17:52
Dokładnie, ale Warner tutaj nic w sumie nie robi. A chyba lepiej żeby gadali o najbliższych projektach niż w kółko o tym co zrobił czy nie zrobił Ezra. Na Flasha jeszcze przyjdzie czas, teraz by mogli spokojnie nas od niego odciągnąć, albo przynajmniej spróbować. Coś Warner ostatnio słabo promuje filmy DC...
#35
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
27 Czerwiec 2022, 14:42:19
Zobaczymy po premierze jak to wszystko im wyjdzie :D
#36
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
27 Czerwiec 2022, 08:49:42
Pewnie, tylko z dwie osoby polubiły Bena w tej roli. Ewentualnie +5 psycho fanów Snydera. Ezra, oczywiście świr. W końcu tak piszą, a jak piszą, to znaczy, że to wszystko prawda i tylko cała prawda. I jaka obrona? Po prostu nie łykam wszystkiego, co mi napiszą. I chyba wiadomo gdzie się znajduję. Więc jeśli jest poszukiwany, to wystarczy tam pojechać. Tam czyli na tą straszną farmę marychy gdzie przetrzymuje oczywiście babkę z dzieciakami. Oczywiście gościu ma jakieś problemy, dziwne zachowania, ale od razu stwierdzać, że jest chory psychicznie, to jednak lekka przesada, tak myślę. Żyjemy w czasach gdzie pismaki wszystko ci napiszą. Rzucił się na jedną z fanek? No tak chory psychicznie i to bardzo.
#37
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
25 Czerwiec 2022, 09:49:51
Po co? Nie wiem, bo może sam w sobie ten film okaże się dobry i choćby dla tego? Co do Ezry, to ma teraz bardzo zły czas, ale jak czytam niektóre wypociny co mu się zarzuca, to jednak widać, że część tego to czyste brednie jak to z tą matka i jej dzieciakami na farmie marychy. Miałem ubaw jak o tym czytałem. Do tego ma to być ostatni film Bena... Kolejny powód, aby się wybrać. Więc są już dwa i po recenzjach może dojdzie trzeci.
#38
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
20 Czerwiec 2022, 11:33:22
CytatTak, jak zarobiły Justice League (2017)? Birds of Prey? WW84? The Suicide Squad Gunna? DC ostatnio raz trafia, raz zalicza finansową klapę, nie wiemy jak będzie tym razem.

W punkt, ale Keaton, Ben i jakby nie patrzeć ten cały szum jaki się robi z powodu Ezry ( wiem negatywny, ale ciągle się o nim gada ), do tego Flash w końcu dostaje solową produkcję i myślę, że tutaj będzie sukces kasowy czyli film na sobie zarobi.

PS: Dwóch z tych porażek dalej nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć. Chodź u Gunna promocja była słaba, zresztą u Harley chyba też.
#39
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
18 Czerwiec 2022, 13:25:03
Tylko ciekawe ile z tego wszystkiego to prawda??? I co jak co, ale podejrzany o pedofilstwo nie jest chyba, że coś mi umknęło... Zaś sam film  zarobi z jednego czy drugiego powodu, ale zarobi. Ezra ma swoje odchyły, ale to chyba nie jest zły człowiek i szczerze nie widzę powodu do bojkotu jak u byłej żony Deppa.
#40
Uniwersum Batmana / Najlepszy rysownik
18 Czerwiec 2022, 11:25:16
Oboje wybitni. Wielka szkoda.
#41
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
18 Czerwiec 2022, 11:23:04
Zrobią to bez Ezry, tak to widzę i tyle. Chodź niewygodne pytania na pewno padną. Chyba, że do czasu kampanii jakoś to się wszystko ułoży w co wątpię. Gościu już jest pewnie skreślony i ta pierwsza część solowego Flasha będzie dla nie go ostatnia. Oby nie olali przez to Barry'ego. Zaś streaming? Nigdy w życiu. Tylko kino.
#42
Joker / Joker: Folie à deux (2024)
14 Czerwiec 2022, 18:29:28
Coś tam widziałem i co chwilę śpiewali i tańczyli, tutaj pewnie będzie to bardziej wyważone, ale na ten moment śmieszy mnie ten pomysł.

PS: Wiem i jako dzieciak już mnie te całe śpiewanie drażniło. A w filmie to już w ogóle zaraz odpadam. I tak widziałem trochę filmowej wersji.
#43
Joker / Joker: Folie à deux (2024)
14 Czerwiec 2022, 16:26:44
CytatPrzecież nawet zwiastuna nie dostałeś a już oceniasz o czym będzie film oraz w jakie tony będzie uderzał .

Oceniam sam pomysł zrobienia z tego durnego musicala.

CytatO ile dobrze pamiętam, w Birds of Prey też była scena musicalowa z Harley. Jaki problem, aby w drugim Jokerze też takowa wystąpiła, albo żeby byłoby ich 4-5, jak w La La Land?

Jedna scena ok, dwie przeżyje, śpiewanie i tańczenie co 20/30 minut już zdecydowanie nie. La La Land nawet nie ogl i nie obejrzę. Nie lubię takowego gatunku i w tym jest ten problem. Jeśli to przejdzie, to podziękuję i kiedyś w domu obejrzę przewijając te śpiewanie i tańczenie. Bojkotuje ten pomysł 😃
#44
Joker / Joker: Folie à deux (2024)
14 Czerwiec 2022, 09:51:50
Uwaga, uwaga pierwszy raz w życiu na forum!!! Nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz NIE!!! Ten film będzie totalnym nieporozumieniem!!! Musical?! Będą śpiewać jak to fajnie kogoś zabić na wizji?Może jakieś combo z Brucem? Ckliwa piosenka o śmierci i perłach. Jeśli do tego dojdzie, to będzie to pierwszy film DC na którego nie pójdę od wielu, wielu lat.  Musical, wymiotować mi się chcę!!! Ale Juby zaintrygowany, coś za coś jak widać 🙋
#45
Bat-Filmy / DC Extended Universe - wątek ogólny
09 Czerwiec 2022, 13:10:55
Eh i znowu to samo. Nie, wcale nie lubię wszystkiego z DC i co za tym idzie nie chwalę wszystkiego. A The Rocka lubię od lat, od wielu, wielu lat. Dla tego czekam gorąco na film gdzie główną rolę gra jeden z moich ulubieńców i nie widzę nawet jednego powodu żeby cieszyć się mniej. W filmie znajdzie się i powaga i żarty, oraz klika świetnych postaci. A i mam gdzieś, że o filmie przebąkują od ponad dekady. Dla mnie dołączył właśnie teraz!!! No dobra ciut wcześniej 😄

Ps: SS dałem dość słabą ocenę 🙋😂