Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leon Kennedy

#16
Hmm, czyli taki klimacik coś ala The Batman?
#17
W ruchu wszystko będzie się super prezentować. A ten strój Flasha jak na razie w moim odczuciu prezentuje się najlepiej ze wszystkich jakie widzieliśmy.
#18
Piękne się prezentuje w tym stroju. Moje zainteresowanie tą produkcją właśnie sporo wzrosło.

PS: Oj pamięta się jeszcze Guyvera. Były tego dwie części.
#19
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
28 Maj 2022, 08:41:24
Pięknie, trochę zazdro, bo jeszcze nie wiem kiedy sam sobie to sprezentuje...
#20
Cytat: Rado w 27 Maj  2022, 17:06:20Ja też to kupuję. Gdzieś słyszałem zarzut, że ta scena jest komiczna ze względu na wybiegających policjantów z każdego piętra, no bo skąd mieli wiedzieć, że Batman właśnie ucieka?

Ja również. Fajnie ci gliniarze wyskakują zewsząd. I w sumie nie ma co się czepiać, chodź wielu będzie, bo ich to wręcz cieszy 😂 Takie udawadniane jaki to kijowy film, bo akcji mało, bo Pattinson i takie inne brednie.

PS: Rumor ich wszystkich tam sprowadził 😄
#21
Ogólnie o Batmanie / Wasze bat-kolekcje
23 Maj 2022, 10:28:51
Fajowa ta główka z zawartością dodaną 😃
#22
Bat-Gry / Gotham Knights
13 Maj 2022, 10:16:12
Trochę szkoda, bo liczyłem, że w tym roku zagram. A tak to mam kolejny powód do zakupu PS5.

PS: Dead Space remake w styczniu, to jeden z tych powodów 🔥🔥
#23
Seriale animowane i TV / Batwoman
30 Kwiecień 2022, 12:15:02
Nie ma sensu zakładać jakiegoś osobnego tematu, ale CW kasuję... Poleciała Batwoman, poleciały Legendy 😩.  Na ten moment został już tylko Superman i Stargirl, no i zapowiedziany serial o pomocnikach Gacka 😄

Cóż, jaki poziom był taki był, ale całość dała mi masę zabawy. Mogłem również poznać mało mi znane czy wręcz kompletnie nieznane mi postacie...
#24
Ale i tak bym chciał moc coś zobaczyć i w sumie tylko po to  :P  Zaś parę spoilerów rzuciło mi się w oczy.
#25
Szkoda, mogliby też coś i nam podrzucić. I w sumie wolę by ponownie DC FanDome się jednak odbyło.
#26
Mimo wszystko przydało się trochę tej akcji na końcu filmu. Całość też miała swoje napięcie. Zaś wątek z Thomasem w moim odczuciu dobrze poprowadzony, może ciut za szybko, ale w sumie cieszę się, że nie został ukazany jako przestępca, tylko człowiek, który popełnił błąd, który mógł zaważyć na całym jego życiu i chyba tak było... Zalanie miasta faktycznie mogło być bardziej rozbudowane, abyśmy w odpowiednim momencie poczuli emocję i napięcie z tym związane... Tak czy siak wzmianka o tych tamach była w filmie. Tylko czemu chcieli to faktycznie zrobić? Każąc przecież i tych bogatych i biednych... Może uważali, że już całe miasto jest skażone i każdy mieszkaniec, który przestał walczyć, odwracał oko, dając mimowolne przyzwolenie na taki stan rzeczy, a nie inny. Może według nich każdy był winny.
#27
Uniwersum Batmana / Egmont - komiksy z Batmanem
20 Kwiecień 2022, 15:43:46
Batman/Żółwie Ninja. Kawał niezłej cegły. Jeśli lubicie Żółwie i macie do nich spory sentyment, to brać bez zastanowienia. Trzy historię, masa postaci, kilka fajnych odwołań, dobrze ukazane charaktery postaci, Gacek uśmiechający się kilka dobrych razy, zagrożenie nawet na miarę 'Kryzysów'. Ciepło, ciepło i sporo serduszka, to znajdziecie w tym komiksie.
#28
The Batman / "The Batman" (2022) - ogólna dyskusja
19 Kwiecień 2022, 16:24:08
No i całkiem ciekawie prezentują się te dodatki. Ostatnio mam bardzo ciężko coś takowego ogl, ale tutaj na pewno szybko się z tym uporam. Co do komentarza reżysera to nigdy tego nie ogl. A takowa jest bodajże w Harley Quinn i Ptaki Nocy.

The Batman mam już od wczoraj z lektorem. Szybko bracholowi poszło. Więc nie tylko jemu...


CytatCo do wrażeń to cała rodzina zasnęła nie dobijając nawet do godziny

Często czytam, że ktoś zasnął na tym filmie... Osobiście chyba nigdy mi się to nie zdarzyło. Tak czy siak ja z dubbingiem nawet bym nie włączył, a na wydaniu Blu-ray na pewno będzie dostępny lektor, przynajmniej tak myślę.
#29
Uniwersum Batmana / Three Jokers
16 Kwiecień 2022, 10:26:39
U mnie ciężko z powrotami do przeczytanych już historii. Zdecydowana większość jest przeczytana tylko jeden raz. Teraz wróciłem do Batman Earth One, a wyszedł już kawałek czasu temu...