Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League: Crisis on Infinite Earths Part 1

Zaczęty przez 8azyliszek, 11 Styczeń 2024, 14:12:16

8azyliszek

Uproszczona kreska mi nie przeszkadza. Ale Jensen Ackless jako głos Batmana już tak. On po prostu nie pasuje do tej roli. Spróbowano raz i drugi, nie wyszło, czas przejść dalej i wybrać nowego aktora.

Leon Kennedy

Bardzo czekam na tą animację! Liczę na konkretny poziom w każdej z trzech części! Ale, ale, ale zapewne jak nauczyły mnie ostatnie lata będzie bardzo ciężko po polsku dorwać... Zaś Jensen chociaż tak moze zagrać Gacka 😆

Po_prostu_smyk

Cytat: 8azyliszek w 11 Styczeń  2024, 14:12:16Uproszczona kreska mi nie przeszkadza. Ale Jensen Ackless jako głos Batmana już tak. On po prostu nie pasuje do tej roli. Spróbowano raz i drugi, nie wyszło, czas przejść dalej i wybrać nowego aktora.
Nie pasuje Tobie czy wszystkim? Jestem pewny, że gdyby Ackless nie pasował na Batmana to nikt nie brałby go do tej roli :)

Crowridd


LelekPL

Tego się prawie nie dało oglądać... fatalny film. Może jakiś fan Flasha coś tam dla siebie znajdzie, ale no dla mnie drugi najgorszy film animowany z Batmanem.

Crowridd

#5
Tam Batman w ogóle pojawia się częściej niż w komiksie?

LelekPL

Nie wiem, nie czytałem komiksu. Ale też nie chce być źle zrozumiany. Problemem filmu nie jest mało Batmana, ale okropna kreska, fabuła o jakiejś ścianie zniszczenia, Crime Syndicate wypada koszmarnie, zero kreatywności jeśli chodzi o to co można zrobić z multiwersum, nielogiczne animacje i pomysły (przy tym jak Green Arrow ucieka samochodem przed Amazo, który posiada prędkość Flasha to już wybuchłem śmiechem). Wspomniałem o Flashu bo jest tam jakaś w miarę ludzka historia miłości Flasha i Irys, ale też nic ciekawego co wzbudziłoby jakąkolwiek emocjonalną reakcję.

Dobrze, że mamy Crisis on Two Earths.

8azyliszek

@UP
No ale trzeba przeczytać ten komiks. Zwłaszcza, że wyszedł po polsku 2 razy, więc można. Kreska rzeczywiście słaba, ale da się wytrzymać. Nie wiem czemu wszystkie animacje DC nie mogą wyglądać jak w Kryzysie na dwóch Ziemiach, gdzie wszystko było perfekcyjne.  ;)
W każdym razie Jensen Ackles wcale nie mówi batmanowym głosem, tylko standardowym głosem Deana Winchestera. I przez to jest słaby i DC powinno go wymienić. Matt Bomer i Zachary Quinto mogą być.



Dla mnie fabuła jest dobra. Początkowo człowiek się gubi jak bez wyjaśnienia skaczemy po wspomnieniach Flasha. Ale potem jak się więcej rozjaśnia, to jest zdecydowanie lepiej. Ja się wzruszyłem pod koniec, bo uczucie beznadziei i ogólnej klęski oddano całkiem dobrze. Warto dodać, że jest to też kontynuacja wątków z animacji Justice Society World War II, bo Flash jest ten sam.


Leon Kennedy

CytatTego się prawie nie dało oglądać...

Czyli zdecydowanie trzeba zobaczyć skoro to, aż takie fatalne jest... Po polsku, po angielsku, ale zdecydowanie przy takiej rekomendacji  😋

MJ

Jest okej, ale jak to się mówi "dupy nie urywa". Czekają nas jeszcze dwie części, znając życie nie wykorzystają prostego i skutecznego pomysłu, który wisi im przed nosem jak owoc i aż się prosi by go zerwać, czyli wykorzystać pozostałe uniwersa animacji DC, czyli chociażby DCAU i uniwersum zapoczątkowane w TAS, Batman Beyond itd. Byłby sztos.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Ło panie!!! To by było coś, coś na co jak sam zauważyłeś nie bardzo jest co liczyć... :(

Crowridd

Panowie, a kto tu spada w drugiej sekundzie? ;D


Leon Kennedy

Terry mój Ty ziomeczku 😀😆😋 Zaskoczyli mnie, oj zaskoczyli!!!

HUDY

Przydało by sie Polskie wydanie DVD tych 3filmów. WG jest jakis spis, lista filmów aninowanych DVD z DC? Sorki jak nie jest a nie ogarniam i dzieki za pomoc.