Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Leon Kennedy

Hush zasługuje na coś więcej niż tylko dodatek do AC. Co do Jokera, owszem w AA grał pierwsze skrzypce, było go wszędzie pełno, ale w AC wcale nie miałem wrażenia, że on jest najważniejszy. Przecież było sporo innych postaci, które odegrały ważne role w tejże grze, a co za tym idzie spędziły w niej dość sporo czasu, dodajmy do tego misje poboczne dzięki, którym inne postacie zaznaczyły swój pobyt. Podsumowując Joker ciągle był ważny, ale już nie tak bardzo...

PS: Żeby odblokować Kociaka potrzebuje jakiś kod??

Harrolfo

Cytat: Leon Kennedy w 26 Marzec  2012, 17:07:37
PS: Żeby odblokować Kociaka potrzebuje jakiś kod??

Na konsolach tak, pobierasz wtedy ją jako DLC z PSS/SEN lub XBL, a na PC aktywuje się ją wpisaniem kodu uaktywniającego grę w usłudze GFWL.
Wtedy jak zrobisz "Nową Grę" i zaczniesz grać Seliną, to oznacza to, że już ją masz :)

Leon Kennedy

Ok. Może teraz głupio zapytam, ale skąd wziąć ten kod...??

kelen

Leon, kod był dodawany do każdej oryginalnej kopii gry ;) Przynajmniej na PC. Na konsolach jak Harr napisał, płatne DLC z xbox live/pss

Harrolfo

Cytat: Leon Kennedy w 26 Marzec  2012, 18:44:47
Ok. Może teraz głupio zapytam, ale skąd wziąć ten kod...??

Na jaką platformę?
I czy gra nowa, czy używana?

Leon Kennedy

PS3. Gra zakupiona prze allegro, używana. Ahh wkurza mnie to, muszę kupić kabel internetowy, założyć konto, zabulić i wtedy będę mógł pograć jak mniemam...

Harrolfo

Cytat: Leon Kennedy w 26 Marzec  2012, 19:32:02
PS3. Gra zakupiona prze allegro, używana. Ahh wkurza mnie to, muszę kupić kabel internetowy, założyć konto, zabulić i wtedy będę mógł pograć jak mniemam...

Jak używana, to pozostaje kupić DLC. Bodajże 36 zł, które możesz robić na 2 osoby i zakupić wtedy za 18 zł.
Po co Ci kabel? Jest Wi-Fi.
Konto i internet na PS3 są darmowe.

Leon Kennedy

No fakt. Zapomniałem o tym małym szczególiku.

Juby

Mam pytanko do zagorzałych graczy. Czy w tej grze da się przejść fabułę PLUS?

Tak jak i w pierwszej części chcę zrobić 100%, ale już trzy razy przeszedłem finał gry (który na tym poziomie trudności nie jest taki łatwy, a nawet powiedziałbym trudny) i trzy razy zamiast zobaczyć napisy końcowe to po ostatniej cut-scence wyskakuje mi błąd. Gra się wyłącza, ja muszę grać od nowa i nic z tego nie wynika. Straciłem na tym już ładnych kilka godzin i niemal rozwaliłem klawiaturę za trzecim przejściem, które się wyłączyło, więc chciałbym wiedzieć czy to w ogóle da się przejść, czy może jest jkaiś bug w grze?

Harrolfo

Oczywi?cie, ?e si? da :)
Ja ?adnego b??du nie mia?em. Patche z Live'a pobra?e??
Gra oryginalna, czy pirat?

Juby

#250
Oryginał, wszystko jest, wszystko śmiga, nawet za przejście finału odblokowało mi się coś nowego w LIVE. Tylko nie mogę grać dalej bo gra mi się wyłącza. :P

Post Merge: 13 Kwiecień  2012, 12:23:47

Tak to wygląda:


Screena zrobiłem, jak się zapewne domyślacie przechodząc już czwarty raz ten sam finał i ciągle nie mogę kontynuować gry. :P

lady_ozzy

A ja mam takie pytanie... czy może mi ktoś pomóc zakupić DLC z Nightwingiem na X360 ?
Za Chiny nie mogę tego zrobić, bo ciągle odrzuca mi karte.
Może ktoś by kupił, podał mi ten kod, a ja (wcześniej oczywiście) zwrócę kasę ?
Bardzo proszę o pomoc =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Juby

Dzisiaj już nie mam problemu. Wczoraj wyskakiwał mi błąd i nawet nie mogłem pominąć ostatniego filmiku, a dzisiaj normalnie mogłem kliknąć "pomiń" i fabułą toczy się dalej. :P

Leon Kennedy

Słyszałem, że można spotkać Stracha na Wróble w Arkham City. Jak do tego doprowadzić?

Harrolfo

W Arkham City nie ma Stracha.
Jest jedynie jego maska i kryjówka.