Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

Doctus

Fakt, zapowiada się świetnie ale to nie to samo co poważny film z aktorami. Nie oszukujmy się, że ekscytacja będzie taka sama.

LelekPL

Jak dla mnie zwiastuny wyglądały raczej mało śmiesznie. LEGO Movie też do mnie nie trafiło specjalnie... ale tam Batman był największym plusem no to liczę, że film będzie chociaż lepszy od zwiastunów.

chris3z8

Raczej liczę na popkulturowy misz masz z różnorodnym humorem :)

Kmitz

Cześć i czołem!

BatCave ślędzę od X lat, okazyjnie udzielam się w komentarzach, jednak nigdy nie czułem głębszej potrzeby zaistnienia na tym konkretnym forum. Zmieniło się to za sprawą scentralizowania struktur internetu przez portale społecznościowe i upadku tematycznych na których do tej pory regularnie przesiadywałem (o czym pisał już kolega Doctus parę postów wyżej)
Nie lubię sygnować się wszędzie swoim imieniem i nazwiskiem. Nie z każdej opinii chcę być potem
rozliczany (albo raczej linczowany :P) Poza tym, za dużo tych aktywności fejsbukowych naraz, mimo wszystko stara szkoła jestem, a i klimat for tematycznych jest dla mnie niezastąpiony. Fajnie jest sobie podyskutować w grupce pasjonatów tematu.

Co do śmierci naturalnej forum, portal do którego jest ono przypisane cały czas się kręci, temat jest bardzo nośny, nie ma tu chyba nazi-moderacji, więc może jeszcze trochę pociągnie. :)
You can't hurt what you can't see

Johnny Napalm

Wieści o śmierci tego forum są mocno przesadzone. Po prostu, forum ma już swoje lata i musiało naturalnie przejść swoją ewolucję.
Ludzie dalej wpadają i czytają komentarze, ale sami oszczędnie się wypowiadają. To już nie są czasy, kiedy postów było dziennie kilkadziesiąt, ale np połowa z nich to była kłótnia między dwoma Ziutkami o jakiś arcy poboczny temat - o długość uszu Batmana.
Ludzie spoważnieli, chyba. Poza tym wiele tematów zostało wyczerpanych. Po co czytać po raz setny o tym samym, tylko napisane innymi słowami.
Nowi użytkownicy znowu się pojawią, jak tylko Batman dostanie swój solowy film.
Kampania reklamowa do BvS była w Polsce bardzo słaba. O TDK np. mogłem dowiedzieć się nawet z Teleexpressu. To było wydarzenie. W życiu bym się nie zainteresował Batmanem a tym samym forum o nim po tej kampanii do ostatniego filmu, gdybym nie znał Batmana z komiksów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Maćkowski

Dobry dzień!

Zobaczę co tu ciekawego macie. ;)

Leon Kennedy


Maćkowski

Być może, ale ja tam dalej jestem sceptyczny wobec tego filmu. Zobaczę to uwierzę. ;)

Ale to nie ten temat, więc kończę offtopic.

Solderowy

Witam wszystkich użytkowników.
Trafiłem na ten portal w celu poszukiwania ciekawostek o Batmanie, jak i o komiksach DC.
Moja znajomość z Gackiem rozpoczęła się 12 lat temu, od pewnej gry komputerowej. Od tamtego czasu czytałem komiksy, oraz grałem  w gry z serii Arkham.
Obecnie regularnie czytam komiksy DC Rebirth, staram się być na bieżąco względem USA. Aktualnie moją ulubioną postacią jest Nightwing.
Mam nadzieję, że na forum będą toczyć się ciekawe dyskusje na temat filmów, jak i komiksów.

chris3z8

Coś się zawsze znajdzie. Tematy około-batmanowe też robią furorę.  ;D

Morrisson

Witam wszystkich.

Mam na imię Darek i komiksy to moja zamierzchła pasja. Po wieloletniej przerwie wracam do lektury  ;D i znowu wsiąkłem w te klimaty  ;)

Pozdrawiam.
Dark alley in Gotham. Criminal and caped man.
- You are B...B...B...
- Batman.
>POW<

Densho

Dobry wieczór,
jestem tu nowa, więc postanowiłam się przywitać.
Od pewnego czasu interesuję się Batmanem i wszystkim co z nim związane (dlatego też postanowiłam zapisać się na to forum). Czytuję komiksy i oczywiście książki, oglądałam filmy i jestem na bieżąco z serialem Gotham.
Interesuję się serialami, muzyką, namiętnie oglądam filmy (szczególnie horrory), kocham czytać książki i gram w gry komputerowe, jeżdżę na deskorolce i uwielbiam koszykówkę. W wolnych chwilach pracuję + studiuję :D

Funky

Witam serdecznie na forum, mam nadzieję że będziesz do nas często zaglądać i dużo pisać :)

Night_Wing [usunięty]

Zbieram ekipę na "Ostatniego Jedi" w PlazaKraków na 23 grudnia

Zbieram ekipę na 23 grudnia, oczywiście na seans "Ostatniego Jedi" do Galerii Plaza w Krakowie, z napisami w formacie 3D Imax. Interesuje mnie ta projekcja z godz.16.00, gdyż o 19.45 mam do siebie do domu busa.

Dajcie znać na priv!!
Niec Moc będzie z Wami!

Nikita11

Witajcie wszyscy forumowicze :)

Jestem tutaj nowa i ciesze się, że do Was dołączyłam!
Może właśnie na tym polega odwaga - kiedy człowiek już o nic nie dba.
H.Coben