Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zdjęcia i filmiki z "Suicide Squad"

Zaczęty przez Q, 25 Kwiecień 2015, 11:18:55

Johnny Napalm

PO_Je_Ba_Łooo już kogoś z tym tatuowaniem się na potęgę... Posępnego Czerepu. Co też strzela tej ekipie do główeniek? Nie wiem. :-\
A co do koloru skóry Jokera, jest całkiem nieźle. Fakt, minimalnie bardziej blady mógłby być, jednak ten odcień jest całkiem całkiem - przekazuję co zasłyszałem od niejakiego Piróga, co tańczy koło mojego domu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Potwierdziły się doniesienia Heroic Hollywood odnośnie nowego zwiastuna "Suicide Squad".

! No longer available

Wersja z dubbingiem:
! No longer available

Wersja z napisami
! No longer available

Zwiastun w połączeniu z ,,Bohemian Rhapsody" zespołu Queen robi kapitalne wrażenie. Zapowiada się coś świeżego w podejściu do filmów z bohaterami komiksów.

Za sprawą Warner Bros. Poland dostaliśmy też potwierdzenie, że "Legion samobójców" zostanie zdubbingowany.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Czy tylko mi się wydaje że za dużo humoru w tym zwiastunie?. No i Joker jednak jest zbyt kiczowato ubrany (płaszcz ze skóry krokodyla?). Niestety Katana i Deadshot to czysty kosplej. Pierwszy zwiastun był lepszy, za to bardzo się cieszę że muzykę napisze Steven Price.

Rarian

Ja się cholernie cieszę, że był ten humor i jasne barwy, bo rzygam już tym mhrokiem, który nam się serwuje od czasów trylogii Nolana. Mrok obv pasuje do Gacka, ale reszta DC bywa i barwna i luzacka niczym marvel. Widać, że twórcy podeszli z szacunkiem do materiału źródłowego, bo SS w NEW52 to czysty pastisz i kawalkada one-linerów i akcji i taki powinien być ten film. Trailer kupił mnie w stu procentach.

No i nie kombinują. Enchantress to czarodziejka, Croc to krokodyl, Goyer i Snyder powinni wziąć przykład i ubrać Aquamana w jaskrawy pomarańczowy strój i blond czuprynę, bo w tej wersji mrocznej wygląda niemal tak fatalnie jak jego komiksowy pierwowzór z lat 90-tych.

Jako fan DC w całości cieszę się, że zerwano z realistycznym bajdurzeniem, może wreszcie zobaczę Robinów, a w przyszłości może nawet Teen Titans na dużym ekranie, oby ten lżejszy klimat zagościł w filmwersum na dłużej.

Funky

Jak postawili na pastisz to może wyjść powtórka z Schumachera. Myślałem że Deadshot i Katana zaprezentują się lepiej ale wyglądają strasznie biednie. Jakby kostiumy były z jakiegoś B klasowego filmu z malutkim budżetem.

LelekPL

#50
Zwiastuna nie widzia?em, ale jestem z Funky'm je?li chodzi o ton. Wola?bym co? powa?niejszego ni? kolejn? superbohaterowsk? bajk? rodem z Marvela. Pierwszy trailer sugerowa? co? powa?niejszego i mi si? nawet podoba?o. Nie mówi?, ?eby nie by?o humoru, w ko?cu mamy do czynienia z Jokerem, ale, ?eby nie zrobi?a si? od razu komedia, a sam film by? wiarygodny. A Robinów niech pogrzebi? z Schumacherem i nigdy do nich nie wracaj? :P

No có?, ale teraz najbardziej wtórn? opini? w internetach jest "koniec z mhrokiem" (oczywi?cie ka?dy musi to pisa? w ten sposób <facepalm> ), jakby?my niby mieli przesyt mrocznych filmów superhero, a nie rzeczywistego stanu rzeczy, czyli samych komediowych Marvelowskich filmów. Ja bym si? cieszy? na powa?niejszy film, w?a?nie dlatego, ?e jest ich obecnie tak ma?o, a nie tak du?o.

kubala102

Rozumiem ze jest to tylko twoja opinia ale naprawdę oczekujesz kolnej mrocznej reistycznej Historii z rodem Nolana? Podoba mi się, że trailer równocześnie wygląda brudno, kolorowo, smutno i radośnie. Jest spora dawka humoru i taki powinien być to  film o psychopatach którzy muszą ocalić świat no jak brać na poważnie klauna , człowieka krokodyla , czarodzieje itp i zrobić z tego film dramatyczny? Co do Robinów to wiadomo już że zarówno Nightwing  jak i Jason Todd istnienia   w tym uniwersum  wiec bardzo się ciesze ze tak ważne postacie dla mitologi batmana zagoszczą filmowym uniwersum DC       

Rarian

#52
CytatZwiastuna nie widzia?em, ale jestem z Funky'm je?li chodzi o ton.
Mo?e jakby? obejrza? to zmieni?by? zdanie, bo klimat trailera jest naprawd? ?wietny, a on sam zbiera do?? powszechnie dobre opinie :).
CytatA Robinów niech pogrzebi? z Schumacherem i nigdy do nich nie wracaj?
Serce mi si? kraje jak widz? takie opinie z ust (a w zasadzie klawiatur) fanów Gacka, przecie? Robini s? sprz??eni z histori? Batmana jak ma?o kto, to ?e batmanowskie kino i Nolan ich permanentnie olewali uwa?am za ogromny grzech, bo to tak jakby ola? Alfreda.
CytatNo có?, ale teraz najbardziej wtórn? opini? w internetach jest "koniec z mhrokiem" (oczywi?cie ka?dy musi to pisa? w ten sposób <facepalm> )
Pisz? to w ten sposób, bo autentycznie mam dosy? mroku. Tak kompletnie. I mówi? tutaj o DC, bo to tego uniwersum jestem fanem w pierwszej kolejno?ci. Mrocznego Batmana zaakceptuj? (cho? powinien mie? w?a?nie odstresowuj?ce elementy jak w?a?nie Robini, Batgirl i ca?a batfamily; jak w komiksach), ale mroczny Superman czy mroczny Suicide Squad to pora?ka jako koncept. Co nast?pne; mroczny Aquaman i mroczne Teen Titans? Uwielbiam DC za to czym jest i ?e nie wstydzi si? tego, ?e maj? dru?yn? z?o?on? z czarodziejki, Frankensteina, zombie, wniebowst?pionej i detektywa, który si? para magi? (mowa oczywi?cie o Justice League Dark) i tak samo podoba mi si?, ?e ten film nie brzydzi si? w?asnych herosów i jak kto? ma by? radosny i kolorowy to jest, a magii Enchantress nie t?umaczy si? jakim? pseudonaukowym be?kotem, tylko jest ona po prostu magi?. I to jest naprawd? 'odjechane' :).
CytatJak postawili na pastisz to mo?e wyj?? powtórka z Schumachera
A mo?e te? wyj?? równie udany film jak Guardians of the Galaxy tylko w uniwersum DC :).

Chce zobaczy? Batmana, który ma Robinów i Batgirl... takiego który walczy z tak ciekawymi i nierealnymi wrogami jak Clayface czy Salomon Grundy i teraz widz?, ?e by? mo?e wreszcie to dostan?. Bo o ile lu?nych filmów w uniwersum Marvela jest masa, o tyle w DC... no có?. Mieli?my tylko Zielon? Latarni?, która by?a skaszaniona, wszystko potem to nolanizmy, realizmy i mrokizmy. A ja mam tego do??, to s? komiksy god damn it :P!

kubala102

 
Cytat: Rarian w 22 Styczeń  2016, 09:54:57
Mo?e jakby? obejrza? to zmieni?by? zdanie, bo klimat trailera jest naprawd? ?wietny, a on sam zbiera do?? powszechnie dobre opinie :).Serce mi si? kraje jak widz? takie opinie z ust (a w zasadzie klawiatur) fanów Gacka, przecie? Robini s? sprz??eni z histori? Batmana jak ma?o kto, to ?e batmanowskie kino i Nolan ich permanentnie olewali uwa?am za ogromny grzech, bo to tak jakby ola? Alfreda.Pisz? to w ten sposób, bo autentycznie mam dosy? mroku. Tak kompletnie. I mówi? tutaj o DC, bo to tego uniwersum jestem fanem w pierwszej kolejno?ci. Mrocznego Batmana zaakceptuj? (cho? powinien mie? w?a?nie odstresowuj?ce elementy jak w?a?nie Robini, Batgirl i ca?a batfamily; jak w komiksach), ale mroczny Superman czy mroczny Suicide Squad to pora?ka jako koncept. Co nast?pne; mroczny Aquaman i mroczne Teen Titans? Uwielbiam DC za to czym jest i ?e nie wstydzi si? tego, ?e maj? dru?yn? z?o?on? z czarodziejki, Frankensteina, zombie, wniebowst?pionej i detektywa, który si? para magi? (mowa oczywi?cie o Justice League Dark) i tak samo podoba mi si?, ?e ten film nie brzydzi si? w?asnych herosów i jak kto? ma by? radosny i kolorowy to jest, a magii Enchantress nie t?umaczy si? jakim? pseudonaukowym be?kotem, tylko jest ona po prostu magi?. I to jest naprawd? 'odjechane' :).A mo?e te? wyj?? równie udany film jak Guardians of the Galaxy tylko w uniwersum DC :).

Chce zobaczy? Batmana, który ma Robinów i Batgirl... takiego który walczy z tak ciekawymi i nierealnymi wrogami jak Clayface czy Salomon Grundy i teraz widz?, ?e by? mo?e wreszcie to dostan?. Bo o ile lu?nych filmów w uniwersum Marvela jest masa, o tyle w DC... no có?. Mieli?my tylko Zielon? Latarni?, która by?a skaszaniona, wszystko potem to nolanizmy, realizmy i mrokizmy. A ja mam tego do??, to s? komiksy god damn it :P!


Zgadzam sie stuprocentowo chce zobaczy? uniwersum Dc takie jakie znam z komiksów oraz seriali animowanych na których  sie wychowa?em  anie jak?? realistyczny dramat cz?owieka który przebiera si? za nietoperza w nocy

newtime

Funky chyba nie rozumiesz na czym polegała porażka Schumacherea ,  to nie konwencja tych filmów była problemem tylko ich  jakość.

Deuce

Zapowiada się bardzo udany film. Czuję, że Leto może pokazać świetnego Jokera. W najlepszym razie, zbliży się mocno, a może nawet przeskoczy, kreację Jacka Nicholsona. Tyle lat już minęło, a nikt nawet nie był blisko tego wybitnego aktora.
Z postaci interesują mnie głównie Deadshot (aktor powinien mieć jednak białą skórę) oraz Killer Croc. Reszty albo nie znam: Diablo czy Enchantress, albo są mi całkowicie obojętni, jak np. Harley Quinn.
Tak czy inaczej, trailer całkowicie zachęca do obejrzenia finalnego produktu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Oglądanie robinów w akcji to nic innego jak to: https://www.youtube.com/watch?v=uyGuhsvwggY

Jeśli komuś się to podoba... no to trudno. Ja takiego filmu oglądać nie będę. Batman powinien być poważny, a przydupasy do tego po prostu nie pasują. No chyba, że robimy parodię, ale wtedy trzeba by było iść w komedię na całego, niczym 1966. Inaczej będą nie do zniesienia. I naprawdę nie ma sensu przekonywanie mnie do czegoś innego. W moich oczach Robin = dno.

Jeśli chodzi o film no to na pewno go zobaczę, dlatego zwiastuna oglądać nie będę. Widziałem już jeden i mi wystarczy. Pierwszy wypadł bardzo dobrze. Teraz mnie opinia internetów trochę straszy, że będzie kopia Marvela, zamiast trzymanie się poważniejszego tonu, który cechuje i WYRÓŻNIA filmy WB od Marvela. No, ale zmontować trailer można różnie, więc na razie nie panikuję.

Oby słowa Snydera, że WB buduje swoje uniwersum na podwalinach tego co stworzył Nolan, nie były tylko chwytem marketingowym i trzymali się tego co mają w sobie rzeczywiście ciekawego - czyli inny ton i wiarygodność niż już 11 powtarzających się filmów superhero ze stajni konkurenta.

Jolly_Roger

Ja myślę, że humor to będzie raczej w stylu "ale świry", nie na zasadzie pastiszu. Ekipa sama w sobie jest dosyć śmieszna, ale w stylu Tarantino, nie w stylu Schumachera. Ja lubię albo nieoczywistych superbohaterów, albo tzw. "złych", więc czekam z niecierpliwością. Jedyny film animowany DC, na którym nie zasnąłem, to Atak na Arkham, więc tym bardziej się nastawiam. Aha, no i uwielbiam Harley, a ta którą ją gra jest idealna.

Rarian

CytatJeśli komuś się to podoba... no to trudno. Ja takiego filmu oglądać nie będę. Batman powinien być poważny, a przydupasy do tego po prostu nie pasują. No chyba, że robimy parodię, ale wtedy trzeba by było iść w komedię na całego, niczym 1966. Inaczej będą nie do zniesienia. I naprawdę nie ma sensu przekonywanie mnie do czegoś innego. W moich oczach Robin = dno.
Ale moment - nie chcesz oglądać robinów w kinie czy ogólnie nie lubisz ich też w komiksach? Bo przecież Batmanów bez Robinów jest tam garstka, albo jakieś bardzo stare tytuły, albo elseworldy, jakieś Ziemie Jeden itp. No nie możesz chyba powiedzieć, że Robin nie jest sprzężony z mitologią Batmana na równi z Alfiem czy Jokerem, przecież to absolutnie esencjonalna postać historii Batmana (pomimo bycia legacy hero) i jedyna, która trochę odziera herosa z napompowanego tonu. W ogóle nie odniosłeś się Lelku do meritum - jak Ty czytasz komiksy DC; te wszystkie JL, JLA, JLD, TT, SS, Harley Quinn, Robin Warsy, Graysony itp. jak nie lubisz lekkich i luźniejszych tonów? Przecież DC w wielu tytułach niewiele różni się od tego Marvela, na którego narzekasz, a Suicide Squad jest dokładnie takim tytułem.

CytatOby słowa Snydera, że WB buduje swoje uniwersum na podwalinach tego co stworzył Nolan, nie były tylko chwytem marketingowym i trzymali się tego co mają w sobie rzeczywiście ciekawego - czyli inny ton i wiarygodność niż już 11 powtarzających się filmów superhero ze stajni konkurenta.
Boże uchowaj przed kolejnymi męczącymi filmami z ambicjami bycia mrocznymi dramatami. Raz wyszło Nolanowi i oby nikt więcej tego nie próbował. Wróćmy trochę do groteski Burtona tylko w odświeżonym wydaniu, droga Nolana to najgorszy kierunek jaki może obrać DC (zwłaszcza jak robi film o drużynie z krokodylem, czarodziejką i żywym miotaczem ognia w składzie).

The Dream

Suicide Squad na pewno nie będzie komedią w stylu Marvela. Przypuszczam, że Warner będzie chciał w swoich filmach zbalansować humor i powagę, tak żeby szanować styl wypracowany przez Nolana a z drugiej strony pójść w kierunku który się lepiej sprzedaje, czyli stworzenia bardziej przyjaznego widzom blockbustera. W ten sposób może uda im się znaleźć własny styl, bo jak do tej pory każdy film super hero od DC był z innej beczki, zależnie od tego kto reżyserował. Zwiastuny tegorocznych produkcji utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Trochę obawiam się jak to wyjdzie w praniu, ale sprawni reżyserzy jak Ayer czy Snyder powinni sobie poradzić.

Natomiast nie przesadzajmy o tym mroku i pseudo-realizmie w filmach DC. Man of Steel wcale nie był taki mroczny jak się wydaje. Był trochę poważny ale z drugiej strony przepełniony typowo komiksową fabułą i akcją. Zresztą komiksy same w sobie też są często dość poważne. Nie każda seria bazuje na przerzucaniu się one-linerami. Dlatego dla mnie to nie problem, jeśli film będzie poważny. Na pewno nie można przesadzać w którąkolwiek stronę, tylko znaleźć złoty środek co moim zdaniem udało się w X-Men i Smallville.
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.