Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zdjęcia i filmiki z "Suicide Squad"

Zaczęty przez Q, 25 Kwiecień 2015, 11:18:55

kelen

Jedyne, co mi się nie podoba, to tatuaż z "damaged", jak już wyżej też zwrócono na to uwagę.

To zupełnie coś nowego i oryginalnego. Kupuję to.

Słusznie zauważono w sieci świetny motyw - Joker przytrzymujący np. zakładnika swoją ręką z tatuażem uśmiechu, będzie mu mogła go właśnie nim przyodziać na twarzy :)

Johnny Napalm

#16
No tak, bez tego "damaged" pewnie nikt by mu nie uwierzył, że coś z nim nie tak. Kurcze, nie badałem dotąd tego zjawiska, ale wystarczyło wejść na pierwszy lepszy artykuł o Jaredzie i... cholera, to istne szaleństwo! Skąd takie szaleństwo na punkcie tego aktora?! Okazuje się, że córka koleżanki z pracy sprzedałaby nerkę, mogłaby nie jeść,a i tak musi pojechać na koncert Jareda i jego ekipy. Nie ogarniam tego.

To co pokazał Rado było już całkiem spoko. Tak Joker mógłby wyglądać w filmie, chociaż myślę, że nie będzie. Z tego co pokazał Q, na tej "podobno fotce z planu", wynika chyba to, że J. będzie ubrany raczej w coś białego. Być może garnitur rodem z The Dark Knight Returns, ewentualnie w jakiś kaftan w którym będzie siedział w celi.

Reakcja Jacka Nicholsona na zdjęcie nowego Jokera:
https://www.youtube.com/watch?v=NsmKQyXExQU
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Ten film powoli naprawdę zaczyna wyglądać jak adaptacja Assault on Arkham. Nie byłem wielce zachwycony tym filmem, ale jest tam na pewno materiał na naprawdę dobry film. Mam nadzieję, że Batman jest tam na trochę dłużej niż krótkie cameo i ma jakieś sceny z Jokerem, Harley lub Killer Crociem, w tym także sceny akcji.

Bless

Pokazali Will'a jako Deadshot iiiii mam nadzieje, ze to sa ujecia z jakiejs retrospekcji czy cus a nie jego orginal wyglad bo chyba bym sie zalamal :/ Ktos napisal ze wyglada jak kowbojo-pimp-rapper i tak to troche wyglada ehh. Naprawde modle sie o to by mial swoj prawdziwy jedyny kostium jak z jego pierwszych komiksow kiedy sie juz stal oficjalnie Deadshotem (nie jego pierwsze pojawienie sie bo wtedy biegal w smokingu czy tam w garniaku z maska na oczy hehehe). Problem tylko w tym, ze ktos wspomnial o tym ze nie wybrano by Will'a i zakryto mu twarz bo on sam w sobie jest zywa marka i reklama. Obawiam sie ze to moze byc prawda i dostanie cos w wzor tego co mial Deadshot z B:AC a ten kostium tez srednio sie prezentowal :(

Q

Podczas prac nad "Batman v Superman" nie udało się zrobić zdjęcia Bena Afflecka w kostiumie Batmana, ale wystarczyło kilka dni w Toronto na planie "Suicide Squad"...



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Cała drużyna w komplecie.



Na tego typu zdjęciach niektóre kostiumy mogą wydawać się zbyt "sztuczne", ale Harley Quinn prezentuje się tak jak powinna i bardzo pozytywnie wypadł Killer Croc.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Faktycznie Croc wygląda bardzo dobrze, za to Katana z maską bardzo tandetnie. No i strasznie irytująca jest Harley Quinn, wygląda jak głupia kurewka z dresiarskiego osiedla :P. Boomerang ma bardzo podobny strój do Bane`a, widać że człowiek od kostiumów inspirował się gorylo-bolszewikiem Nolana ;).

Leon Kennedy

Te spodeneczki jakoś mi nie bardzo pasują do Harley. Reszta bardzo fajnie! A co do Katany, to jakoś nie pamiętałem, aby miała się w tym filmie ukazać :P

Bless

Wlasnie Katana to ciekawe zjawisko + Slipknot(nie wiedzialem ze on tez bedzie w tym filmie). Co do reszty spoko, choc nie ukrywam ze chyba bardziej mi sie podobal Captain Boomerang z Arrow'a & Will w masce wyglada boskooooo :D zeby tylko nie spartaczyl to Deadshot bedzie miodny !

LelekPL

Cytat: Funky w 04 Maj  2015, 05:01:48
Boomerang ma bardzo podobny strój do Bane`a, wida? ?e cz?owiek od kostiumów inspirowa? si? gorylo-bolszewikiem Nolana ;).

Kurtka jest podobna, ale ten dres i ?a?cuch pod spodem ju? nie :P Taki Bane bez klasy :P

Co do zdj?cia to meh... podobnie jak Batman, wi?kszo?? z nich wygl?da jak cosplayerzy, a nie prawdziwe postacie. Do Margot nie mam zarzutów i w ogóle si? o ni? nie przejmuj?. Ona mog?aby wyst?pi? nago i nadal bym to kupi? (pewnie nawet bardziej ;) ). Ogólnie nie lubi? tej postaci, za bardzo jest jak Looney Tune, w ?wiecie, który powinien jednak by? rozpoznawalny, a nie absurdalny. Ale podoba mi si?, ?e stylizuj? Jokera i Harley na Sida i Nancy. To jest chyba jedyny sposób, aby te postacie ze sob? wspó?gra?y.

Reszta... no ?rednio, albo s?abo:

Pierwszy z lewej nie mam poj?cia kim jest ale wygl?da ok, jak na drugorz?dnego najemnika. Pierwszy z prawej te? nie mam poj?cia kim jest, ale chyba jakim? meksyka?skim gangsterem... mo?e zna si? z Jokerem, który obecnie ma podobn? stylów? :P

O Boomerangu ju? pisa?em. O Enchantress prawie nic nie wiem, ale... hmmm Pasowa?aby do Piratów z Karaibów. Japonki te? nie znam, ale ona to zdecydowanie wygl?da jak cosplayerka. Rick Flagg wygl?da jak kole? po lewej i tyle. Deadshot wygl?da mega tandetnie. Jak cosplay, ta czerwona pi?amka ju? najbardziej. A sam Will ma min? jakby nie by? pewien czy to dobrze wygl?da... nie wygl?da. Croc mi si? mo?e podoba? w filmie. Na razie wygl?da za sztucznie, ale w filmie powinno by? ok - jak w komiksie 'Joker'.

Tak?e na plus s? Harley. Na ?rednio najemnicy i Croc. A reszta mnie kompletnie nie przekonuje. Kto wie, mo?e to pasuje do filmu, ale póki co wygl?daj? jak na konwencie.

The Dream

A mi się podobają nawet. Fajna ekipa. Na filmie będą wyglądać lepiej, bo na kompie jeszcze wyretuszują niedoskonałości i przepuszczą przez 100 filtrów.

Była plota, że zdjęcie Jokera wypuszczono dla zmyły, bo tak naprawdę będzie wyglądał inaczej, ale mam nadzieję, że jest to niczym więcej jak plotką? Czułbym się trochę rozczarowany, ponieważ Jared-Joker przypomina tego z TDKR i wolałbym by ten projekt pozostał. Chyba że szykują jeszcze lepszy. ;>
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Rarian

A ja troch? nie czaj? zarzutów, ?e wygl?daj? 'jak cosplayerzy'. Czyli co? Bo cosplay to sztuka upodobnienia si? do postaci, wi?c s? do nich upodobnieni w stopniu, w zasadzie, najwy?szym z mo?liwych. Mówi? g?ównie o trio Harley, Killer Croc, Deadshot, bo reszta ma drugorz?dne znaczenie.

Harley jest ?wietna, w przeciwie?stwie do Lelka bardzo j? lubi? i zdj?cia z planu, na których ?uje gum? s? tak bardzo 'in character', ?e nie mam absolutnie ?adnych obaw i wiem, ?e rola wymiecie. Deadshot w stroju wygl?da... kapitalnie. Nie da?o si? zrobi? tego komiksowego stroju lepiej i wierniej, wszystkie wa?ne elementy w pe?ni zachowane. Co do Croca za? to tu mam jedno zastrze?enie - g?owa jest nieproporcjonalnie du?a w stosunku do reszty cia?a. Ale fajnie, ?e jest go?ciem w makija?u a nie jakim? CGI wymys?em jak Lizard ze Spider-mana. Generalnie jest bardzo, bardzo dobrze :).

Rado

Cytat: Funky w 04 Maj  2015, 05:01:48
Boomerang ma bardzo podobny strój do Bane`a, wida? ?e cz?owiek od kostiumów inspirowa? si? gorylo-bolszewikiem Nolana ;).

No i nawet swoj? poz? upodobni? si? do Bane'a, charakterystycznie chwytaj?c za po?y p?aszcza.

Jednak czego? innego spodziewa?em si? po Crocu. Ta posta? (poza oczywi?cie Jokerem i wyst?pem Batmana) najbardziej mnie interesuje z tego filmu. My?la?em, ?e b?dzie mia? bardziej ludzki wygl?d, troch? mniej ?usek itp. No, ale mimo wszystko wygl?da bardzo komiksowo i nie mówi?, ?e mi si? nie podoba - jest dobrze. Ju? widzia?em jakie? fotki z planu, gdzie Croc chodzi w kapturze - nie?le to wygl?da.

To, ?e w uniwersum DC istnieje kto? taki jak Diablo i Slipknot dowiedzia?em si? dzisiaj. Slipknot z wygl?du przypomina mi troch? Billy'ego z Predatora. El Diablo to faktycznie chyba jaki? meks.

http://dc.wikia.com/wiki/Chato_Santana_(Prime_Earth)

Jak te postaci wypadn? w filmie, to mnie na razie ?rednio interesuje.

Cytat: The Dream w 04 Maj  2015, 13:14:43
By?a plota, ?e zdj?cie Jokera wypuszczono dla zmy?y, bo tak naprawd? b?dzie wygl?da? inaczej, ale mam nadziej?, ?e jest to niczym wi?cej jak plotk?? Czu?bym si? troch? rozczarowany, poniewa? Jared-Joker przypomina tego z TDKR i wola?bym by ten projekt pozosta?. Chyba ?e szykuj? jeszcze lepszy. ;>

Zdaje si?, ?e chodzi?o o to, ?e Joker nie b?dzie mie? tatua?y. Ogólny koncept pozostaje bez zmian.

CytatA sam Will ma min? jakby nie by? pewien czy to dobrze wygl?da...

Heh, dok?adnie. Jakby sobie my?la? "Cholera, to chyba by? b??d, ?e si? zgodzi?em w tym zagra?.".

LelekPL

Cytat: Rarian w 04 Maj  2015, 13:50:13
A ja troch? nie czaj? zarzutów, ?e wygl?daj? 'jak cosplayerzy'. Czyli co?

Chodzi o to, ?e wygl?daj? raczej tandetnie, tanio... Nie filmowo, nie wiarygodnie. Nie chc? tutaj obra?a? wszystkich cosplayerów, niektórzy na pewno si? staraj?, aby to jako? wygl?da?o. No, ale z tandet? i raczej tanio?ci? kojarzy mi si? te zjawisko i podobnie ma si? spawa z tymi kostiumami. Jakby kto? je zrobi? w piwnicy u rodziców.

Najemnicy wygl?daj? profesjonalnie, make-up Croca, nawet je?li póki co sztuczny, te? jest profesjonalny. Harley profesjonalna by? nie musi... ale reszta... no tendetnie.

Kto wie, mo?e takie mia?o by? za?o?enie, mo?e oni s? amatorami w filmie i zbieraj? kostiumy z czegokolwiek. Niezbyt brzmi to ekscytuj?ce, ale kto wie, mo?e w filmie si? przekonam. Póki co mog? oceni? samo zdj?cie i mi si? jednak nie podoba specjalnie.

Leon Kennedy

#29
To zwykłe pozowane zdjęcie i tyle. Same stroje jakoś nie wyglądają mi na pozbierane z czegokolwiek. A mina Smitha nie mówi, "co ja tutaj robię" ;). W filmie wszystko będzie się kozacko prezentować, zobaczysz :D Osobiście tylko te spodeneczki Harley, jak już wspomniałem jakoś mi nie pasują, ale i tak będzie kozacko!

Post Merge: 04 Maj  2015, 14:54:24

PS: A zauważyliście, że na zdjęciu Deadshot ma białe palce...