Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Red Robin

A to miło słyszeć, że po tylu latach nadal Ci działa.
Szkoda, że przy kasie nie jestem bo chętnie bym sobie kupił, chociaż podejrzewam aby kupic PSP dzisiaj w dobrym stanie to trzeba mieć troche szczecia albo grubszy portfel.
200 zł to wsm mała cena jak za tak kultową konsolkę, a wiekoszć ogłoszeń ma taką cenę i jest to trochę podejrzane.

Kaz

Osobiście preferuje ostatni model tej kieszensolki a mianowicie Street (E-1004). Sam takowy posiadałem i byłem z niej mega zadowolony, lecz skromna biblioteka gier które mnie interesowały, spowodowały że pozbyłem się sprzętu  na rzecz Nintendo DS, które wolałem ze względu na gry z serii Pokemon (byłem kiedyś mangozjebem). Myślę że PSP Street w bardzo dobrym stanie powinno kosztować w granicach 300-400, ten handheld bardzo dobrze się sprzedał, więc niekiedy bywa na olx wysryw tego sprzętu. Taka rada na koniec, nie wiem jak wygląda u Ciebie sprawa z kupowaniem sprzętu gamingowego, ale gdy ja kupowałem używane konsole, to zawsze celowałem w full komplet, bo miałem takie wrażenie (możliwe że błędne), iż poprzedni właściciel szanował sprzęt tak że i mi po jego nabyciu posłuży na dłuuugie lata. Jedynie kiedy nie celowałem w full komplet, to przy kupnie retro konsol, ale to wiadomo, niekiedy same pudełko do konsoli kosztowało połowę ceny.

Leon Kennedy

Same tematy dziś mamy odkurzone  ;D Ciekawe kto z Was przeszedł na konsole nowej generacji? Osobiście jeszcze ciupie na PS4, ale takie tytuły jak nowy Alone in The Dark czy remake'i Dead Space, Silenta ❤️ i Metal Gear Solid 3 🤩🤩🤩 mówią jedno... czas się zbliża!!!

Mr.G

U mnie podobnie. Jeszcze zostało mi trochę misji pobocznych w Cyberpunku na aktualnej konsoli, ale obiecuję sobie, że kolejną grę zainstaluję już na PS5. Oczywiście nadchodzący wielkimi krokami najnowszy Spider-Man jest największą motywacją, ale i inne ciekawostki pojawiają się na horyzoncie. Nawet taki Robocop polskich twórców będzie wymagał nowego sprzętu.

Leon Kennedy

Kurcze, Spider! Oczywiście i na to bardzo czekam. Venom, Kraven 🔥🔥🔥Jedynka była wyśmienita! Tutaj chyba będzie i jeszcze lepiej.

LelekPL

#260
Cały czas gram na PC. Nie umiem grać na padach. Mysz i klawiatura 4 life.

Leon Kennedy

To ja mam na odwrót i nigdy nie nauczyłem się grać na myszce i klawiaturze. Od dziecka zawsze pad w ręce 😂 Wcześniej był to oczywiście dżojstik z Pegasusa ❤️🔥

Leon Kennedy

W końcu mam swoją upragnioną PS5. Wygląd średni, wielkość ogromna, radość z posiadania również ogromna. W końcu takie Metro 3 o gram gdzie przy PS4 zrezygnowałem z powodu długich loadingow. Tutaj mamy praktycznie natychmiastowe... Przynajmniej Dead Space remake, który poszedł na pierwszy ogień ładuje się praktycznie natychmiastowo. Na drugi ogień pójdzie Gotham Knights.