14 czerwiec 2021, 02:47:20

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - XIII

31
Inne komiksy / Odp: Co w Marvelu piszczy?
08 maj 2019, 19:31:13
Ta kolekcja spidermana ma  być ponoć już  czerwcu ogólnopolsko,  ja szerze mówiąć  daruję sobie tą kolekcję  nie kupię z niej nawet 1 tomu za 15 zł, Spiderman i ogólnie  marvel mi  ogólnie zbrzydli ostatnimi czasy za sprawą polityki wydawniczej samego marvela.
32
4/10  prace Bermejo jakoś  nie robiły na mnie nigdy wrażenia a tutaj choć pomysł był to wykoanie mi się nie podoba
33
okładkę oceniam na 7,5 fajny Batman w mroku tylko tło mogłoby być lepiej wykonane
34
5/10 -niby ładna okładka ale przez ten realizm  kostium  przypomina mi ten z seriali kinowych z lat 1943 i 1949 i przez to mamy efekt parodystyczny
35
Taka  forumowa zabawa. Wybieramy okładkę komiksu następna osoba ją ocenia w skali od 1-10, i wkleja swoją propozycję. może też wtrącić kilka słów na temat okładki przedmówcy.

Moja propozycja
36
Już za około 1,5 miesiąca dokładnie 19.06 będzie 30 rocznica pierwszego Batmana w reżyserii Tima Burtona. Planujecie na ten dzień odświeżenie sobie tego filmu? Bo ja  planuję obejrzeć  w wersji lektorskiej  zastanawiam się pomiędzy Mirosławem Uttą z vhs a Januszem Szydłowskim z tvp.
37
Mój głos oddałęm na City of Scars za kostiumy,klimat i przygnębiającą piosenkę napisaną na potrzeby filmu.
38
Wiem jaki  był Egmont ale co do tych uciętych serii może na serio były one nie rentowne  nawet w usa jak robią  adaptacje kreskówkowe to w większości też  wałkują Batmana, Esa i Ligę bo inne postacie im się nie sprzedają.
39
Jestem bardziej niż pewnien że jeżeli ten film powstanie to na 100% wrócą do "Nolanowskiego realizmu" i czarnej zbroji Batmana, aby wymazać z pamięci tamte 2 nieudane próby  batsa w quasi komiksowym wdzianku i w klimacie sf/fantasy i niejako  wrócić do ery Batmana który był bardziej rentowny finansowo.
40
Nie śledzę zbyt dobrze rynku komiksowego ale powiedz mi które serie  aktualnie Egmont  uciął i czy dał jakieś  wytłumaczenie na ten ruch?
41
Mi tej kolekcji DC będzie najbardziej brakować  w tych Marvelowskich od dawna nic ciekawego dla mnie  nie było, Transformers i Conan  mnie nigdy nie interesowali. Chociaż muszę przyznać że z kupowniem komiksów u mnie coraz słabiej  zwłaszcza po tym jak zacząłem zbierać minifigurki militarne i figurki w skali 1/6.
42
Z tego co zauważyłem to Eglemoss nie ma szcześcia do wydawania produktów typu superhero w latach 2009-2012 wydawali  ołowiane figurki Marvela było  około 75 numerów i 2 specjalne  w międzyczasie  cena  figurek wzrosła papier magazynu stracił 4 strony i grubą  gramaturę papieru,,  z WKKDC sytuacja jest prawie analogiczna  kolekcjja wytrzymała 3 lata, miała jednego speciala i w międzyczasie cena lekko wzrosła.
43
Bat-Filmy / Odp: Batman: Hush
30 kwiecień 2019, 22:26:52
to nie zwiastun  ake montaż    scenek z tego materiału zakulisowego, ale  juz po tym widać ze film nie będzie powalał\
44
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
28 kwiecień 2019, 22:28:09
A moim zdaniem jeżeli w filmach amatorskich potrafią zrobić lepiej dopasowaną maskę a nie potrafią tego w serialu z dużym budżetem to jest coś nie tak nawet jeżeli to tylko kilka sekund
45
Seriale animowane i TV / Odp: Gotham - serial TV
26 kwiecień 2019, 22:31:08
ta maska to żart i to nie śmieszny, takiej lipy nie odwalili nawet w tych migawkach z tego knota
 birds of prey