Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki DC w Kinder Joy

Zaczęty przez Po_prostu_smyk, 05 Sierpień 2023, 23:00:31

Po_prostu_smyk

Niedawno można było zdobyć mini figurki Harry'ego Pottera z Kinder Joy, a teraz są figurki DC! Bat fani mają co wypatrywać, ponieważ wśród figurek są: Batman, Batgirl, Joker i Harley Quinn w dwóch wersjach (klasyczna i Birds of Prey?).



Kupiłem dziś 5 jaj. Tylko jeden dubel z Black Adamem.

Miss_Quinn

Teraz mam powód, żeby zerwać z moim postanowieniem że nie będę jadła dużo słodyczy i żeby zebrać przy okazji całą kolekcje ;D .
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Crowridd


LelekPL

Przy figurkach Harry Pottera można było wybrać dobre jajko na podstawie kodu napisanego na opakowaniu jajka. Może tym razem jest podobnie. Jak chcecie kupić radziłbym wygooglować ten temat.

Kaz

Potwierdzam, siorka mi  powiedziała o tym patencie i trafiłem Harley oraz Wonder Woman.

Po_prostu_smyk

Na facebookową grupę DC wrzucała jedna osoba listę. Kierowałem się nią szukają Flasha. Niestety w jajku pod tym kotem była Catwoman :( Do samej figurki nic nie mam, ale nastawiłem się na Flasha  :P

OokamiG

Można screena tej listy, bo może sobie osłodzę wypad do sklepu.

Po_prostu_smyk

Wpadnij na grupę. Nie jestem autorem zdjęcia, żeby swobodnie go używać.

Q

#8
Kody do figurek:

Batman G1/43G1
Joker G1/15G1
Harley Quinn G1/33G1, G1/16G1, G1/12G1
Batgirl G1/30G1, G1/45G1
Flash G1/10G1, G1/30G1
Reverse-Flash G1/29G1, G1/4G1

Zawieszki:
Batman S1G/4G1

Zatyczka na ołówek:
Black Adam  S1A/16G1
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Miss_Quinn



Tak po całym miesiącu latania u mnie po mieście i szukania Kinder Joy w końcu udało mi się upolować Catwoman, bo nie chciałam stać i szukać po numerze więc wzięłam pierwsze lepsze jajo.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'