Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

''Tajemnice Smallville''

Zaczęty przez Maxie Zeus, 02 Maj 2008, 21:55:51

Altair

Leon, powiem Ci, że mimo wszystko sezon nie jest zły. ;) Dużo ciekawych smaczków ;)

LelekPL

w sumie najlepszy sezon od dawien dawna, ale to przeciąganie jest męczące - CW powinno podać im w końcu ostateczny termin rozwiązania serialu, tak aby scenarzyści mogli się ogarnąć i dać finał serii gdzie w końcu zobaczymy Supermana - bo chyba nie ma co liczyć, że zobaczymy takiego w więcej niż jednym odcinku tego serialu... chociaż niby się pojawił w ostatnim odcinku ;)
Ciekawe natomiast są przypuszczenia, że w końcu zobaczymy Darkseida - to by wskazywał finał sezonu. Z jednej strony dobrze, z drugiej mogą to jeszcze bardziej spieprzyć niż Doomsdaya! Zobaczymy, ale jak dla mnie to przynajmniej ostatni finał był niezły, walka jak zwykle za krótko, ale zakończenie w sam raz - podobało mi się

Q

Według informacji podanych przez hollywoodlife.com 10 sezon "Smallville" ma być ostatnim. Jeśli to się potwierdzi to twórcy wreszcie nie będę musi niektórych wątków opóźniać i być może wreszcie wszystko zakończy się tak jak powinno, mimo, że nowa forma w ostatnich odcinkach sprawdziła się całkiem nieźle. To już jednak najwyższy czas na pojawienie się Supermana.

Źródło: http://www.hollywoodlife.com/2010/05/19/exclusive-bye-bye-smallville-%E2%80%94-tom-welling-confirms-season-ten-will-be-its-last/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

Spoiler
W końcu kostium już ma ;)
[Zamknij]

Mr.G

Tak z czystej ciekawości, co w tych nowych sezonach dzieje się z Lexem?

Anarky

Ogólnie powiem tak Tajemnice Smallville to nie jest zły serial, ale ilość sezonów a więc i odcinków z lekka przypomina już te słynne telenowele z Ameryki Południowej. Serial jest nieco innym spojrzeniem na losy Supermana, na to całe universum. Mamy tu nawet zalążek powstania Justice League, czyli nie jest źle. Choć brakuje mi tu jakiegoś nawiązania do Batmana, przynajmniej jak dotąd takiego nie pamiętam. Ogólnie serial można obejrzeć, ma wiele fajnych momentów.
Ja wam pokażę!

Mr.G

http://www.youtube.com/watch?v=NBEeGO888WY

na tym spocie zostaje ukazany kostium Supermana z wersji Smallville - zdaje się być to ten sam, co w "Superman Returns".

Deuce

Ogl?dam ten serial, ale nie jako? pasjonacko, tylko z ciekawo?ci. Jak wiadomo przedstawia on losy Supermana, które przeniesione zosta?y do czasów wspó?czesnych. Ogólnie mi si? podoba? do ko?ca sezonu 7. Pó?niej wida?, ?e by? aby by?, a brak Luthorów znaczie obni?y? jego poziom.
Niestety Superman, a w szczególno?ci Clark Kent, zagrany jest fatalnie. To zupe?nie inna posta? ni? przedstawiana w komiksach. Wiadomo, ?e nikt nie dorówna Chris'owi Reeve'owi (R.I.P), który jest Supermanem, ale wypada?oby chocia? zbli?y? do jakiegokolwiek wzoru.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mr.G

Fakt, Tom Welling najlepszym aktorem nie jest, ale wyra?nie wida? (przynajmniej w pierwszych sezonach), ?e stara si? na?ladowa? Pana Reeve'a w gestach takich jak u?miech, czy nawet sposób machania. No i nie mo?na zarzuci? mu braku podobie?stwa w samym wygl?dzie.

Deuce

Ja bym się doszukał wielu uchybień, jeśli chodzi o wygląd. Superman zawsze nosił ładnie uczesane włosy z charakterystyczną grzywką. U Toma włosy są zbyt długie, a fryzura to tzw. "czapa". To co mi najbardziej przeszkadza, to brak okularów u Clarka Kenta. To już jest, najzwyczajniej w świecie, ignoranctwo. Postać Clarka Kenta to nie wiadomo kto. Superman specjalnie udaje w przebraniu pierdołę, żeby trudniej go było rozpoznać (jednak ten element, nawet w komiksach, jest dla mnie potężnie naciągany). Kent Wellinga to facet, który zawsze stara się być najmądrzejszy i najbardziej sprytny ze wszystkich oraz udaje bardzo inteligentego.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

BD96

Mimo bardzo wielu wad bardzo lubię ten serial, i czekam z niecierpliwością na dziesiąty sezon. Czekałem 9 sezonów aż Clark Kent założy kostium i poleci, i cieszę się że wreszcie będzie mi dane to zobaczyć. Pojawienie się Darkseida również dobrze wróży. Szkoda tylko iż zrezygnowano z pomysłu pokazania w serialu Batmana - skoro pojawił się Green Arrow i Aquaman to nie widzę przeciwwskazań aby małe cameo zaliczył Mroczny Rycerz.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

CytatSzkoda tylko iż zrezygnowano z pomysłu pokazania w serialu Batmana - skoro pojawił się Green Arrow i Aquaman to nie widzę przeciwwskazań aby małe cameo zaliczył Mroczny Rycerz.
Wiesz, ja osobiście tego bym nie chciał. Jeśli miałaby to być w miarę związana z komiksem wizja Mrocznego Rycerza, to mogłaby ona nieco zburzyć ten "cukierkowy świat" w którym obraca się cały serial.

Anarky

Cytat: Mr.G w 12 Wrzesień  2010, 09:04:22
Fakt, Tom Welling najlepszym aktorem nie jest

Dajcie chłopakowi szanse, młody aktor jeszcze nie ma w dorobku wielkich ról. Smallville jest właściwie dla niego odskocznią i szansą, moim zdaniem dobrze i tak twórcy dobrze się spisali dając mu role Supermana / Clarka Kenta. Nie jest to wapniały śp. Christopher Reeve ale naprawdę jego wygląd jest ok.

Cytat: Deuce w 12 Wrzesień  2010, 18:36:34
To co mi najbardziej przeszkadza, to brak okularów u Clarka Kenta.
Ja wam pokażę!

BD96

Zgadzam si? w ca?ej linii z Anarkym. Dla mnie wspania?ym podsumowaniem jego kariery jako Supermana by?by film, z porz?dnym bud?etem, scenariuszem, i przeciwnikiem. Zapewne Tom Welling by?by naprawd? godnym nast?pc? Christophera Reeve'a, bowiem Brandon Routh mimo ?e nie by? z?ym Kal-Elem mimo wszystko jako? specjalnie mi nie przypad? do gustu. Tom jest nawet troszk? podobny z wygl?du.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Deuce

Anarky, z którego sezonu to zdjęcie ? Trochę mnie nim zaskoczyłeś. Do końca 8 sezonu obejrzałem prawie wszystkie odcinki, a Clarka w okularach nie widziałem. Domyślam się, że to z sezonu 9 lub 10. Tak czy inaczej lepiej późno niż wcale.
Tom Welling może jest i dobrym aktorem, ale Spuermana gra bardzo źle. Nie można na niego zwalać całej winy, bo jego postać to, w głównej mierze, wizja reżysera. Aktor powinien jednak starać się grać postać jak najbardziej realnie, a on tworzy coś nowego. Są aktorzy, którzy potrafią zagrać postać z komiksu jak Chris Reeve (Superman), David Hasselhoff (Nick Fury), Wesley Snipes (Blade), Hugh Jackman (Wolverine), ale są i tacy, których to przerasta np. George Clooney i Christian Bale (Batman) czy wspomniany Tom Welling (Superman). Nie oznacza to jednak, że są słabymi aktorami.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman