Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

"The Batman" (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Juby

W sieci pojawiają się też pierwsze materiały dodatkowe z drugiej płyty Blu-ray. Na oficjalnym kanale Warnera udostępniono Becoming Catwoman:

Obejrzałem i jest dobrze (mam ochotę na resztę), więc postanowiłem, że jednak kupię wydanie Galapagos, bo alternatywy zza granicy brak. Z tym, że poczekam na dobrą promkę, bo z cenami na start przesadzili.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Q

W przypadku wydań w steelbookach trzeba mieć też na uwadze to żeby się nie wyprzedały nim pojawi się jakaś promocja.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Wtedy sytuacja wyjaśni się sama. Jeśli nie będzie wyboru, wezmę to co będzie.

HBO Max wrzuciło kolejny clip z filmu.

- Morgan Freeman

Q

Brak steelbooków oznacza brak dodatków (pomijając DVD, gdzie będzie jeden dodatek).
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

MysiaParasolka

Well, skoro mają taką politykę wydawniczą, to nie zamierzam mieć moralniaka przed spiraceniem. No chyba, że nikt nie piraci dodatków z filmów?

Juby

Dokładnie. Jeśli steelbooki się wyprzedadzą (mam nadzieję że nie), to będę szukał materiałów dodatkowych w sieci. A jeśli wciąż będą w sprzedaży, gdy któraś z sieci zrobi promkę "drugi produkt za -50%", lub "kup 3 w cenie 2", to wtedy się zdecyduję, tym bardziej że młodszy brat jednak też chce wydanie fizyczne dla dodatków, więc brałbym więcej niż jedną sztukę.

- Morgan Freeman

Juby

https://www.batcave.com.pl/2022/07/colin-farrell-o-rozpoczeciu-zdjec-do-the-penguin/#more-35891

Colin twierdzi, że na plan serialu o Pingwinie wejdzie w lutym przyszłego roku. To oznacza, że premierę może mieć dopiero w 2024, a na sequel The Batman poczekamy jeszcze dłużej, bo na plan zdjęciowy do filmu pewnie będzie wchodził już po zakończeniu nagrywania serialu. Czyli tempo pracy Matta Reevesa jest dokładnie takie, jak się spodziewałem, podejrzewam że "The Batman 2" nie trafi do kin szybciej niż w 2025.

- Morgan Freeman