26 stycznia 2022, 18:46:50

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Batwoman

Zaczęty przez Johnny Napalm, 10 czerwca 2020, 18:48:43

Johnny Napalm

10 czerwca 2020, 18:48:43 Ostatnia edycja: 11 czerwca 2020, 00:31:44 by LelekPL
Czytam na głównej stronie Batcave o nowej serialowej Batwoman:
Cytat: undefined,,Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupkowata i nieokiełznana. Nie mając nikogo w życiu, kto mógłby jej wskazać właściwą drogę, Ryan przez lata była narkomanką, unikającą GCPD i maskującą swój ból złymi nawykami. Dzisiaj, zreformowana i trzeźwa, Ryan mieszka w samochodzie ze swoją roślinką. Dziewczyna, która ukradłby mleko kotu, potrafi także zabić gołymi rękami. Ryan to najniebezpieczniejszy typ wojowniczki: wysoko wykwalifikowana i zdyscyplinowana. Lesbijka, wysportowana, nieokrzesana, namiętna, omylna, i zdecydowanie nie stereotypowa bohaterka."

Oj, nie wiem ile jej płacą, ale wymagania w ch... potężne. Na pewno nie znaleźli jej na Pracuj.pl. Szóste przedostatnie kryterium jest z pewnością bardzo ważne. Przynajmniej nie mogą jej łatwo zwolnić z funkcji Batwoman. Ciężko, ciężko jest taki ideał znaleźć.

Sam znam osobiście jedną nieokrzesaną lesbijkę, bardzo sympatyczna, ale niestety nie jest, że tak powiem gabarytowonormatywna, więc z tym wysportowaniem, hmm.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

A daj spokoj. Ogl najbardziej dla Ruby, a teraz nie ma ani jej, ani Batwoman, bo ta to będzie całkowicie nową postacią. Co mnie zastanawia, to od razu wręcza jej klucze do wieżowca Wayne'a, oprowadzą po batcave i przedstawią nazwisko Batmana? Czy może poczekają tak z półtorej odcinka? Jak myślicie?

LelekPL

Dla mnie najzabawniejsze jest to, że dopiero powstał o tym serialu temat u nas. Jeśli nawet u nas, fanów Batmana, nikogo oprócz Napalma i Leona ten serial nie obchodzi to kto go w ogóle ogląda? :P

Juby

Moi bracia oglądają (jak wszystkie seriale CW z Arrowverse). A ja - większy fan Batmana od nich - nie byłem w stanie już po pierwszej fotce Rose w kostiumie. Zresztą, nie trawię w ogóle postaci Batwoman (poza filmem animowanym Mystery of the Batwoman), więc jej przygody są mi obojętne.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Funky

W tym serialu są jacyś porządni przeciwnicy? Dałbym temu szansę ale boję się że będzie powtórka z Gotham. Na początku euforia a później nie mogłem patrzeć na tych śmiesznych przebierańców w słabych kostiumach.

Leon Kennedy

Ja ogl w dużej mierze z ciekawości jak i dla samej Ruby, bo ją po prostu lubię. Wiadomo, że czasem bywało głupio, nudno czy wręcz idiotycznie, ale z Ruby jakoś to było. Teraz to sam nie wiem. Nowa postać, która dostanie wszystko, bo tak i może zabić za szklankę mleka czy jak to tam było w jej opisie jakoś mnie nie przyciąga nawet z ciekawości...

CytatW tym serialu są jacyś porządni przeciwnicy?

Jej szurnięta siostrzyczka Alicja ma potencjał. Reszta taka raczej se. W sumie już mało kogo pamiętam. Był jeszcze Hush i Sroka.