Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Origins

Zaczęty przez kelen, 09 Kwiecień 2013, 18:59:27

Człwowieknietopeż

#120
Ja to w pe?ni rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego taki Batman musi mie? w tytule to arkham, bo mog?oby si? bez niego oby?.
Assassin's Creed to obecnie ?a?osna seria broniona g?ównie przez fanbojów(wiekszo?? w wieku gimnazjalnym).
Wiem dobrze jakie prawa dzia?aj? tym biznesem,    AntyDoctus, ale musisz zrozumie?, ?e serii AC to ja jestem fanbojem 3 pierwszych ods?on
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

pingoo42

A o co chodzi z tym Copperhead'em? Nigdy o tym z?oczy?cy nie s?ysza?em.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

kelen

pingoo42, to nowa postać kobieca stworzona na potrzeby gry.

Człowiekunietopeżu, nie wiem co jest złego w tym, że seria, która odnosi sukces oraz dostaje wysokie recenzje nie powinna być kontynuowana. Wprowadzenie słowa kluczowego "Arkham" dobrze ją wyróżnia, a inne gry z Batmanem wciąż wychodzą. Nie wiem też, czy DC może sobie pozwolić na tworzenie kilku wysokobudżetowych produkcji na raz, więc zapewne kiedyś nadejdzie serii "Arkham" albo zostanie zrobiona przerwa.

Doctus

CytatAssassin's Creed to obecnie ?a?osna seria broniona g?ównie przez fanbojów(wiekszo?? w wieku gimnazjalnym).

O, interesuj?ce. Poprosz? o statystyki które udowadniaj? te teorie, bo zak?adam ?e skoro takow? tu przytoczy?e? to na jej obron? dysponujesz solidnymi argumentami.

CytatCz?owiekunietope?u, nie wiem co jest z?ego w tym, ?e seria, która odnosi sukces oraz dostaje wysokie recenzje nie powinna by? kontynuowana. Wprowadzenie s?owa kluczowego "Arkham" dobrze j? wyró?nia, a inne gry z Batmanem wci?? wychodz?. Nie wiem te?, czy DC mo?e sobie pozwoli? na tworzenie kilku wysokobud?etowych produkcji na raz, wi?c zapewne kiedy? nadejdzie serii "Arkham" albo zostanie zrobiona przerwa.

To mo?e krócej - jest s?owo 'Arkham' bo to prequel poprzednich gier. Proste.

Człwowieknietopeż

Chodzi mi o to, że arkham origins mogło być tą sama grą, tylko z innym tytułem, bo to arkham origins brzmi głupio xD
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

lady_ozzy

Cytat: Cz?wowieknietope? w 19 Lipiec  2013, 16:54:38
Chodzi mi o to, ?e arkham origins mog?o by? t? sama gr?, tylko z innym tytu?em, bo to arkham origins brzmi g?upio xD

Wiesz chocia?, co znaczy s?owo 'Origins' ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Nightrain

No i dotarliśmy do sedna problemu... Mają prawo użyć takiego tytułu, a jeżeli dodanie do niego członu nazw poprzednich części mogłoby nasunąć ludziom poziom części poprzednich w kontekście owego Arkham Origins, to dlaczego nie? Po polsku brzmi to całkiem rozsądnie - Arkham: Geneza / Geneza Arkham.

Valar Morghulis

Bless

A ja wejd? w w?tek g?ówny czyli sam? gr? w sobie :D Zosta?a pokazana nowa posta?, ca?kowicie nowa ! I przyznam szczerz? ciekawa. Czekam nadal na Deadshot'a !

lady_ozzy

A propos nowej postaci... 'Copperhead' znaczy +/- tyle co 'Miedzianog?owy'... a z tego co si? orientuj?, Batman (lub kto? w universum DC. Ja osobi?ie widzia?am t? posta? po raz pierwszy w serialu animowanym o JL) mia? takiego przeciwnka. I ogólnie dostrzegam pewne podobie?stwa... nie licz?c p?ci.

http://batman.wikia.com/wiki/Copperhead
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Człwowieknietopeż

Ale nie wiem jaka może byc geneza arkham, bo o ile wiem, to arkham było jak Wayne jeszcze nie był Batkiem
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

kelen

Zapewne chodzi o genezę Arkham w kontekście bliskim dla Batmana - czyli gdy zaczęli pojawiać się przestępcy typu Jokera, którymi wypełnił ten zakład.

Bless

Sposób w jaki ona si? porusza i fakt, ?e te? ma jaki? rodzaj poisona - heh to po prostu ?e?ska odmiana tego Copperhead'a z komiksu  :P   ju? mi si? podoba !

Człwowieknietopeż

Cytat: kelen w 21 Lipiec  2013, 16:51:49
Zapewne chodzi o genezę Arkham w kontekście bliskim dla Batmana - czyli gdy zaczęli pojawiać się przestępcy typu Jokera, którymi wypełnił ten zakład.
Nie, geneza w kontekście dla czasów, w których
Spoiler
Joker jeszcze żyje
[Zamknij]
:P



Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

pingoo42

Cytat: Człwowieknietopeż w 21 Lipiec  2013, 18:08:26
Nie, geneza w kontekście dla czasów, w których
Spoiler
Joker jeszcze żyje
[Zamknij]
:P





Eeee tam, Joker na pewno nie zginął. Już on nie jedno takie coś przeżył. Na pewno powróci w kontynuacji Arkham City zrobionej przez Rocksteady.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

Człwowieknietopeż

Niekoniecznie.
Typek podkładający głos batmanowi w aa i ac powiedział, że powróci w kontynuacji, gdzie będzie grał starszego batmana(robert craig smith gra młodszego).
Mam teorię, że w kontynuacji ac wrogiem będzie...
Spoiler
syn Jokera.
Bo chyba w dodatku do ac jest coś takiego, że Harley ma test ciążowy z pozytywnym wynikiem, więc syn będzie mógł chciec się za ojca zemścić
[Zamknij]
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.