Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

RoboCop 2014

Zaczęty przez Mr.G, 13 Czerwiec 2012, 18:29:14


Kwiatek


Człwowieknietopeż

Zapowiada się bardzo groteskowo
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

franek

Jak Robo tak będzie wyglądał to wbije na amerykańską premierę filmu i zafunduje im taką lekcje że poprawią bez gadania ;D Ja myślę że wygląd będzie tylko nieco podrasowany, ale te właściwe elementy (hełm, kabura w nodze) pozostaną nietknięte, oby tak było.


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

A jak wygląda?
O ile wiem nie pokazali go jeszcze
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

franek

Juby w tym temacie zamieścił zdjęcie przedstawiające możliwy design Robochłopa :/


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

To niepotwierdzone info, robo na pewno taki łeb będzie miał myślę:
http://www.filmweb.pl/film/RoboCop-2013-482808/posters#picture-7200939
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Charism

Na pewno takiego nie bedzie miał, bo bedzie miał...odsłonięte oczy.

Juby

Człwowieknietopeż - nie zauważyłeś, że to wczesny poster, kiedy film był tylko w planach i reklamował go na wakacje 2010 roku (a premiera odbędzie się w 2013)?! Tak na 100000% nie będzie wyglądał. ::)

franek

Jak odsłonięte oczy? Pozbawią go tego wizjera przez który jego kask się wyróżniał? To ja już nie rozumiem robią tego RoboCopa na 2013 czy jakiś inny film?


Show Must Go On!!!

Adriann

Wyluzujcie panowie;) Zobaczcie obsadę..Ci panowie nie grają w słabych filmach;>
Poza tym dajcie szanse tej produkcji

LelekPL

Każdy z nich zagrał w słabym filmie ;)

franek

Nie dam szansy tej produkcji skoro nazywa się RoboCop ale samego RoboCopa nie będzie, niby to tylko odsłonięte oczy ale to przez właśnie m.in. przez ten element został rozpoznawalny.


Show Must Go On!!!

Altair

Oczy mają  być widoczne, a nie odsłonięte. ;)

Kwiatek