Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Crane

Cytat: Bunch w 18 Wrzesień  2009, 20:42:46Szybciej ściągnę grę z internetu niż kupię legalnie w sklepie! I potem się dziwić, że jest piractwo, skoro tak to wygląda w naszym kraju...
Bez urazy, ale to najbardziej kretyńska rzecz jaką ostatnio przeczytałem. Zrozumiałbym gdyby wersja PC była w ogóle niedostępna, ale co to za problem założyć konto w sklepie Cenegi i zamówić? W ogóle co to był za problem zamówić pre order?

Miej do siebie pretensje, nie do dystrybutora.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Bunch

Nie, nie - mam pretensje, że nie można nabyć gry w dniu premiery w sklepie, normalnie jak człowiek - bez tych wszystkich udziwnień!

reaver

zgadzam się z Tobą Bunch, 3 sklepy przeleciałem i nigdzie nie było , a powinno być..

Jaruto

#618
Bo jest obsuwa, dostawca nawalił podobno.

Bunch

Taaaa? Dowalił dostawca w każdym z Polskich miast?!

Jaruto

Nie, tylko w Empiku ale ponoć w niektórych można dostać ją :?
Batarang: Masz ten Physx w Batmanie czy nie...?

Bunch

Skoro tak. To jeżeli ma być na Sobotę w Saturnie. To w MediaMarkcie tak samo.
Powiedz coś więcej? BO na innym forum ktoś pwoiedział, zę w saturnie przyszło 18-go.

Jaruto

#622
Nic więcej nie wiem ;/ Ja swoją zamówiłem wcześniej i dostałem ją dzisiaj o godz. 14 od Cenegi ale podobno physx w PL wersji szwankuje lub wcale go nie ma.
Może mnie ktoś uspokoić i powiedzieć że Physx działa od Cenegi?

PS. A nie! mam coś ale nie wiem czy to prawda. Ktoś napisał: "W Katowickim Saturnie i Empiku też nie ma. W Chorzowskim MM powiedzieli że dopiero w poniedziałek będzie."

Bunch

Informacja ważna:
Poukładajmy to wszystko.

Na innym forum ktoś napisał, ze przyszło do Saturna 18-go, ale nie wypakowali na czas i będzie w sobotę. Czyli jak w Saturnie tak i w MediaMarkt.
^ miejmy nadzieję.
W Empiku powiedzieli mi - byłem osobiście - że 24-go będzie. Szukałem też w dwóch innych Empikach i gry nie ma na półkach.

Dodatkowo facet z MediaMarkt powiedział mi, że: "jeżeli kurier przyjdzie w piątek to będzie w piątek a jak nie to w poniedziałek." Na moje pytanie:
Co do cholery? Gier nie wykładacie w weekendy na półki?!
Odpowiedział: kurierzy nie pracują w weekendy.

pauers

Od razu mówię, że nie wiem czy mogę się tutaj zwrócić o pomoc w sprawie gry.Jednak spróbuję. Mianowice mam problem z tym całym zalogowaniem się do usługi live. utworzyłem profil ale za każdym razem gdy włączam grę i komputer(gra znaczy się) prosi o zalogowanie, wpisuje swoją pocztę i hasło po czym dowiaduje się, że usługa została odłączona być może ze względu na Państwo, w którym się znajduje. Następnie dowiaduje się, że przez to, że zostałem niezalogowany nie będę mógł zapisywać gry.
Czy ktoś jest w tym obyty i potrafi mi pomóc. Oczywiście posiadam oryginalną wersję gry.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Na samotność skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele.

Crane

pauers, tworzysz nowe konto w trybie offline. I to wszystko.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

pauers

Właśnie się skapłem. Ale i tak dzięki za szybką odpowiedź:D
Na samotność skazują człowieka nie wrogowie, lecz przyjaciele.

Batarang

Hej ja dzisiaj idę do sklepu (empiku) po jakąś gazetkę z poradnikiem do mojego nowego batmana i co?? na półkach świeci gra BATMAN ARAKHAM ASYLUM PC jak to wytłumaczyć że u was nie ma a u mnie w Białymstoku jest????

Ralf

U mnie wczoraj był kurier o 14:30 a ja w domu pojawiłem się 20 minut później ale zgadałem się nim i mam grę. Miałem problemy zalogowaniem sie na games for windows ale juz mam juz konto offline. :)

Jaruto

Właśnie, utworzyłem konto na xbox live i tam mi wczytuje a jak próbuję w grze to mnie rozłącza podczas pobierania profilu, czy to możliwe, że dlatego bo jest konto na wirtualnej polsce?
Ma ktoś już na to radę?