Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

Juby,
Cytat: Q w 28 Lipiec  2011, 23:18:59
Co do strony głównej to jest pewien problem i nad najlepszych rozwiązaniem cały czas pracujemy.

Co do samego problemu to można go rozwiązać tylko, że przez to linki zamiast takiego wyglądu:
http://www.batcave.stopklatka.pl/2011/07/pittsburgh-przywita-ekipe-the-dark-knight-rises/

będą miały taki http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/07/pittsburgh-przywita-ekipe-the-dark-knight-rises/

Prezentuje się to gorzej, dlatego cały czas podejmowane są próby znalezienia innego rozwiązania. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to bardzo by się przydał.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#316
Widz?, ?e nikt tutaj nic od kilku dni nie zg?asza, wi?c mo?e tylko ja mam taki problem. NIE MOG? WEJ?? NA BATCAVE! Zamiast strony, b?d? jakiejkolwiek podstrony, czy nawet zwyk?ego obrazka z BC wyskakuje mi takie co?



Dopiero dzisiaj zauwa?y?em, ?e forum dzia?a i mog? zg?osi? ten problem, bo od 4 dni tak mam!!! :P Co? "wirusuje" wam stron? czy jak? Czy kto? inny te? nie mo?e wej?? na BC? Co si? dzieje? :'(


PS: Nawet jak chodz? po forum to wyskakuj? mi blokady i ostrze?enia o wirusach. Powód, niektórzy u?ytkownicy maj? awatary ze strony (nie wy?wietla mi ich)! :P

Drawski


LelekPL

Mi też wszystko działa, chyba problem jest u Ciebie

Juby

No raczej nie. Mój antywirus jak widzisz nie wpuszcza na stronę, bo jest na liście stron zawierających wirusy itp. Coś musi być w takim razie na stronie...

kelen

Problem jest tylko z tym jednym antywirusem, bo inna osoba, posiadająca ten sam, też o tym problemie mi wspominała.
Śmieszna rzecz, bo na stronie nie wprowadzono żadnych modyfikacji, które by mogły coś takiego spowodować. Być może uczepił się jakiegoś linku do video, które było umieszczone do newsa (bo od tego się zaczęło).
Jak dla mnie - przewrażliwiony antywirus.

Q

Juby, skontaktuj się z supportem ESET Smart Security być może powiedzą dlaczego blokują BC. Z tego co wiem to inne antywirusy nie wykrywają żadnego problemu. Nawet Google nie wskazuje by wejście a BatCave wiązało się jakimkolwiek ryzykiem i  jak widać większość osób nie ma problemów.

Spróbuj jeszcze wejść na BC w trybie prywatnym być może to przez jakieś cookies etc.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Deuce

Mam identyczny problem co Juby, ale tylko ze stroną. Mam dwa antywirusy: Trend Micro, który był wgrany fabrycznie. On nie wpuszcza na stronę. Kiedy go wyłączę, mam jeszcze Comodo, ale ten nie widzi żadnego problemu. Pewnie jest jakiś drobny wirus na stronie, który wykrywają tylko najczulsze antywirusy, do których z pewnością należy Trend Micro.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Q

Hmm jeśli możecie sprawdźcie, czy teraz też wykrywa jakieś błędy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Deuce

Tak jak poprzednio Trend Micro ostrzega: "The website you wanted to see might transmit malicious software to your computer, or has done that before to someone else. It may also show signs of involvement in online scams or fraud."
Comodo wpuszcza bez problemu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Juby

Ciebie wpuszcza bez problemu. Ja mam tylko jednego antywirusa i brat nie da go zmieni? dla tego, ?e jedna strona mi si? nie wy?wietla. :P Nawet tutaj na forum dostaje w rogu ostrze?enie o mo?liwo?ci zara?enia poprzez awatar Kelena (którego nie wy?wietla). :'(

Chyba koniec mam z BatCave'm...

Drawski

No cóż, żegnaj. Obiecuje że nigdy nie zapomnę ciebie, i twojego kiepskiego gustu ;)

LelekPL

Czy ten komentarz na prawdę był potrzebny? Kto Ciebie uczynił wyznacznikiem gustu filmowego?
Akurat Juby jest na tym forum jedną z osób o największej wiedzy filmowej i z której zdaniem często się liczę.

Drawski

To był oczywiście żart Air Jordanie, nie widzę powodu do wzburzenia. Wierzę że nasz maniak Terminatora sobie poradzi z tym (raczej) błahym problemem. Może na przykład zrobić drugie konto na windowsie, i jechać na podstawowych programach - nie wiem, bo nie znam się na tym, nie miałem nigdy problemu z antywirusem.

Rexio

Szczerze ? Dzieki Juby'emu wiem czemu dawa? ka?demu filmowi wysokie noty i jako? po przeczytaniu paru jego postów na ten temat jakby si? " nawróci?am" bo zwyczaj wysokich not mia?am przez oko?o  pó?torej miesi?ca , i teraz tak jak dawniej oceniam filmy.

PS :
Czy twój brat rz?dzi na kompie ? Zorganizuj strajk pod has?em "koniec z korupcj? !! "  :D
A tak na serio , ja by? zafundowa?a temu anty-virowi ostatni? podró? z 3 pi?tra , tak jak joystickowi ( siora rozwali?a i nie chcia?o si? zej?c do ?mietnika  8) )