Aktorzy w Sequelu TDK-Czyli kto nowy i w jakiej roli powinien dojsc do obsady?

Zaczęty przez DCman, 31 Lipiec 2009, 18:43:41

DCman

ale tak jest "kto kolejnym wrogiem" a nie "kto kolejnym aktorem"^^
Wanna know why I use a knife?

Leon Kennedy

Jednak można to śmiało połączyć w jedną całość. Zresztą jeśli rozmawiamy o danym aktorze, to i tak od razu podajemy postać w jakiej byśmy go widzieli... To wszystko się zawęża w jedną całość. Dalej oscyluje o przeprowadzkę. No chyba, że ktoś mnie do jutra przekona.

Mathes

Chciałbym zobaczyć Michaela Keatona, w jakiejś małej rólce. Na przykład w nocy, kiedy Batman jedzie Batmobilem/czy innym pojazdem, a Keaton mówi coś wstylu... "muszę mieć taką furę". To byłby dla mnie wspaniały smaczek dla mnie, odnoszący się do poprzednich filmów z Mrocznym Rycerzem.

Ralf

Wątpie aby pojawił się Keaton w filmie Nolana. Nowe Batmany nie mają nic wspólnego oprócz postaci ze starymi filmami Burtona.

Mathes

Chodzi mi taki malutki smaczek.

Nie związany w żaden sposób z filmem, taka 30 sekundowa rola.

Altair

Leon tu chodzi o to,że nasze propozycje odnośnie aktorów giną w lesie tekstów typu : "Dawajcie Bane'a!" ;) Wtedy automatycznie cała dyskusja jest kierowana na poczynania Nolana,jego urazy do innych postaci (pingwin) i tak w kółko.A o aktorach mówi się wtedy baaardzo mało :)
CytatNo chyba, że ktoś mnie do jutra przekona.
Nie,tego wyzwania się nie podejmę :P

DCman

Jedno mi sie podoba ze nolan dobierajac obsade nigdy nie daje jakis super gwiazd ale pokazuje prawdziwe aktorstwo. i tak powinno byc w przypadku kolejnej czesci. Bo malo kto slyszal o Christianie Bale'u do momentu Batman Begins. Owszem byl on rozpoznawalnym aktorem ale raczej w europie niz w USA. Heath Ledger musial czekac kilka lat aby po "Tajemnicach"... powrocic na ekran. To jest cos w stylu co powiedzial o Brandonie Routh, Brian Singer, rezyser Superman Returns: " Jesli przedstawia sie swiatu Supermana trzeba znalezc aktora, ktory sprawia wrazenie jakby wlasnie wyszedl z komiksu...i taka metode przyjmuja rowniez tworcy Batmana, mam nadzieje, ze beda sie jej trzymac dalej :)
Wanna know why I use a knife?

Kadaver

Supergwiazdy daje,ale w drugoplanowych rolach(Michael Caine,Gary Oldman,Morgan Freeman).

DCman

Cytat: Kadaver w 03 Sierpień  2009, 17:34:08
Supergwiazdy daje,ale w drugoplanowych rolach(Michael Caine,Gary Oldman,Morgan Freeman).
no i o to chodzi :)
Wanna know why I use a knife?

LelekPL

poza tym bale przy TDK już był supergwiazdą :P ale z drugiej strony powiedzieć, że przy BB był tylko "rozpoznawalny" to lekkie niedopowiedzenie... W końcu American Psycho odbił się szerokim echem, podobnie z resztą jak Mechanik.
Ledger też powiedział bym, że był gwiazdą - Bracia Grimm, Obłędny rycerz był mega popularny, podobnie zakochana złośnica, no i był świeżo po swojej najlepszej kreacji, czyli Brokeback.
Jednie chyba Eckhardt był aktorem nieznanym szerszej widowni, sam kojarzyłem go tylko z Jądra Ziemi i krzyczałem, że to tragiczny wybór na Denta - no cóż grubo się pomyliłem

DCman

Cytat: Air Jordan w 03 Sierpień  2009, 18:53:05
Jednie chyba Eckhardt był aktorem nieznanym szerszej widowni, sam kojarzyłem go tylko z Jądra Ziemi i krzyczałem, że to tragiczny wybór na Denta - no cóż grubo się pomyliłem
heh ja tez :P ale znakomicie to zagral
Wanna know why I use a knife?

Gieferg

Ja bym chętnie zobaczył tego pana:



W roli Bane'a.

Oczywiście bez żadnych bicepsów w stylu kulturysty rosnących do karykaturalnych rozmiarów bo nie to w tej postaci najważniejsze.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

DCman

Wanna know why I use a knife?

Leon Kennedy

Altair mimo wszystko nawet mnie trochę przekonałeś i jeśli temat na serio będzie szedł w stronę aktorów jakich chemy, a nie posataci... to go zostawię. Czas pokaże co z tego wyjdzie... Ale na razie miłej rozmowy ;).

PS: Jennifer Connelly ją bardzo bym chiał zobaczyć w kolejnej części. Bardzo ładna, inteligentna i utalentowana aktorka. Mogłaby mocno namieszać w filmie... np: jako Talia ;).

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 04 Sierpień  2009, 12:14:20
Jennifer Connelly ją bardzo bym chiał zobaczyć w kolejnej części. Bardzo ładna, inteligentna i utalentowana aktorka. Mogłaby mocno namieszać w filmie... np: jako Talia ;).

Po pierwsze: Connelly "umie" grać. Reguiem dla snu, Piękny umysł, czy nawet Hulk pokazują, że na prawdę jest świetna w tym co robi. Jej gra aktorska stoi na wysokim poziomie a to dobrze dla filmu.

Po drugie: Bardzo ładna? No właśnie nie. Connelly jest ładna, ale to nie żadna bomba i to by właśnie pasowało do koncepcji Nolana (więcej realności, superlaski to tylko modelki, z którymi przychodzi na imprezy Bruce, a to byłoby zwykła zadbana kobieta).

Po trzecie: Stawiam ją w czołówce aktorek, które mogłyby zagrać w trzecim Batmanie, ale zdecydowanie nie jako Talię. Uważam, że powinna być ona nową żeńską postacią pozytywną (nie koniecznie z komiksu, chociaż - Vicky Vale), i że w filmie powinno się znacznie bardziej rozwinąć wątek romantyczny.  ;)