Aktualności:

"Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2" w sprzedaży od 27 lipca.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - Dezerter

#1
Temat na tyle wyjątkowy, że chyba zasługuje na osobny wątek. Jeśli moderatorzy uważają inaczej to proszę to dokleić do wątku który już istnieje. Mówiąc krótko. Przed dubbingowanymi seansami filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"   jest puszczany zwiastun z polskim dubbingiem do filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Więcej o tym piszę na stronie która prowadzę: http://www.polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3916

Zanim niektórzy dostaną zawału, to informuję, że dystrybutor nie jest głupi i na 100% będą także seanse w wersji oryginalnej z napisami. Przypuszczam, że będzie w sumie jakieś 5 wersji filmu, (2D, 3D, i ewentualnie IMAX 3D)
#2
Bat-Filmy / Filmowe Batmany w 3D?
13 Lipiec 2009, 15:21:01
Tak się zastanawiałem czy kiedyś dane nam będzie zobaczyć nową odsłonę przygód Batmana w 3D. Technika 3D coraz szybciej zaczyna wkraczać na ekrany kin i zastępować filmy w zwykłym 2D. Obecnie trwają pracę nad udoskonaleniem 3D nie wymagającym użycia specjalnych okularów. W najbliższym czasie możemy się spodziewać powrotu "Titanica" z 1997 do kin właśnie z odnowionym obrazem 3D. Prace dopiero się zaczeły i efekty są ponoć zadowalające. 3D to przyszłość zarówno kina jak i telewizji pozwalająca na jeszcze głębsze przeżycie filmu niemalże z samymi postaciami. Moim marzeniem byłoby zobaczyć nowego Batmana w wersji 3D. Jesli WB zdecyduje się zremasterować w 3D któryś z poprzednich filmów to wybór powinien paść(jeśli będą się kierować widowiskowymi efektami specjalnymi) na "Batman Forever". Według mnie to tylko kwestia lat być może 10 kiedy dadzą nam taką możliwość.
#3
Uniwersum Batmana / Komiksy wydane w Polsce
01 Luty 2009, 01:15:28
Ten temat powstał po to, abyśmy informowali siebie nawzajem o komiksach które zostaną wydane w naszym kraju, bądź są na etapie planowania. We wrześniu zostaliśmy poinformowani, że wydawnictwo Manzoku ma wydać miniserię "Justice" autorstwa Alexa Rossa, Jima Kruegera oraz Douga Braithwaite'a:
http://batcave.stopklatka.pl/ramka.php?subaction=showcomments&id=1221495060&archive=1222812047&start_from=&ucat=2&show=arch908
Komiks miał się ukazać najpóźniej w styczniu 2009(może się ukazał, ale mi nic o tym nie wiadomo). Na mojego maila w sprawie wydania m.in. Justice wydawnictwo Manzoku nie odpowiedziało. Projekt chyba umarł śmiercią naturalną(jak większość tego typu w naszym kraju). Może wam wiadomo coś więcej na ten temat?