Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Manigoldo

No tak, ale gdyby jeszcze przypakowa? to... hu hu hu... jak mam by? szczery, to jestem zmieszany, tym ?e nolan znowu woli co? realniejszego.. i wydaje si? ?e mo?e zrobi? "commando" ze strzykawkami, zamiast bane'a...
ja bym wola? the rock i tak naprawd? druga rzecz, ?e mi?o by si? to imo ogl?da?o, znaczy the rock'a, na ekranie.

Q

Ju? wcze?niej wrestler zagra? Bane'a i wszyscy wiedz? jak to si? sko?czy?o. Co prawda Dwayne ma wi?ksze do?wiadczenie ni? Jeep Swenson, ale nie zapominajmy, ze Tom Hardy nawet na tym najnowszym zdj?ciu wygl?da dobrze. I jego mas mi??niowa jest wi?ksza ni? u tego faceta co stoi obok niego. Hardy nie jest specjalnie wysoki (178 cm, albo nawet mniej w zale?no?ci od ?róde?)  tak wi?c jak na swój wzrost efekty jego pracy nad t??yzn? fizyczn? s? dobre. Teraz trzeba czeka? na fotki w kostiumie Bane'a, by stwierdzi? czy b?dzie dobrze prezentowa? si? w roli z?oczy?cy, który za?ama? Batmana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Manigoldo

Co ma do rzeczy wrestler z b&r, skoro tam scenariusz był taki a nie inny.
I tak uważam, że dwayne byłby lepszym wyborem, ale to moje skromne zdanie.

(A)nonim

To miał do rzeczy że wrestlerzy nie potrafią grać, Hardy potrafi. Komuś bez talentu nawet świetny scenariusz nie pomoże.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Funky

Moim zdaniem dobrze wygl?da i fajnie ?e ma krótkie w?osy (heh wygl?da teraz jak kibic pi?karski :P) No i oby kostium Bane`a by? dobry, czyli inny ni? w komiksie (który wygl?da na wdzianko seks-niewolnika :D) Je?eli Chris stworzy zupe?nie nowy ''imid?" dla tego przeciwnika to b?d? zadowolony :)

Manigoldo

Anonim (facepalm)... chyba nie trudno zrozumie? o co mi chodzi, co nie?
nie wiem czy tamten nie?yj?cy pan, umia? gra? czy nie, bo powiedzieli mu jasno ?e ma warcze? i wy?, co nie?
a czy wrestler gra? potrafi czy nie... chodzi o to czy wierzysz w gran? posta?, ogl?da?em the rock'a, w filmach akcji, komediach i powiem ci ?e mnie przekonywa? i wiem, ?e nie zawiód? by mnie w roli Bane'a, ju? sama postura, karnacja i to ?? mu ?le z oczu patrzy jest plusem, a gra? te? potrafi, nie ka?dy jest wszechstronnym aktorem. Wrestling to przede wszytkim gra: na ringu oraz przy przemowach. Nie chce wyj?? na kogo? kto stawia na równi wrestlera i aktora, ale jak mówi?em, moim zdaniem, gdyby?my zobaczyli the rock'a jak bane'a, to by?my si? nie zawiedli.

Je?li chodzi o imid?, to troch? g?upio napisa?e?, ka?dy bohater, z?y czy dobry ma "bajerancki ksotium" kiedy? taki kostium satysfakcjonowa?. Taki kostium jaki mia? bane, dobrze przedstawiony by? by mega. Glany, p?aszcz skórzany, a gdy go zdejmuje, czarne rurki (bez skojarze?, normalne ubranie.) koszulka na rami?czkach, gro?ny wyraz twarzy, maska i mnie to styka.

Funky

Kostium dla Hardy`ego powinnien być wg mojego mniemania jak najbardziej prosty. Trudno mi jest opisać jak powinnen dokładnie wyglądać ale powinnien mieć coś z żołnierskiej prostoty. Czarne wojskowe spodnie, glany i np koszulka (np spodnie i buty w stylu tego żołnierza z plecakiem http://usarmy.vo.llnwd.net/e1/-images/2011/04/21/106254/army.mil-106254-2011-04-22-060411.jpg)

(A)nonim

Cytata czy wrestler gra? potrafi czy nie... chodzi o to czy wierzysz w gran? posta?
Nie, chodzi o to czy potrafi gra?, czy nie, The Rock nie potrafi co wida? i przez to nie potrafisz uwierzy? w gran? posta?. I nie ?eby do roli Bane'a potrzebny by? oscarowy aktor, ale drewna lepiej omija?.

Funky, w komiksach, zw?aszcza tych nowszych Bane ubiera si? w?a?nie w dosy? militarnym stylu, nie zdziwi? si? jak Nolan pójdzie t? drog?.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Anonim rozwaliłeś mnie teraz... nie ważne czy kupujesz daną postać, czy przekonuje cię (co oznacza że potrafi grać)... tylko czy umie grać O_o
Fajnie jakbyś dodał moim zdaniem, bo ja to podkreślam, a ty piszesz w trzeciej osobie:
"The Rock nie potrafi co widać i przez to nie potrafisz uwierzyć w graną postać. "
Właśnie cały kit w tym, że mnie przekonuje, oglądam jakiś film z nim i nie widzę by jakoś odstawał od historii, by był sztuczny. W F&F zobaczysz z resztą faceta z jajami, który... po prostu dobrze gra, bo i takiego trzeba umieć zagrać.

(A)nonim

Manigoldo, ale mnie nie obchodzi czy jeste? cz?owiekiem wielkiej wiary, wi?kszo?? osób zwraca uwag? na to czy kto? potrafi gra?, czy nie, co od razu wida?. Jak potrafi to posta? jest przekonywuj?ca (oczywi?cie trzeba te? spe?ni? inne warunki, Woody Allen do roli Bane'a si? nie nadaje).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Manigoldo

Ale the rock imo si? nadaje, ma wygl?d który jest plusem którego hardy nie dosi?ga je?li chodzi o posta? Bane'a.
Co do gry... the rock gra? takich kolesi i mnie przekonywa?, nie mia?em wra?enia, ?e stoi obok filmu tylko, ?e jest jego cz??ci?. Nie wiem jaki b?dzie Hardy, ale jego wzrost mu nie pomaga.

Juby

No The Rock ma ju? spore do?wiadczenie i nie gra ?le, by?by dobrym Bane'm. Ale Hardy wygl?da póki co ?wietnie, dadz? mu buty z 10 cm obcasem i b?dzie git. ;D

(A)nonim

W sumie to jest nawet fajnie, jestem wy?szy od Bane'a. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

I tak by ci połamał kręgosłup :P

Deuce

Cytat: Manigoldo w 22 Kwiecień  2011, 17:06:21
ogl?da?em the rock'a, w filmach akcji, komediach i powiem ci ?e mnie przekonywa? i wiem, ?e nie zawiód? by mnie w roli Bane'a, ju? sama postura, karnacja i to ?? mu ?le z oczu patrzy jest plusem, a gra? te? potrafi, nie ka?dy jest wszechstronnym aktorem. Wrestling to przede wszytkim gra: na ringu oraz przy przemowach. Nie chce wyj?? na kogo? kto stawia na równi wrestlera i aktora, ale jak mówi?em, moim zdaniem, gdyby?my zobaczyli the rock'a jak bane'a, to by?my si? nie zawiedli.

Swoj? drog? te? my?la?em, ?e do roli Bane'a pasuje The Rock czy, jak wielu Amerykanów, Dave Batista, ale... Ojciec Zguby by? Brytyjczykiem. Bane wda? si? w niego wzgl?dem fizyczno?ci. Nie widzia?em nigdy, ?eby Zguba by? jako? bardziej opalony. Wygl?d ma jak najbardziej europejski, wi?c latynos nie bardzo nadaje si? do tej roli.

Co do zdj?cia. Uwa?am, ?e w ?aden sposób nie mo?na oceni? czy Hardy wyjdzie odpowiednio jako Bane. Oczywi?cie wida?, ?e jest dobrze zbudowany, ale z tym wzrostem to móg?by zagra? co najwy?ej Trogga. Trzeba poczeka? na jakie? zdj?cia w kostiumie albo z planu filmowego. Wtedy b?dzie mo?na si? wypowiedzie? obiektywnie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman