Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

Altair

Po meczu Polska - Kamerun... Dramat, łzy, krew, krzyki i gwizdy kibiców, zażenowanie, stracone nadzieje... Tyle. Jednak zaczęła mnie zastanawiać ścieżka obrana przez naszego selekcjonera ze śląska. Jeżeli tak to ma wyglądać dalej to....

LEO, WRÓC!!!


LelekPL

Cytat: Air Jordan w 02 Listopad  2009, 00:28:53
najpierw trzeba mieć piłkarzy i ligę... nie rozumiem kibiców piłkarskich w Polsce, wiecznie oczekują sukcesów od selekcjonera kadry, kiedy problem jest znacznie poważniejszy i żaden trener na dłuższą metę z takimi zawodnikami nie ma szansy na sukces.
(...)
Selekcjoner może wybrać tylko z tego co mamy, a mamy niewiele i to się nie zmieni w najbliższym czasie.
(...)
zanim zdążycie powiedzieć "w dupa je*** Benhałer" zaczniecie psioczyć na praktycznie bogu ducha winnego Smudę. Skąd to wiem: w przeciwieństwie do kibiców potrafię chłodno analizować to co było, a było mniej więcej tak: Beenhaker, Janas, Engel, Wójcik itp. itd. - wszyscy byli cudotwórcami na początku, wszystkich dopadła rzeczywistość na końcu.
(...)
Ale zawsze kozioł ofiarny jest jeden, tylko nazwisko się zmienia i po wszystkim zapominamy o problemach, które wyniszczają sport w tym kraju.

Po mediach i pierwszym komentarzu tutaj postanowiłem wkleić mój post z dnia w którym wybrano Smudę. Może ktoś zwróci uwagę jak bezsensowne jest ciągłe najeżdżanie na trenera...

Mihcim

Polska powinna mieć jedną ligę, podwórkową. Jedyny Polski piłkarz to Błaszczykowski czy jak się to pisze. Reszta to jakieś dzieciaki co grać nie umieją.
Polska w piłkę jest za słaba.

TheBeatles

I Jeleń i Lewandowski

Altair

CytatMoże ktoś zwróci uwagę jak bezsensowne jest ciągłe najeżdżanie na trenera...
Nie po to obiecywał rewolucję, aby teraz tylko kręcić głową. Nie widać absolutnie ŻADNEJ poprawy, a miał na to sporo czasu. Nie najeżdżam na niego, bo w sumie to tak, czy siak będzie na koniec dupa. Czas pozbyć się jeb**** PZPNu. Wtedy wygramy z Hiszpanią 2-0, bo naszym piłkarzom nie brakuje talentu (ukazują to na Mistrzostwach Świata do lat 20 pokonując Argentynę i Brazylię) tylko po prostu w polskiej piłce nożnej panuje za duża korupcja. AMEN!

Anarky

Panie (jeśli jakieś śledzą ten temat) i panowie, z piasku bata nie ukręcisz. Jeśli ktoś myślał że z zawodników których ma do dyspozycji Franciszek Smuda, da się stworzyć zespół który spokojnie wygrywał by mecze z Kamerunem, Danią i Rumunią (Polska pod wodzą tego trenera te mecze przypomnę przegrała) to chyba się mocno pomylił. Trener ma do dyspozycji takich jakich ma, no to nimi gra a wyniki są jakie są jak widać. Franciszek Smuda ma u mnie osobiście kredyt zaufania aż do zakończenia Euro 2012, wyniki meczów towarzyskich nie biorę uwagę. Tak samo jak grę zawodników, zarówno on jak i zespół zostanie rozliczony już na samym turnieju. Obronią go wyniki, albo pożegna się z pracą.
Ja wam pokażę!

TheBeatles

Altair Smuda podzielił sobie czas na selekcje w przygotowania do Euro właśnie kończymy etap selekcji więc trzeba troche poczekać

lady_ozzy

Jeśli Smuda właśnie kończy etap selekcji, to w perspektywie nasz udział w euro skończy się na ostatnim miejscu w grupie bez strzelonej bramki. Wg mnie Smuda nie ma żadnego pomysłu na grę... ma za to cały zapas głupich wypowiedzi. Postawił sobie za cel odmłodzenie kadry... ok ale niech się to odbywa systematycznie, a nie od razu wymienić cały skład. Kilku starszych doświadczonych graczy wcale by nie zaszkodziło.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

TheBeatles

Naprzykład kto?

lady_ozzy

Chocia?by Frankowski w napadzie. Lewandowski puki co nie pokazuje w reprezentcji tego co w klubie, a pi?ka g?ównie si? od niego odbija. Albo Radomski w obronie. Ma ju? swoje lata ale jest solidnym graczem i na tle obecnych 'wybra?ców' wcale tak ?le nie wypada. Nawet zaryzykowa?abym z G?owackim ale nie wiadomo jak b?dzie mu si? wiod?o w Turcji i niestety ostatnio miewa? ostre wpadki. Pomoc- nie kto inny jak Sobolewski, tyle, ?e On zrezgnowa? z reprezentacji.
Jasne,?e nie mo?na zrobi? dru?yny 'le?nych dziadków' ale co do?wiadczenie to do?wiadczenie.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

TheBeatles

Franek ma 35 lat i mówi o zakończeniu kariery

lady_ozzy

No tak ale puki gra (a gra dobrze i strzela bramki) mo?na z teg skorzysta?.
A wiek to nie wszystko... ile lat mia? Roger Milla na M?'94 ?
W?a?nie to jest b??d, ?e za bardzo patrzy si? w metryke, a za ma?o na umiej?tno?ci.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

TheBeatles

Po co brać Franka który będzie strzelać bramki skoro na Euro nie zagra(skończy karierę). Można wziąć młodego piłkarza który będzie się ogrywał

RafBat

 Lady Ozzy ma sporo racji, nawet jeśli Franek "nie dociągnie" do Euro, to przez chociaż pewien czas mógłby być "dobrym duchem" dla zespołu, dzieląc się doświadczeniem z młodszymi kadrowiczami-na boisku i poza nim. Pełnił by chwilowo rolę "ust trenera" na boisku. Zwracałby uwagę innym niedoświadczonym zawodnikom z drużyny na błędy w ustawieniu, itp. Może z czasem wszystko to powoli by się pozazębiało i Franek mógłby wtedy odejść, bo spełniłby już swoją rolę. Frankowski poza tym ma charyzmę, której większości obecnych kopaczy brakuje. Zawszę podobała mi się jego nieustępliwość w dojściu do piłki, dla niego nie ma żadnej straconej...

Anarky

Tomasz Frankowski je?li chodzi o reprezentacj? mia? pecha, w eliminacjach do M? 2006 by? bohaterem i nie jako ''Jokerem'' u ówczesnego trenera Paw?a Janasa. Ostatecznie jednak nie znalaz? si? w 23-osobowej kadrze na fina?y M? 2006 w Niemczech. Wydaje mi si? ?e mia? ju? swoje pi?? minut, jest do?wiadczony ale zaawansowany wiekowo. Jednak Polska nie gra w eliminacjach, nie gra meczów o punkty. Pozostaj? jej wi?c mecze towarzyskie, a w tych w?a?nie lepiej ogrywa? m?odych którzy nie b?d? ko?czy? kariery w 2012 roku. Arkadiusz G?owacki solidny w Ekstraklasie, w reprezentacji mia? kilka pechowych wyst?pów. Rados?aw Sobolewski za szybko zrezygnowa? z kadry, jego wybór.

W?a?nie zako?czy?y si? Derby Warszawy, po raz kolejny bardzo wyrównane i bardzo ostre (patrz?c na ilo?? przewinie?). Polonia Warszawa kontra Legia Warszawa, José María Bakero kontra Maciej Skor?a i ró?na polityka transferowa. Mecz obfitowa? w wiele okazji bramkowych ale to Polonia Warszawa która gra?a konsekwentnie, przy dopingu tylko swoich kibiców zdo?a?a wbi? rywalom trzy  bramki i wygra?. Brawa dla Euzebiusza Smolarka, który zdoby? swoj? pierwsza bramk? w Ekstraklasie. Podsumowuj?c Polonia 3-0 Legia, najlepsi na boisku Maciej Rybus, Manú, Adrian Mierzejewski i Tomasz Brzyski. I oczywi?cie Ebi Smolarek !!! Ebi Smolarek !!!  Ebi Smolarek !!! Teraz wiadomo kto rz?dzi w Warszawie.
Ja wam pokażę!