Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

LelekPL

Deuce przystąpił do samoobrony? To oni jeszcze funkcjonują? ;)
Sorry, nie mogłem się powstrzymać

Leon Kennedy

Brak Lois lub zredukowanie tej postaci do małej roli uważam za kompletnie chybiony pomysł, który ostatnio się narodził... U Petera brak Mary Jane jeszcze przejdzie, bo dali mu inną znaną z komiksu Gwen, a że mieli ku sobie to tym lepiej. Zaś u "ES" widzę jeszcze ewentualnie Lanę, a nie kogoś całkowicie nowego i w sumie pewnie zbędnego.

Hydro

Spiderman bez Mary Jane i Superman (prawie) bez Lois Lane. No wielkie brawa.

Oby to były tylko plotki, że Ursa ma być główną (oby nie jedyną) przeciwniczką Supermana. Aktorka może i seksowna, ale postać wystąpiła już w II i wrażenia nie zrobiła, a jej ponowny powrót na ekran wydaje mi się bez sensu. Trudno mi sobie wyobrazić Człowieka ze stali dostający porządne lanie od tej kobietki, nawet jeśli ma tam jakieś moce :P

PS Gratuluje tym którzy odrzucają Cavilla na starcie. Tak trzymać.
It's a funny world we live in.

(A)nonim

Nie tak grubo, ale na pewno po. Więc nic się nie szkodzi że nie będzie rudej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Spider to ma fajnie z laskami. Nie to co ten monogamista Superman. Czy Lana Lang pojawiła się w komiksach przed serialem?

LelekPL

no raczej, była nawet główną miłością w Supermanie 3

(A)nonim

Lana była miłosnym interesem Clarka w serii "Superboy". W komiksach istnieje do dzisiaj. Była jeszcze Lori Lemaris m.in.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Funky

Powiem szczerze, nie lubię Supermana, z tym swoim tandetnym kostiumem (majty gorsze niż w przypadku komiksowego Batmana) Cała otoczka mnie zniechęca, wydaje mi się tak strasznie komiksowo kiczowata. A co do Nolana to trudno mi jest wyobrazić sobie że patronuje nad takim projektem. Ale mam nadzieję że reżyser będzie się mógł pochwalić przynajmniej niezłym filmem.

(A)nonim

Drawski na razie to 100% nie wiadomo czy ten film powstanie, a co mówić o serii Snydera. ;)
Funky te gacie są arcyważne, na forum DC Multiverse jeden użytkownik Ci to wytłumaczy (Drawski będzie wiedział o co chodzi). ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Funky

Ważne czy nie wygląda to naprawdę źle, CZERWONE majty na tle niebieskiego wdzianka :D Dalszy komentarz jest chyba zbędny.

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A dajcie mu już spokój odnośnie tych majteczek ;)

(A)nonim

"In a related ruling, a judge ruled that Warner Bros. did not owe the families additional royalties from previous films, however if they do not begin production on a Superman film by 2011, then the Shuster and Siegel estates will be able to sue for lost revenue on an unproduced film"
Ogólnie to ciągle mi się wydaje że WB tak na serio nie ma pomysłu na Supermana i spieszy się z tym filmem żeby nie stracić praw.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Cytat: (A)nonim w 08 Luty  2011, 18:28:07
Ogólnie to ciągle mi się wydaje że WB tak na serio nie ma pomysłu na Supermana i spieszy się z tym filmem żeby nie stracić praw.

No to jest raczej oczywiste, dlatego moje oczekiwania są niewielkie póki co. Nawet jeśli za historię odpowiada w jakimś stopniu Jonathan Nolan. WB po prostu ma sprawdzonego pisarza, któremu zleciło projekt, co nie znaczy, że film nie jest napisany na pół gwizdka i w pośpiechu. Restart Batmana wyglądał inaczej, wtedy WB miało czas na przesłuchiwanie różnych reżyserów i przeglądanie różnych scenariuszy i wizji, które już w głowach twórców istniały. Tutaj narzucili niby najlepszym swoim ludziom szybkie wymyślenie takiej wizji. A więc drugiego Batman Begins raczej się nie spodziewam.
Oczywiście zawsze jest szansa, że Nolan i Goyer główkowali, główkowali i wymyślili mimo wszystko coś fajnego, bo Snyder to wiem, że i tak się nadaję do tego typu filmu, także jest we mnie nadzieje, ale też raczej się nie rozczaruję jeśli dostaniemy gniota.

Leon Kennedy

Uznaję to za głupią plotkę z której śmiało można się pośmiać :) http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=73965

Mam nadzieję, że warner jednak zdąży z tym filmem na koniec 2012 roku, bo nie chciałbym, aby to był kolejny widmo projekt z Supermanem i Snyder mi pasi na stołku reżysera.