Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Juby

Właśnie się nie spina. Dlatego od kilku lat Warner ma problemy finansowe, z których nie może wyjść.

Mangold potwierdził, że jego Swamp Thing będzie osadzony w świecie DCU, ale będzie historią stand-alone, nie związaną z resztą pierwszego rozdziału uniwersum Gunna... Więc czemu go teraz robią zamiast skupić się na tej wielkiej historii i ważniejszych bohaterach, którzy wezmą w niej udział? Nie mam pojęcia, ale to tylko potęguje mój brak zaufania do rozpiski Gunna.

Juby

https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/superman-legacy-inside-james-gunns-search-1235523954/

Wygląda na to, że David Corenswet i Emma Mackey będą nowymi Kentem i Lane. Dla mnie średnio, wolałbym Houlta z Brosnahan, albo Houlta z Mackey.

Poza setnym Luthorem, w filmie gościnnie pojawić się również mają inni bohaterowie DC, jak The Authority. Hmm... coś mi to przypomina. W 2014 Warner też dał wolną rękę komiksomaniakowi, który do filmu o Supermanie wstawił Luthora i gościnne występy innych herosów tego świata. Dobrze, że Gunn nie powtarza tych samych błędów!

Gieferg

Grunt, żeby to nie był Hoult :P
Mackey ujdzie.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Po_prostu_smyk

Cytat: Juby w 26 Czerwiec  2023, 23:35:11Poza setnym Luthorem, w filmie gościnnie pojawić się również mają inni bohaterowie DC, jak The Authority. Hmm... coś mi to przypomina. W 2014 Warner też dał wolną rękę komiksomaniakowi, który do filmu o Supermanie wstawił Luthora i gościnne występy innych herosów tego świata. Dobrze, że Gunn nie powtarza tych samych błędów!
Nie widzę w tym nic złego, jeśli mają budować konkretne uniwersum. Mogą nawet w tle przedstawić Authority, żeby w osobnym filmie (który jest zapowiedziany) rozwijać ich historię.

Z castingów bardzo widzę Davida oraz Mickey. Z aktorek najbardziej pasuje mi aparycją na Lane.

newtime

#709
Generalnie uważam ze Superman będzie wtopą finansową z wielu powodów ale jeśli będzie bardzo dobry, to słowo szeptane oraz kolejny film z batmanem w roli głównej może spowodować ze fani wrócą do uniwersum DC, i nada to rozpędu.  Prawda jest taka ze po prostu dostajemy przez ostatnie lata na prawdę słabe lub bardzo średnie filmy.

 Taki Peacemaker czyli serial postaci drugoplanowej  filmu który wtopił nie miał prawa się udać i nikt na to nie czekał  ale kiedy słowo szeptane poszło ze warto oglądać  stał się hitem i myślę ze podobnie będzie z uniwersum, po prostu musi w końcu powstać film który będzie dobry i zachwyci publikę żeby kolejne mogły cos budować.

The Flash stoi na barkach wszystkiego co bylo zle w tym uniwersum oraz został przyjęty tak sobie, dużo przeciętnych widzów wręcz go masakruje  , to nie miało się prawa udać zwłaszcza teraz kiedy nawet marvel radzi tak sobie wiec nikt mnie nie przekona ze ten film miał jakiekolwiek szanse znacznie lepiej zarobić w tym roku nie zależnie od planów DC i kolejne tez nie zarobią dopóki nie dostaniemy czegoś co się wybija ponad przeciętność i dopiero później kolejne mają szanse cos zrobić, będzie ciężko ale kibicuje 


Po_prostu_smyk

Bardzo cieszę się z castingu :) Obydwoje pasują mi aktorsko i wyglądem (choć w przypadku Brosnahan nie znam osobiście jej talentu aktorskiego, a opieram się na opinii bliskich zachwyconych jej występem w "Wspaniała pani Maisel")

newtime

Bardzo podobają mi się wybory, czyli jednak 11 lat młodszy Superman od Cavilla , bardzo dobrze niech będzie Supermana na lata

Gieferg

Cavill w MoS był młodszy niż Corenswet będzie w Legacy.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

newtime

I przez 10 kolejnych lat nie dostal kontynuacji, to uniwersum bylo tak zle zaplanowane ze po prostu przykro tych zmarnowanych lat ale dobrze ze juz koniec

Juby

Cytat: newtime w 27 Czerwiec  2023, 22:36:58czyli jednak 11 lat młodszy Superman od Cavilla
10 lat młodszy (Cavill miał uro 5 maja, David będzie miał za kilka dni) i najstarszy debiutant ze wszystkich kinowych Supermanów od czasu George'a Reevesa (Reeve, Routh i Cavill mieli po 25-27 lat kiedy wygrywali casting).

Szkoda mi Mickey, bo wczoraj skapowałem, że widziałem z nią film, w którym wypadła naprawdę dobrze i wizualnie też najbardziej leżała mi jako zadziorna Lois Lane (+była najmłodsza ze stawki, a teraz Lois ponownie będzie starsza od Clarka).

A co do Corensweta - zobaczę jak przymasuje, jaką dadzą mu fryzurę i jak wypadnie w stroju. Póki co, ze wszystkich kinowych Supermanów wizualnie leży mi najmniej (nawet w Routhie bardziej widziałem Supermana, choć w samym filmie wujowo go uczesali i w pewnym momencie zakazali ćwiczyć żeby nie popsuł kostiumu/ nie był większy od Reeve'a).

Cytat: newtime w 27 Czerwiec  2023, 22:47:18I przez 10 kolejnych lat nie dostal kontynuacji
No to była okazja aby mu takową w końcu dać(!!), ale Gunn swoje :P RDJ zagrał 10 razy w MCU, Evans i Hemsworth po 9 razy, a Cavill w podobnym czasie zaledwie cztery i z każdym kolejnym filmem jego rola była tylko mniejsza [1, 2 - dzięki, Zack!], by pożegnać się z nią żenującym cameo w Black Adamie. Dla mnie to już chyba na zawsze pozostanie najbardziej zmarnowanym castingiem ever.

W sieci trwa debata na temat tego, czy Superman powinien dostać czerwone gatki, czy też nie. Zwisa mi to :P Najważniejsze żeby miał duże logo na klacie (w przypadku Supermana im większe tym lepsze) i żeby nie kombinowali zbytnio z łączeniem peleryny z resztą stroju (u Cavilla ten element był idealny).

Leon Kennedy

W sumie są to mi całkowicie obcy aktorzy 😄 Zobaczymy co nam zaserwują... Czy będą majtki czy nie? Czy sam strój będzie bardziej ku klasyce się kłaniał czy jednak bardziej na czasie? No, zobaczymy.

newtime

Gunn potwierdza, że SS2 i Peacemaker nie jest częścią nowego Uniwersum DC, WALER ma być nowym początkiem mimo pojawiających się postaci z SS i Peacemaker.

https://screenrant.com/the-suicide-squad-2-update-canceled/?fbclid=IwAR2LKcqyB-M6c2kvjb2Bm9nFVpEiqD5s1rSN_Gv7lvaAid93tiJrYr1_ks8


Juby

Idiotyzm (czyli Cavill się źle kojarzy, ale Viola Davis nie i ją zostawiamy?) i oczywiście tyle ode mnie dla tych projektów:


newtime

Bo Cavill to drewno w roli Supermana, z glupia historia  i Lutorem oraz twarzą starego uniwersum wiec jego miesce jest w muzeum Dc ;)

A tak serio, Waller tez bym wywalił ale umówmy sie nie jest to jakas ważna
 rozpoznawalna postac, poza tym ona jest gdzies na koncu tej fazy a nie na poczatku jak superman plus to tylko serial a nie film wiec jeszcze ujdzie plus miala fajny wystep w serialu   ale tez powinna byc w muzeum