Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batgirl (2023, HBO Max) « projekt skasowany 02.08.2022 !!

Zaczęty przez Juby, 20 Lipiec 2021, 11:25:46

Funky

Pierwszy strój nie był w cale taki zły i na fotkach wygląda spoko, drugi to bieda wersja stroju z TDK i TDKR. Miałem wywalone na ten film ale żałuję że fani Batgirl zostali w taki sposób potraktowani przez WB.

Leon Kennedy

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda. Jestem pewien, że jakość wcale nie była tak tragiczna jak próbują nam przekazać.

CytatPtaki nocy się nadawały?

Zdecydowanie tak, ale Harley i Ptaki Nocy 😉 Ja sobie życzę więcej takich szalonych, kolorowych i klimatycznych produkcji. Zresztą tutaj bym Warner obarczał o porażkę finansową niż sam poziom i wykonanie produkcji. Ok, to tak na marginesie.

Juby

#167
Nowe fotki:


No i właśnie takiego powrotu Keatona oczekiwałem! W gotyckim Gotham City! Nocą!! Jeżdżącego Batmobilem!!! I takiego nam anulowali, a zostawili jego fanserwisowy, zmarnowany występ we Flashu. Powtórzę się... Gunn, Safran, Zaslav, wherever you are out there...



Nic z ich DCU nie planuję oglądać (tylko elseworldy Reevesa i Phillipsa).

Miss_Quinn

Patrząc na zdjęcia zrobiło mi się jeszcze bardziej żal, że ten film nie wyjdzie nigdy na światło dziennie. Bo mógł to być na prawdę dobry film( i mógł przełamać że każdy film z uniwersum staje się klapą finansową).
Cieszę się że chociaż z tego filmu zostały jakieś zdjęcia, bo to zawsze coś.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

newtime



Nowego Supermana oraz batmana tez nie zobaczysz nie zależnie od jakośći? ;)

Juby

#170
Dokładnie. Za wywalenie Cavilla zlewam kolejnego Supermana (chyba że trafią z castingiem, a trailery będą genialne), a Batmana mam w uniwersum Reevesa.

Zresztą jestem zdania, że oba filmy flopną. Pod tymi zdjęciami na Discussing Films jest wielkie oranie WB i Zaslava za ich decyzje, wyśmiewanie, że zamiast Batgirl do kin wypuścili Black Adama, Shazama 2 i Flasha, które flopnęły, a po takich decyzjach ludzie nie ufają w nic, co planuje obecnie DC. Takie zaufanie będzie trzeba odbudowywać latami, a Supermana rzucają na pierwszy ogień, kiedy dopiero będą przecierać szlak po 8 porażkach finansowych z rzędu.

W ogóle super decyzja z publikacją tych zdjęć z Keatonem na kilka dni po premierze Flasha. To jak kolejny gwóźdź do trumny tego filmu.

LelekPL

Zdjęcia scenografii wyglądają naprawdę dobrze, to przyznam.

Juby

#172
Kręcili w Glasgow, tak jak The Batman. Kolejna fotka:



Na razie wszystko (poza kostiumem głównej bohaterki) co widziałem z tego filmu wyglądało dla mnie bardzo dobrze. Skreślili go ewidentnie przez zmiany Gunna/Safrana, a nie za "wątpliwą jakość", bo gorsze od wielu gniotów DCU to nie mogło wyjść.

Miss_Quinn

Szczególnie że za reżyserie odpowiadał duet, który stał za dwoma najlepszymi odcinkami Ms.Marvel( ten kto oglądał ten wie, o czym mam na myśli pisząc że 1 i ostatni 6 odcinek byli najlepszymi w całym sezonie).
Bo jakby był słaby, to raczej sprzedaliby gdzieś na jakąś platformę a nie dawali na wieczną " półkę".
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

newtime

Cytat: Juby w 20 Czerwiec  2023, 13:21:22Dokładnie. Za wywalenie Cavilla zlewam kolejnego Supermana (chyba że trafią z castingiem, a trailery będą genialne), a Batmana mam w uniwersu.


Troche nie rozumiem, zamiast kibicowac komus który pierwszy raz w Warnerze ma w koncu jakis plan, za ktorym stoja same sukcesu w rym gatunku, ktory jest w stale z kontakcie z fanmi bedziesz go hejtowal za to ze poprzednicy zamrnowali 8 lat na brak wizji i same slabe filmy?  Jak chcesz ocenic casting bez obejrzenia filmu? Na podstawie wygladu? Nie bardzo lapie tego rozmuwania. Poza tym pamietam chyba slowa Keatona zd on tam mial chyba 10 minut filmie wiec tez bym sie nie nastawial na zmarnowany potenciał

Juby

#175
Nie wiem dlaczego nie rozumiesz, skoro już to tłumaczyłem. Na razie NIE WIEM czy ktoś tam ma w końcu jakiś plan i jakąś wizję (równie dobrze mogę stwierdzić, że podobną miał Snyder), za Gunnem nie stoją same sukcesy (The Suicide Squad był wtopą finansową), jego kontakt z fanami przez twittera jest dla mnie przesadą, a ośmiu dziewięciu lat nie zmarnowali całkowicie, bo coś tam się jednak udało i coś z tego nadal można było uratować. Co takiego? Moje jedyne trzy oczekiwania względem DCU w ubiegłym roku to były: powrót Cavilla do grania Supermana, premiera Batgirl (jedyny film uniwersum na jaki czekałem) i więcej Keatona (czyli ponownie Batgirl). Decyzje Gunna-Safrana-Zaslava stoją w całkowitej sprzeczności z tym, czego od dalszych filmów DC oczekiwałem, więc czemu miałbym im kibicować? Za tę rozpiskę ze stycznia? Nic mnie tam nie interesuje, ergo - nie zasłużyli sobie.

Choćby i 10 dobrych minut z Keatonem, takim jak na powyższych zdjęciach, to lepiej niż 0 minut :P

A na jakiej podstawie ocenię casting? Na tej co zawsze, czy znam aktorów/ aktorki z jakichś filmów/ seriali, czy mi się w tych rolach podobali, czy uważam że mają odpowiednie umiejętności aktorskie, odpowiednią charyzmę i odpowiedni wygląd do danej postaci, które dobrze znam z komiksów i kreskówek, a także to jak wypadają na pierwszych zdjęciach z planu, itp.

W sieci pojawił się też 10-sekundowy filmik z Keatonem mówiącym wiadomy tekst <3 Szukajcie, bo szybko usuwają.

newtime

Tym bardziej jesli nic nie wiesz o filmiez to czemu z góry zakladasz ze nie bedziesz go ogladac? Co sprawia ze czekales na batgril, skoro nawet zwiastunu czy opisu fabuly nie miales, bo pojawi sie twarz aktota ktorego znasz? Nie wiem jak ty ale ja chce po porstu dostawac dobre z bohaterami których lubie, wszystko mi jedno z jakimi aktorami, film ma sprawic ze polubie tych aktorow danej produkcji a nie przed jego wydaniem.  Czy tylko twarz Keatona sprawia ze cos moze byc intersujące? Jasne ze malo wiemy, nawet na tyle mało zeby je skreślac bez zadnego powodu. Tym bardziei ze w odrózneniu do Snydera stoi za tym czlowiek ktory juz cos tam pokazal w tym gatunku i kazda prodkucja byla dobra i tego wlasnie chce od dc dobrych filmow a nie aktorow których juz znam.

Legion samobjców byl wtopa ale tez byl jednym z lepszych filmow w dc w ostatnich latach, wyszedl podczas pandemi i to jedniczesnie na hbo jak i do kina wiec ciezko to porównac

Juby

#177
Cytat: newtime w 21 Czerwiec  2023, 08:42:02Tym bardziej jesli nic nie wiesz o filmiez to czemu z góry zakladasz ze nie bedziesz go ogladac?
Czy powyżej nie odpowiedziałem już na to pytanie?

Cytat: newtime w 21 Czerwiec  2023, 08:42:02Co sprawia ze czekales na batgril, skoro nawet zwiastunu czy opisu fabuly nie miales, bo pojawi sie twarz aktota ktorego znasz?
1) Był o postaci, o której film od dawna chciałem obejrzeć; 2) miał się w nim pojawić Keaton-Batman; 3) a także nowi przeciwnicy Batmana, na których od lat czekam; 4) fotki i nagrania z planu (Gotham zimą, Gordon, dużo akcji nocą) nastawiały mnie pozytywnie do tej produkcji; 5) kręcił ją duet odpowiedzialny za Bad Boys for Life, które mi się podobało;

Cytat: newtime w 21 Czerwiec  2023, 08:42:02Czy tylko twarz Keatona sprawia ze cos moze byc intersujące?
To chyba normalne że interesują nas filmy, gdy widzimy, że grają w nich aktorzy, których kochamy, czyż nie?

Cytat: newtime w 21 Czerwiec  2023, 08:42:02Jasne ze malo wiemy, nawet na tyle mało zeby je skreślac bez zadnego powodu.
Wiem wystarczająco, aby je skreślić i nie robię tego bez żadnego powodu, bo swoje powody już podałem. Nie potrzebuję rebootu Supermana kiedy poprzedni wciąż mógłby/chciałby grać i nie dostał jeszcze porządnego sequela, a oglądanie po raz trzeci początkującego Supermana (i znowu Luthora) to ostatnie czego ten superboher w kinie potrzebuje. Czwarty (piąty?) Batman w ciągu 20 lat, kiedy w kinie mamy inne serie z nim też nie jest czymś, czego potrzebuję.

Cytat: newtime w 21 Czerwiec  2023, 08:42:02Tym bardziei ze w odrózneniu do Snydera stoi za tym czlowiek ktory juz cos tam pokazal w tym gatunku
Snyder przed MoS miał świetną adaptację Watchmen i cieszących się uznaniem (akurat nie moim) 300.

newtime

No spoko powiedzmy ze rozumiem ;)

Mnie guzik obchodza aktorzy ktorych lubie dopóki nie zobacze jak wypadna dla mnie samym filmie. Na supermana czekam, bo jest duza szansa ze robi to czlowiek który w końcu rozumie te postac a od supermana 2 nie dostałem z nim zadnego dobrego filmu. Człowieka ze stali uważam za jedńa wielka nude a Cavilla za drewno w tej rolli z bagazezm glupieg scenariusza z poprzednich filmow. W batmanie mam szanse w koncu zobaczyc Robina oraz inne podejscie niz realistyczna wizja czlowieka nietoperza, plus w koncu jakis plan na uniwersum, to wieciej niz dostałem przez ostatnie lata. Nie interesuja mnie aktorzy interesuje mnie film ktory stworzy tych aktorow do danych postaci

Juby

No i zaczynają się pojawiać opinie po tych pokazach testowych Batgirl sprzed roku, które są pozytywne.
https://twitter.com/ViewerAnon/status/1671045112984649730?cxt=HHwWhIDSsaer37AuAAAA

Niech podkręcają kampanię, niech oddadzą nam ten film!