Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

LelekPL

#240
No mega fajnie. Spinki bardzo mi się podobają. Sam mam dwie z Batmanem, ale wyglądają jak dla dzieci, a te w kształcie bat-sygnału wypadają bardzo dobrze i tak w miarę elegancko nawet.

Crowridd

Syn kończy roczek. Żona zrobiła "pod niego" tort.

Wiem, że oklepane, ale miło i chciałem się pochwalić :)


Mr.G

Ale fajny! Sam bym taki chciał :D
Niech Henio rośnie duży i silny.

Crowridd

Dzięki! Czekam tylko na moment, kiedy będę mu czytał na dobranoc jakieś dobre tytuły (oczywiście poza Black Label).

Leon Kennedy

Poważny wiek 😋 Mój skończył w maju 3 latka i od września zaczął chodzić do przedszkola 😃 A smutne jest to, że przestał już do mnie mówić Tata Batman 😆😟😃 A Vegeta to cały czas dla niego Goku 😂

Leon Kennedy

Dwa tygodnie temu zostałem zmuszony  :P i w urzędzie wzięliśmy sobie z moją lubą ślub cywilny. Skromnie, bardziej rodzinnie, ale za to w bardzo miłej atmosferze uczciliśmy sobie ten dzień.

Crowridd

Gratulacje! Właśnie takie śluby wg mnie są najlepsze.

Juby

Dołączam się do gratulacji. My również zdecydowaliśmy się na ślub cywilny, ale zamiast urzędu postawiliśmy na inne miejsce, no i mnie nikt nie zmuszał ;)

Leon Kennedy

Bardzo serdecznie Wam dziękuję  ;D

PS: Ja chciałem w przyszłym roku, a moja uparła się na ten i tak zostało...

LelekPL

Cytat: Leon Kennedy w 23 Październik  2023, 11:54:23Dwa tygodnie temu zostałem zmuszony  :P i w urzędzie wzięliśmy sobie z moją lubą ślub cywilny. Skromnie, bardziej rodzinnie, ale za to w bardzo miłej atmosferze uczciliśmy sobie ten dzień.
Gratulacje! Mam nadzieję, że będzie Wam się żyło długo i szczęśliwie.

Leon Kennedy

Mam taką nadzieję i dzięki za miłe słowa, chodź ja nerwowy mocno jestem, to moja nie ma za łatwo ze mną... :P

Crowridd

Ceny lecą w górę cały czas - dobrze, że udało się imprezę "załatwić" już teraz. Nie wiadomo, co będzie za kilka miesięcy.
Mój/nasz ślub był planowany na wiosnę 2020 i kiedy wszedł covid wszystko się posypało - przekładanie/zmiany/kasa/prawnicy - dramat.
Nie warto zwlekać - jeszcze raz gratulacje - wszystkiego najlepszego dla Was.

LelekPL

Ze smutnych wieści o których już pewnie słyszeliście, ale może nie wiedzieliście... Odszedł od nas jeden z najbardziej znanych fanów Batmana - Matthew Perry.

Tutaj dwa z jego ostatnich postów na Instagram:



A tu on sam o swojej pasji:



Leon Kennedy

Przy covidzie moja była na L4 będąc w ciąży i nagle ZUS przestał jej kasę wypłacać, a gdy zadzwoniła miła baba stwierdziła, że po co dzwoni, kasa jak będzie to będzie na koncie i zresztą to jakieś drobnice... Więc nie zawracać głowy, bo my ciężko pracujemy w czasach gdy nawet wejść do nich nie było można... Tak została potraktowana kobieta w 4 miesiącu ciąży.