Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

LelekPL

Cytat: Picard w 10 Sierpień  2011, 13:44:59
Strój jest fatalny - bliżej jej do Trynity z Matrixa niż do Catwoman. Nolan przesadził z realizmem, facet w stroju nietoperza może być ale już kocica nie? Oj...

Różnica jest taka, że na powstanie Batmana poświęcono godzinę pierwszego filmu, uzasadniając jego wybór. Catwoman na taki wstęp nie ma co liczyć w filmie w którym i tak jest już mnóstwo różnych wątków.

Picard

#226
Cytat: Air Jordan w 10 Sierpień  2011, 13:49:41
Różnica jest taka, że na powstanie Batmana poświęcono godzinę pierwszego filmu, uzasadniając jego wybór. Catwoman na taki wstęp nie ma co liczyć w filmie w którym i tak jest już mnóstwo różnych wątków.

Pewnie, ale nie musimy mieć szczegółowego originu danej postaci by uzasadnić czemu wygląda ona tak a nie inaczej. Patrz Joker w TDK - nie wiemy tak naprawdę czemu się malował, czemu miał blizny - każdemu opowiadał inną historie na ich temat - ale wygląd Ledgera był jak najbardziej komiksowy. Z Catwoman już tak nie jest... wystarczyło by żeby powiedziała, że jej wygląd zainspirował facet przebierający się za gacka i było by OK. :)

Cytat: isild87 w 05 Sierpień  2011, 14:10:29
Hathaway - kto u diabla wcisnal ja do filmu o Batmanie??
Wybaczcie, ale dla mnie ta pani jest wyjatkowo aseksualna i nadaje sie glownie do komedyjek romantycznych lub nudnych dramatow obyczajowych - A to zdjecie jeszcze bardziej potwierdza moje przypuszczenia  :(

Podpisuje się pod tym. Aktorka nie pasuje do roli, a strój nie pasuje do Catwoman. Ale to co cieszy to wycieki na temat portretu postaci Catwoman. Jeśli rzeczywiście będzie bohaterką tragiczną, cóż wówczas przeboleje i Hathaway i ten strój.
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Q

Zdjęć obcisłego stroju Catwoman nigdy nie jest za dużo:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Drawski

Jak dla mnie za dużo. Selina wygląda jak seksualna niewolnica, nie jak Catwoman.

franek

Jestem za wypowiedzią Drawskiego.


Show Must Go On!!!

Vaherem

Dobrze jest. Nie myślałem, że ktoś będzie się czepiał, że ten strój jest zbyt seksowny.

b.p.

Cytat: Drawski w 12 Sierpień  2011, 15:00:49
Jak dla mnie za dużo. Selina wygląda jak seksualna niewolnica, nie jak Catwoman.
Oglądałeś może filmy takie jak..."Powrót Batmana"? Albo..."Catwoman"?

Drawski

Ależ skąd. Ja nie oglądam filmów o Batmanie.

Tam przynajmniej to była Catwoman, ta Catwoman która wpisywała się w kanon Batmana, czerpała z komiksu, ze stereotypu tej postaci. A to co? zachciało się znudzonej żonie pikanterii? ekhem, ja postoje.

Rado

Film Catwoman? Widziałem, genialne!

isild87

Na jakiejs stronie przeczytalam niedasno ze producenci ponoc zrezygnowali z aktorki Evy Green na rzecz Hathaway - a teraz porownajcie sobie obie panie przez Google  :)

Vaherem

Drawski nie dramatyzuj. Ta Catwoman ma być striptizerką, co o wiele bardziej wpasowuje się w kanon postaci niż wypchnięta przez okno skromna sekretarka (pardon, skromna asystentka!) lub zabita kosmetykami babka obdarzona mocami przez egipską boginie (tu mogłem coś poplątać:P). Zbyt sexowny? To jaka niby jest catwoman z lat 90 w purpurowym stroju z o takimi wielkimi cyckami, że Pamela Anderson ciuchutko pochlipywałaby w kącie na ich widok?

Juby

Cytat: Drawski w 12 Sierpień  2011, 18:56:39
Tam przynajmniej to była Catwoman, ta Catwoman która wpisywała się w kanon Batmana, czerpała z komiksu, ze stereotypu tej postaci. A to co? zachciało się znudzonej żonie pikanterii? ekhem, ja postoje.

Ooo :o, więc widzę, że już wiesz, że ta nie będzie czerpać "z komiksu i ze stereotypu tej postaci"! Dobrze, że mamy na forum kogoś lepiej poinformowanego od ludzi pracujących nad tym filmem! ::)

b.p.

Cytat: Vaherem w 13 Sierpień  2011, 07:07:27
Ta Catwoman ma być striptizerką
Pytanie jak to uwiarygodnią przy PG-13. Boję się, że może to być dość miałki background, zwłaszcza, że nawet w BB, które miało ukazywać Gotham jako miasto grzechu, nie widzieliśmy na ulicach ani jednej prostytutki (a takie były nawet w Kevinie samym w Nowym Jorku).

(A)nonim

CytatTam przynajmniej to była Catwoman, ta Catwoman która wpisywała się w kanon Batmana, czerpała z komiksu, ze stereotypu tej postaci. A to co? zachciało się znudzonej żonie pikanterii? ekhem, ja postoje.
W "Catwoman" nie miałeś Seliny Kyle, tylko jakąś zmutowaną laskę. A w jednym z originów Złotej Ery Catwoman jest właśnie znudzoną żoną której zachciało się pikanterii.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Ja jestem tylko ciekawa jak będą wyglądac pozostałe 9 wyglądów Catwoman. Mogą to byc inspirację z komiksów lub też projekty indywidualne tak jak ten pierwszy.

W każdym razie nie mogę się doczegac żeby zjechac negatywną opinią chociaż jeden z nich  ;D. Bo napewno taki będzie jeżeli już nie jest. Więc nie zapeszajmy , może się okazac że ten będzie jednym z lepszych wersji, chociaż sama w to wątpię.