Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

isild87

Hathaway - kto u diabla wcisnal ja do filmu o Batmanie??
Wybaczcie, ale dla mnie ta pani jest wyjatkowo aseksualna i nadaje sie glownie do komedyjek romantycznych lub nudnych dramatow obyczajowych - A to zdjecie jeszcze bardziej potwierdza moje przypuszczenia  :(

Juby

Zastanawiałem się jak Nolan wklei w swój urealniany świat Catwoman i jestem dość pozytywnie nastawiony po tej fotce. Wprawdzie nie widać zbyt wiele i nie ma maski (co jest jedynym minusem), ale ogólnie prezentuje się bardzo dobrze. Ciekawe jak wypadnie w akcji (i jakim cudem Wayne nie pozna w niej Seliny?)...

red fox

Moim zdaniem żadnej Catwoman tu nie będzie,będzie po prostu Selina.

Hydro

Która będzie nosić czarny strój i jeździć na BatPodzie? Aha :P
It's a funny world we live in.

red fox

Ja jestem bardzo rozczarowany tym wizerunkiem,dlatego dla mnie to nie jest Catwoman
zresztą podobnie jak filmy Nolana - to dobre filmy ale to nie są Batmany.

Juby

Na szczęście filmy oceniam jako filmy, a nie jako Batmany. :P Pingwin w BR też wyglądał zupełnie inaczej niż w komisie, a w TDKR nie spodziewałem się kobiety przebranej za kota, jak w wersji z Hally Berry... :-\

Philips V38

Może zbyt wcześnie, aby dokonywając jakiś ocen na podstawie tylko jednej fotki, ale jakoś mam co do niej mieszane uczucia  :(  ... hmm, a może po prostu te dziwne gogle będzie zakładała tylko do jazdy BatPodem, żeby jej muchy w oczy nie wpadały ? :P 
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Gieferg

Jak dla mnie jest ok, czegoś takiego oczekiwałem i bardzo mnie bawi jak fanboje (szczególnie z superherohype) już sobie żyły podcinają z powodu tej foty :)

Cytat: Jubyi jakim cudem Wayne nie pozna w niej Seliny?

A skąd w ogóle pomysł że ma jej nie poznawać?
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

red fox

Problem w tym,że to nie jest kobieta kot,ta postać na zdjęciu nie ma nic wspólnego z jej komiksowym pierwowzorem
dla mnie,jak na razie to porażka + kurduplowaty Bane - ten cały realizm Nolana staje się chyba poważną przeszkodą.

Philips V38

Cytat: red fox w 05 Sierpień  2011, 15:24:23
Problem w tym,?e to nie jest kobieta kot,ta posta? na zdj?ciu nie ma nic wspólnego z jej komiksowym pierwowzorem
dla mnie,jak na razie to pora?ka + kurduplowaty Bane - ten ca?y realizm Nolana staje si? chyba powa?n? przeszkod?.
W?a?ciwie to dopiero ca?okszta?t b?dzie mo?na oceni? po obejrzeniu filmu, no ale jest troch? racji w tym co piszesz... Inna sprawa to ciekawe czy na twarzy Batmana/Bane'a pojawi si? chocia? odrobina krwi, albo znów jedynymi oznakami walki  b?d? grymas bólu na twarzy, sapanie i zataczanie si? .... (nie mówi?  o siniakach na plecach i ranie po psie :P )
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Q

Co do wyglądu Catwoman, to podobno w jakimś momencie filmu ma nosić maskę/kaptur - takie informacje otrzymał serwis BatmanNews.com, czyli to co widzimy na pierwszej fotce może nie być finalną wersją kostiumu Catwoman.

http://batman-news.com/2011/08/05/first-official-photo-of-anne-hathaway-as-catwoman-in-the-dark-knight-rises/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Vaherem

#176
Dziwne to zdjęcie. Niby mamy obcisły, czarny strój jak w dzisiejszej wersji komiksowej, niby mamy gogle, ale gdzie do cholery jest maska!? Catwoman bez maski? WTF Nolan? Bicza i pazurków też pewnie nie uświadczymy.

Chociaż jakby się przyjrzeć, to widać coś czarnego wokół oczu i na nosie, co zdaje się nie być goglami, tylko czymś co zakrywa oczy (jak u komiksowego Robina), ale to i tak nie jest to czego się spodziewałem.

Żal mi to pisać, ale pierwszy raz Nolan mnie tak zawiódł. Strój Batmana ze śmieszną główką spokojnie wytrzymywałem, ale to...szkoda gadać.

Edit:
Skoro jednak na oficjalnej stronie fotka podpisana jest jako "Selina Kyle" to pozostaje mi wierzyć w Nolana. Może Batman dostanie łupnia na początku zimy, schowa się i wróci na wiosnę, zaś w tym czasie zobaczymy narodziny Catwoman z "tego czegoś" ?:P

red fox

Moim zdaniem największą wadą zaprezentowanej na zdjęciu postaci jest brak jakiegokolwiek indywidualizmu,charakteru,ta Selina nie wybija się niczym z tłumu innych postaci,jest zbyt zwyczajna jak na Catwoman a za bardzo kojarzy mi się z bohaterkami innych filmów / Matrix?,Ultraviolet?,Resifend Evil? /,obawiam się że nowa " catwoman " za bardzo oddali się od jej komiksowego pierwowzoru,że zabraknie tu tej tajemniczości,dwuznaczności tej postaci a zarazem nie będzie też tej drapieżności połączonej z fascynacją
jednym słowem - Hathaway wygląda zbyt zwyczajnie na tym zdjęciu,jak na Catwoman / ale to jest moja opinia /.

Q

Fotki z planu, na których widać kostium Seliny/Catwoman z innego ujęcia:





Ten pas prezentuje się bardzo fajnie, tak jak cały strój, tylko by dodać do tego kocią maskę...
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

red fox

Skoro to jest tylko Selina to dlaczego nosi strój?
bez maski to tylko zwyczajna laska na motorze,nic nadzwyczajnego,nawet jeśli reszta kostiumu pasuje.