Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

(A)nonim

Jak będzie miała gogle to włosy jej do włosów nie wpadną. ;) Chociaż nadal będą niepraktyczne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Już bez przesady xD batman też ma wiele rzeczy niepraktycznych, ale czy ktoś zwrócił na to uwagę w filmie? nie xD
Call mi geek.

Vaherem

Catwoman z rozpuszczonymi włosami i z goglami...
hmm
Nie :P

(A)nonim

CytatJuż bez przesady xD batman też ma wiele rzeczy niepraktycznych, ale czy ktoś zwrócił na to uwagę w filmie? nie xD
Nie pisałem o Catwoman, tylko ogólnie.
Ale tak swoją drogą to akurat Batman starał się mieć same praktyczne rzeczy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Vaherem

Miałem dzisiaj sen. Niby nic dziwnego, ale śnił mi się artykuł z batcave napisany za jakiś czas... Otóż przedstawiał on Anne w stroju Catwoman - żadnysz szczegółów, ot czarny i obcisły. Najlepsze było to, że była ona w ciąży - tak w filmie miała być ona w ciąży i to dość zaawansowanej.
Mój mózg zaczyna mnie przerażać :|

(A)nonim

Taka rada, zanim coś napiszesz zastanów się czy naprawdę chcesz to napisać. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

(A)nonim

Obejrzałem (po raz drugi) Havoc i od razu nabrałem więcej wiary w Hathaway.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Funky

Po tym jak zobaczyłem fotkę Bane`a jestem spokojniejszy o wygląd Kotki. Ale ciekawe czy ten kostium będzie w stylu Batmana (wojskowy sprzęt) czy też będzie uwidaczniał piękne kształty Hathaway? Najlepiej byłoby gdyby pozostała Seliną ;) (i mam nadzieję że tak będzie)

(A)nonim

Cytatczy też będzie uwidaczniał piękne kształty Hathaway?
A jest jakiś inny powód dlaczego jest w tym filmie? ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Te? mnie wygl?d Bane'a uspokoi?, bo zawsze uwa?a?em, ?e w?a?nie jego wizerunek b?dzie najtrudniejsz? cz??ci? do ukazania, bo nigdy ta posta? dobrze nie wygl?da?a wcze?niej. Z Catwoman jest jednak taki problem, ?e ci??ko jest j? sobie wyobrazi? w tym uniwersum, dlatego kostium w tym wypadku ma drugorz?dne znaczenie, a wa?niejsza b?dzie odpowiednia interpretacja postaci.

kelen

Raczej wojskowego sprzętu nie ma się spodziewać, wątpię, żeby Selina miałaby dostęp do takich rzeczy. No chyba, że Nolan postawi ją na takiej pozycji, że jednak tak. Albo sobie ukradnie ;)

Q

Potencjalne informacje o stroju Catwoman - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php/2011/06/kostium-catwoman-z-the-dark-knight-rises-z-goglami/

Strój Anne Hathaway ma być, w odróżnieniu od poprzednich filmowych kostiumów bohaterki, bardziej taktyczny, tak jak w komiksach. Podobno na pewno będzie nosiła gogle, ale cały strój będzie mniej seksowny niż kostiumy Halle Berry i Michelle Pfeiffer. W nowym kostiumie Catwoman ma wyglądać na złodziejkę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Ktoś wątpił, że w filmie będzie Selina w swoim kocim wcieleniu?



Co prawda niby jest to fotka Catwoman, ale Batpod zajmuje dość dużo miejsca, tak więc całego kostiumu nie widać, ale wiadomo już że będzie to bardziej taktyczny kostium. Na razie prezentuje się dobrze, trzeba teraz czekać na to jak będzie wyglądał w innych sytuacjach.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Mógłbym ją pomylić z Black Cat.


Show Must Go On!!!

red fox

Eee ... " prezentuje się dobrze " ? - przecież to nie jest Catwoman tylko jakaś babka ...
jeszcze gdyby była maska to było w miarę ok,ale to?.