Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kapitan Ameryka

Zaczęty przez Drawski, 16 Styczeń 2011, 19:33:04

RafBat

 Groteskowa maska/twarz Red Skulla w sumie nie przera?a?a ani nie wzbudza?a powagi ju? nawet w samych komiksach (mo?e to "rusza?o" pierwszych czytelników Captaina, z lat '50/60., bo to inne czasy by?y, ale teraz sam wizerunek Schmidt'a jest za s?aby na tak? reakcje widzów). Jedyna komiksowa czacha, która budzi?a groz? i w komiksach i filmie to, Ghost Rider (ale to zas?uga ca?ego klimatu, w którym funkcjonuje ten bohater).
Jedno co potencjalnie jest w stanie przerazi? widza w CA:tFA to, pokazanie nieludzkich eksperymentów Reda, jego zbrodni, itp.

(A)nonim

Tak, ale w komiksie wszystko wygląda trochę inaczej niż w filmie, w komiksowej rzeczywistości nikt nie uważa wyglądu Red Skulla za zabawny.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatI właśnie wzbudza nie szacunek a politowanie.

Kwestia gustu ;). Mnie się podoba jego poważniejszy wyraz twarzy, trochę trójkątny nos, zapadnięte oczy i te zmarszczki :)

JaRo II

 Mocno się napaliłem na ten film. Im więcej zdjęć, newsów i zwiastunów tym ten film ma u mnie bardziej zielone światło. Zawsze lubiłem tego bohatera, przy dzisiejszej modzie na komiksy zaskakująco długo przyszło nam czekać na film o nim. Może powstać świetna adaptacja, może nawet najlepsza spod skrzydeł Marvela (a "Ironman" niech się schowa). Czerwona Czaszka też się dobrze prezentuje z wyglądu (może aż przesadnie czerwony, ale i tak jest w porządku). Mam nadzieję, że się nie rozczaruję, od dawna czekałem na film o Kapitanie Ameryka i ten właśnie nadchodzący zapowiada się naprawdę dobrze.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Leon Kennedy


Mikoto

Kostium jak zwykle świetny. Nie dość, że wygląda jak mundur to jeszcze maska przypomina hełm. Po prostu widać, że twórcy mają łeb na karku i wiedzą, co robią.

Spot również bardzo ciekawy. Każda nowa informacja, fotka, spot itd. coraz optymistyczniej nastawiają do tego filmu ;D.

Leon Kennedy

Obczaj to: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=75363 Film będzie zajebisty!! Nie widzę innej możliwości :)

Juby

Wygląda nieźle, ale wychudzony komputerowo główny bohater wygląda w wielu ujęciach bardzo słabo... Zobaczymy.

Mikoto

Po prostu brakuje mi ju? s?ów, ?eby to opisa? :). Evans ?wietnie pasuje do roli Rogersa. Do tego ten klimat lat 40 - tych. Co? niesamowitego. Twórcy wr?cz idealnie go odtworzyli.

Tylko ten tytu? ,,Pierwsze Starcie''. Ju? bym wola? Pierwszy M?ciciel. Przynajmniej pokrywa?oby si? z orygina?em.

EricDraven

Pisałeś to samo na avalonie xD
Call mi geek.

Mikoto

Ale chyba nie wszyscy z Batcave mają konta na Avalonie ;). A jak już jest temat to się w nim wypowiadam, po prostu :).

EricDraven

Ja mam xD co do trailera to jestem gohan, jakby co więc moje zdanie znasz, choć sam film będzie świetny to trailer słabo zmontowali, nie było epickości, a w przypadku takich amerykańskich bohaterów jak np superman czy właśnie cap america to być powinno.
Call mi geek.

Roy_v_beck

Odkopię trochę temat, bo ostatnio w necie premierę miał całkiem niezły fan-film, w sumie wojenny, aczkolwiek motyw Kapitana Ameryki się w nim przewija, także polecam obejrzeć:

http://www.youtube.com/watch?v=S9pDEhU7iJQ

Manigoldo

Dodam tylko że w filmie the avengers, chris evans jako kapitan będzie miał zupełnie nowy kostium i jak mówił, żal mu było tego z the first avengers, ale po poprawkach na testach, kostium się prezentował już naprawdę dobrze.

Hydro

http://www.youtube.com/watch?v=YOy4VUGMX-Y&feature=player_embedded
Czyli Nick Fury jednak będzie w CA. Chociaż zapewne (tak jak w Iron Manie) w scenie po napisach.
It's a funny world we live in.