Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najseksowniejsze kobiety z komiksów

Zaczęty przez RafBat, 12 Wrzesień 2010, 19:53:28

RafBat

 Ok, czas na zapowiadany przeze mnie temat. Czas wypowiedzie? si? w kwestii najbardziej seksownych z bohaterek, które pojawi?y si? kiedykolwiek w komiksach. Pocz?tkowo my?la?em ?eby ograniczy? temat tylko do kobiet ze ?wiata DC, ale po chwilowym zastanowieniu (mam nadzieje, ?e temat si? rozwinie) uwzgl?dni?em równie? mo?liwo?? podawania w swoim rankingu pi?kno?ci z innych uniwersów jak i z komiksów oneshotowych, europejskich, czy jakichkolwiek, w których znalaz?y si? Waszym zdaniem babeczki na które warto zwróci? szczególn? uwag?. Mam nadziej?, ?e w dyskusje w??czy si? tak?e Pi?kniejsza Cz??? naszego Forum. A teraz czas na przedstawienie ogólnych zasad prezentowania tu swoich rankingów "naj..."-zach?cam do ograniczenia swojej listy do trzech bohaterek, dodatkowo fajnie by by?o gdyby Waszym propozycj? towarzyszy?y "zdj?cia" wybranych przez Was kobiet, o krótkim uzasadnieniu Waszego wyboru nie wspominam...


1. Catwoman- wiem, "sztampowo", ale po prostu nie by?em w stanie nie umie?ci? Jej na pierwszym miejscu mojego rankingu. Jest Ona kobiet? o której marzy wielu facetów (wielu da?oby si? jej nawet wych?osta?... ale zostawmy ten w?tek ;D ). Jest kwintesencj? zmys?owego poruszania si? (z gracj?), jest po prostu "?ywym diamentem". Przy ca?ym swoim seksapilu pozostaje ona nadal bardzo eteryczna. Nie dziwi? si? ani troch? Bruce'owi, ?e zwróci? na ni? (a? tak?) uwag?. ;)

2. Wonder Woman-có?, Ziemska Ksi??niczka by?a przez d?ugie lata wzorem ikony komiksowej super-bohaterki (no i warto pami?ta? o tym, ?e jest ona jedn? z najstarszych postaci komiksowych, ups... no tak, przepraszam, kobiet? si? wieku nie wypomina :) ). Posiada Ona wszystkie walory, które pozwalaj? znale?? si? Jej na drugim miejscu w moim rankingu. Mimo wszystko Wonder Woman jest nieco zbyt wyidealizowana... brakuje Jej nieco tej "z?ej strony", któr? posiada Catwoman, dlatego te? znajduje si? dopiero za Ni?.

3. Supergirl-do kompletu brakowa?o jakiej? blondynki, chocia? przy trzecim miejscu w moim rankingu powa?nie bra?em pod uwag? Batgirl (w tej roli Barbar? Gordon). Obydwie z nich posiadaj? ten szczery dziewcz?cy urok (obie s? te? nieco naiwne...). W ko?cu zwyci??y?o u mnie Superdziewcz?, g?ównie dlatego, ?e jest nadal czynnie dzia?aj?c? bohaterk? (sorry Barb, pretensje kieruj do Jokera na adres Arkham... ;) ).

kelen



Zatanna. Najlepiej pisana przez Diniego i rysowana przez Nguyena (bądź Timma).

BD96

#2
1. Catwoman - Ah, Selina... pi?kna, zmys?owa, silna. ?wietny przeciwnik, typowa femme fatale, i do tego to uczucie które niby jest przelotnym romansem - jedno wielkie niedomówienie i brak umiej?tno?ci przyznania Bruce'a Wayne ?e j? kocha :). Dla mnie je?li ju? jak?? kobiet? przypisywa? do Batmana to wy??cznie Selin? Kyle. Poza tym ludzie spójrzcie - TO dopiero jest kobieta. Nie brakuje jej niczego - mnie mog?aby obija? do woli ;D. O rany...



2. Mary Jane - Uwielbiam MJ. Jedyna mi?o?? Petera Parkera jak? uznaj? - nie musia?a zosta? zabita przez Green Goblina aby sta? si? kobiec? legend? Uniwersum Marvela. Pi?kna, charyzmatyczna, odwa?na. Szkoda ?e obecnie idioci z Marvela rozdzielili t? par? - w ko?cu Peter i MJ to Romeo i Julia, Adam i Ewa... nie! ponowie z Marvela uwa?aj? ?e Spider-Man który biega po dachach aby uprawia? sex z Black Cat jest lepszy!... Mary Jane gdzie jeste?? wracaj kochanie! A tak na marginesie to rude sa seksowne ;).



3. Black Cat - Trzecie miejsce oddaje kolejnej pani która przybiera imi? kota. Cho? obecna sylwetka (w sensie metaforycznym...) nie podoba mi si? ze wzgl?du na traktowanie Spider-Mana tako seksualn? zabawk? - kiedy? ??czy?o ich szczerze uczucie, zw?aszcza kiedy Felicia nie by?a jeszcze Czarnym Kotem. Miejmy nadziej? ?e scenarzy?ci wyja?ni? i? zachowanie panny Hardy jest uzasadnieniem w postaci strachu przed prawdziwym uczuciem. No i zarówno Felicia Hardy jak i Black Cat s? seksownymi dziewczynami, pi?kny ty?ek, nieziemskie piersi ;D...



4. Power Girl - Ludzie nie oszukujmy si?... nawet zbytnio jej nie znam. Nie ceni?. Nie czuj? potrzeby czytania komiksów z ni?. Po prostu ma wielkie "melony" i ju? ;D... tylko dlatego jest na mojej li?cie... szkoda ?e tak zniszczono jej wizerunek w kreskówce Justice League Unlimited... piersi zero...



Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen

BD96, ten art z Catwoman to chyba jeden z najlepszych jaki widziałem. Szkoda, że nie znany jest jego autor.

BD96

Właściwie to byłby lepszy gdyby nie byłoby widać znaku nietoperza ;).
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen

Być może, ale wiesz, tu chodziło o podkreślenie krągłości i... dwuznaczność ;)

BD96

Istny... "manipulator pozycji krocza"... przepraszam musiałem... :P
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

CytatPo prostu ma wielkie "melony" i już  ;D... tylko dlatego jest na mojej liście...
O kurcze, widzę, że ten temat "obudził demony" w niektórych. ;)

BD96

Teraz wyjdzie na jaw jaka naprawdę jest męska część forum ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

 Tak jak zaznaczyłem na początku tego topicu, damskie zdanie na ten temat jest bardzo mile widziane, śmiało dziewczyny, bo zrobi się z tego samczy temat...hehe

BD96

Zgadzam się. Nie chciałbym aby panie kojarzyły temat z facetami którzy swoim "synkiem" zahaczają o biurko... także dalej dziewczyny, czekamy na wsze typy. Ok, bez podchodów - czekamy na post Mel ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

RafBat

CytatNie chciałbym aby panie kojarzyły temat z facetami którzy swoim "synkiem" zahaczają o biurko... także dalej dziewczyny,
Wiesz BD96, tym tekstem na pewno baaaardzo zachęciłeś dziewczyny z BC do zabrania głosu. Tak, "nie musicie się niczego obawiać dziewczyny...". ;)

Mr.G

Rany, BD, daj se na wstrzymanie z takimi tekstami.
Choć Twój opis Power Girl mnie naprawdę urzekł.

Kelen, zgodzę się z tym, że to najlepszy art z Catwoman jaki kiedykolwiek powstał. A co do autora to wiem, że to mało pomoże, ale w końcu podpisał się na obrazku :]


To może i ja zaprezentuję swoją ulubienicę.
Szczerze powiedziawszy najpierw napotkałem Ją i dopiero dzięki temu zanurzyłem się w świecie Batmana.
Z jednej strony gardzi ludźmi, a z drugiej potrafi wykorzystać jedną z największych ludzkich słabości przeciwko nim samym.
Stworzona na potrzeby bycia seksowną, pożądaną, idealną...
Poison Ivy.


Wygląda świetnie zarówno w karnacji zwykłej, jak i zielonej. Świadoma swoich walorów i potrafiąca je wykorzystać.
Najbardziej cenię wersję z TAS, a cicho wciąż czekam na jej realne ukazanie w nowym Batmanie Nolana.

kelen

CytatA co do autora to wiem, że to mało pomoże, ale w końcu podpisał się na obrazku :]
To go teraz rozszyfruj :D

A co do tego obrazku Poison Ivy - WOW. To jakiś fan art czy coś oficjalnego z DC?

Mr.G

Na Batcave w dziale tapety jest ta Catwoman w dużo lepszej rozdzielczości, ale pseudo artysty nadal jest trudne do odgadnięcia.

A co do ślicznej Ivy, to nigdzie nie znajdziesz obrazów bardziej trafionych w gusta niż na Deviantach.