Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

EricDraven

#345
Właściwie to że ifans gra connorsa, na zdjęciach z planu była tabliczka z ostrzeżeniem przed gadami, spidey miał ślady po pazurach na kostiumie, ... fakt, nie idzie się domyślić o co chodzi.

Chodzi o to, że nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia od studia czy reżysera... ::)
Call mi geek.

Leon Kennedy


(A)nonim

Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz. Mogą się przejechać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Niby czemu? zawsze tak robią, lepiej mieć w zapasie wszystko i gdyby coś, to zaczynać kręcić następny film.
Call mi geek.

(A)nonim

Chodzi mi o samą możliwość pre-produkcji sequela, kiedy jeszcze się nie pojawiła pierwsza część. Jeżeli scenarzysta otrzyma wynagrodzenie jedynie za wyprodukowany film to nic się nie stanie (no straci trochę czasu). No chyba że dostanie wynagrodzenie gwarantowane.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Heh, dużo czasu minęło i żadnych nowych doniesień odnośnie samego filmu ani fotek, nic ;D
Call mi geek.

(A)nonim

Mają jeszcze sporo czasu.
Za to WB z Green Lanternem sobie w kulki leci.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Właśnie raczej nie, wywiady są co dwa dni, jakieś grafiki, artykuły, a drugi trailer ma nie długo zadebiutować.
Call mi geek.

(A)nonim

Mam zupełnie odmienne odczucia, w porównaniu do Thora i Ameryki WB bardzo słabo ten film promuje, z poważniejszej promocji dostaliśmy tylko jeden średnio zrobiony trailer.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Średnio? moim zdaniem dobry, klimatyczny, dobra muzyka w tle, akcja, humor. Dobry promujący film zwiastun moim zdaniem.  Biorąc pod uwagę że jeszcze sporo czasu to go nie promują aż tak, to nie AVATAR który zmieni nasze życia by go promować codziennie. Thor przyśpiesza bo niedługo premiera. GG dopiero w czerwcu tak?
Call mi geek.

(A)nonim

Dla mnie jest średni, w ogóle nie porywa, a Hal chyba będzie przedstawiony jak jajcarz, co jest niezbyt trafionym pomysłem. Ale ze względu na obecne GL i Sinestro z chęcią film sprawdzę. I nie oczekuję promocji na poziomie TDK, ale do premiery zostały niecałe trzy miesiące a mam wrażenie że w ogóle o tym filmie bym nie wiedział gdybym nie interesował się DC. Przy czym DC naprawdę powinno skupić się na promocji ze względu na dobrze rozreklamowaną konkurencję w liczbie mnogiej.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Czy ja wiem, ani thor, ani cap, ani x-men jako? szczególnie pod wzgl?dem promocji si? nie wyró?niaj?, je?li chodzi o zwiastun, nie o film ale o zwiastun, to ten gg by? lepszy imo od cap'a. Czy nie porywa?? moim zdaniem porwa?, w kilku miejscach mog?em powiedzie? FUCK YEAAAH, a w capie nie bardzo.
Call mi geek.

(A)nonim

#357
Jak dla mnie to one są na jedno kopyto robione, chyba ostatnim trailerem od Marvela który zrobił na mnie większe wrażenie był ten Iron Mana.

Skończcie offtop. :)

Sorry. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

Nie będzie Spider-mana 4 (i dobrze go nie nienawidzę) będzie reaktywacja pajączka w 3D.


Show Must Go On!!!

Drawski

Cytat: franek w 17 Kwiecień  2011, 19:27:45
Nie będzie Spider-mana 4 (i dobrze go nie nienawidzę) będzie reaktywacja pajączka w 3D.

Gratuluję zapłonu ::)