Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

EricDraven

Altair, jesteś normalny?
1. Bzdura
2. TDK jest promowany na film że tak powiem głęboki, ale jest niestety prosty.
3. Gaaaa...
4. A nie bo: 7,16,25,33,38,41
 Naucz się powściągać swoje emocje, ok? Na tym Forum inaczej się nie da ;) - Altair
Call mi geek.

RafBat

CytatTest czy ludzie są źli też jest w pewnym sensie głupawy, czy zmiana ludzi w jaszczury jest głupawa, dla np petera parkera/spider-mana, tak, a dlaczego? bo lizard to także świrus, z tego co wiem świry robią bezsensowne rzeczy takie jak opowiadanie tego kto komu zrobił bliznę na twarzy.
Dziwnę, test na "ludzkie zło" jest Twoim zdaniem głupawy? No to pora ogłosić wszem i wobec upadek takiej nauki jak... psychologia.
Btw, pewnie nie słyszałeś o eksperymencie Elliota Aronsona, polegającym na badaniu skłonności zwykłych normalnych ludzi do przemocy wobec innych. Joker, a raczej Nolan w scenariuszu TDK nic oryginalnego nie wymyślił, pomysł na "naciśnięcie guzika" zaczerpnął właśnie z badań Aronsona (no i przy okazji, można obalić "mit na temat realności filmu Nolana," bo reakcja ludzi na statku ma się nijak do realnego zachowania... ale o tym chyba gdzieś już mówiliście). :)

JaRo II

 Mówię zdecydowane NIE wszelakim odmianom goblina, czy to ma być demo, hob, green, proto czy inny badziew- żadnych goblinów! To już jest przesada, przecież Spider ma tylu fascynujących przeciwników, po co znowu mieszać jego historię goblinami?! Stara trylogia była przesiąknięta tematem Goblina, aż zaczęło to w końcu denerwować. Powinni sobie twórcy dać spokój z tymi goblinami, jeżeli już tak bardzo chcą przedstawić kogoś ze starej serii to proponuję Venoma (który wymaga poprawki), ale on może być na sequil (taka moda ostatnio, że tych NAJ zostawia się na 2 część). Już wolę Lizarda (jak wcześniej zapowiadano), bo to w sumie ciekawa postać no i przede wszystkim jeszcze go nie było na ekranie. Po filmach Raimiego szczerze znienawidziłem postać Zielonego Goblina jak i te jego wszystkie głupie odmiany i osobiście mam nadzieje, że przy tworzeniu nowej serii dadzą sobie z nim spokój. Co innego, gdyby Spider się ograniczał do powiedzmy 5 przeciwników (wtedy pasuje znowu pokazać Goblina), ale Spider ma blisko jakieś 20 znanych i ciekawych wrogów, więc jest z czego wybierać.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

EricDraven

Ahaaa... fakt, był goblin, więc teraz postać normana czyli green goblina, mogę powiedzieć arcy wroga spider-mana nie ruszamy, w ten sposób także nie tykamy hobgoblina i innych bo... bo mieliśmy ich w starej trylogii? ehh, w komiksach także powinni w ten sposób myśleć? mówcie co chcecie, ale wszystko wskazuje na to że będzie lizard, cameo proto goblina oraz green goblin w drugiej części, gdzie może pojawił by się także wątek venoma?... coś jak w ultimate.
Call mi geek.

JaRo II

 Nie chodzi o to czy my ruszamy, bo to nie od nas zależy, tylko od wyższych władz- szefów Hollywood ;) Temat niechęci do goblinów to moje własne zdanie. Nie lubię goblinów i wolałbym, aby nie występowały w nowych częściach. Demo, Hob i ci inni nie byli w starej trylogii jak celnie zauważył przedmówca, ale w końcówkach pseudonimów mają to nieszczęsne hasło- "Goblin", przez co kojarzą się z Green Goblinem (przynajmniej mi). Za dużo jest tych goblinów w świecie Spidera, przecież ma on tylu świetnych innych przeciwników- po co znowu tykać temat Goblina, czy to będzie Proto, Homo czy inny- jaki jest w tym sens?!
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

EricDraven

Po co? bo to arcywróg spideya, norman to postać taka jak harry, to po prostu ktoś kim joker jest dla batmana. Spójrzcie, w bb nie było jokera, był dopiero w tdk. Skoro joker to ktoś taki jak green goblin dla spider-mana, to co? jokera też użyć nie można było? ok, był gg, ale inny strój, aktor, inny wątek i już jest inaczej. Z resztą tak jak mówiłem:
1. lizard, proto goblin
2. green goblin i np venom, wątek black spider-man
3. zakończenie trylogii i dajcie kogo chcecie, ale gg to postać która wg musi się znaleźć w historii parkera. Imo tak powinno być. Chociażby wątek taki jak był  ultimate, krótki jak gg ale powinien.
Call mi geek.

JaRo II

 Goblin jako główny arcy wróg jest przereklamowany. Bardziej na to miano zasługuje Venom (chociaż rocznikowo jest dużo młodszy od Goblina) lub Dr. Octopus (to jest prawdziwa władza- jeden z pierwszych wrogów Spidera, nawet w wywiadach Sam Raimi wyznał, że pierwotnie planowali użyć Octopusa jako wroga nr 1 w pierwszym "Spider- manie", zrezygnowali jednak z niego, bo uznali, że jest zbyt potencjalny, aby dzielić jeden film z narodzinami Spidera).
W przypadku Spidera jest ten problem, że tak naprawdę ma on trzech wrogów, których można ustawić na jednym miejscu- Zielony Goblin, Dr. Octopus i Venom. Można dyskutować, który z nich jest tym NAJ, ja osobiście wybieram Venoma (mimo, że z całej trójcy jest najmłodszy).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

EricDraven

Hmm, zależy, ja osobiście tak jak mówię, octopusa zepsuł raimi, bo... bo znowu dobry człowiek tylko miał pecha... tak jak sandman...  gg byłby dobry gdyby nie strój który mnie irytował, i... rakiety z iskrami?...
Tak jak mówię to gg i venom w dwójce.
A kogo bym chciał zobaczyć? gg, venom, carnage, mysterio (mógłby być, fajny taki klimacik, bo przeciętny widz do końca by nie wiedział żę to tylko sztuczki). Kraven łowca, mógłby być mroczny, tak jak venom, jeden komiks był bardzo mroczny ;D  do teog chciałbym zobaczyć może... morluna xD   i bardzo walkę siły ze zwinnością, czyli rhino ;D
Call mi geek.

(A)nonim

Venom w?a?ciwie od dawna nie jest z?oczy?c? (a od d?u?szego czasu nawet nie jest Venomem), Octopus oczywi?cie zas?uguje na miejsce w pierwszej trójce, ale to Green Goblin jest tym najwi?kszym wrogiem Paj?ka, chocia? teraz ju? jest mniej zwi?zany z samym Peterem. To on zabi? Gwen Stacy (wydarzenie wa?ne nie tylko dla Spider-Mana, ale dla komiksów ogólnie, przez wielu jest uznawane za zako?czenie Silver Age'u), sta? za Sag? Klonów, zniszczy? ?ycie swojego syna.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

I o ile pamiętam podesłał Peterowi androidy podszywające się pod jego rodziców. Spłodził jego dziewczynie dzieci. Lista jest długa, i świetnie udowadnia iż Green Goblin jest największym przeciwnikiem Spider-Mana. Ale w "TASM" nie chcę go widzieć, może w drugiej części, może w ogóle.

m2reily

Cóż, jeśli operujemy goblinami, to mamy jeszcze Hobgoblina, z kolei on mógłby zadziałać jako "Proto Goblin" będąc niejako przed Normanem Osbornem.         
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Drawski

Lub dać sobie spokój z goblinami.

m2reily

Zgadzam się. Osobiście, po ostatnich przemyśleniach w moim życiu stwierdziłem, że ciekawym i pewnie nierealnym wyborem byłby Misterio.       
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy


Hydro

I dowiedzieliśmy się tego wręcz przypadkowo, od gościa odgrywającego drugoplanową rolę, który się wygadał :P So sweet
It's a funny world we live in.