Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

EricDraven

Wersji ultimate bym nie chciał, wolę oryginał, a stój? minusem stroju raimiego było to że niby miał wyglądać jak zbroja która ma chronić, a elementy pancerza były łączone... zwykłym materiałem?  skoro green goblin i tak jest dosyć potężny i wytrzymały to dałbym zwykły kostium, dajmy na to jakieś brązowe i mocno fioletowe elementy założone na ciemnozielony kostium i do tego taką maskę która przylega do twarzy i idealnie współgra z mimiką chociażby uśmiechaniem się. To by było git.
Call mi geek.

Mikoto

CytatA i bez tego na pewno Goblin b?dzie ciekawszy od Lizarda.
Piwo dla tego pana, bo dobrze prawi ;D. Normalnie wyj??e? mi to z ust.

Nie mia?bym nic przeciwko pojawieniu si? Green Goblina. To ?wietna posta? (na pewno lepsza ni? Lizard). Dafoe u Raimi' ego ?wietnie wcieli? si? w tego z?oczy?c?, ale nie znaczy to wcale, ?e nikt nie mo?e go w tym przebi? :) . Jeszcze, ?eby strój mia? lepszy. Najlepszy by?by ten, który pokaza? m2reily. Kapitalny wygl?d. Za to wersji Ultimate nie chcia?bym zobaczy?. Nigdy nie podoba? mi si? pomys? zrobienia z Goblina dwumetrowego demona rzucaj?cego ognistymi kulami na prawo i lewo.

(A)nonim

CytatNigdy nie podobał mi się pomysł zrobienia z Goblina dwumetrowego demona rzucającego ognistymi kulami na prawo i lewo.
Miał więcej niż dwa metry. Też za bardzo mi nie pasowało zrobienie z GG Hulka, ale zmieniłem zdanie po sprawdzeniu co i jak, Ultimate Goblin jest chyba jeszcze większym świrem niż ten normalny (jego percepcja to coś pięknego), no i jest naprawdę potężny, w czym zasługę ma również jego postura i rzucanie ognistymi kulami.
Inspirację na facjatę mogą brać z tej serii:
http://www.youtube.com/watch?v=LJIr_EL_4m8&feature=related
;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

#303
 Nie, nie chcę wersji Goblina z Ultimate, to by był zbyt wielki hardcor. ;) Nie chciałbym też żadnych nawiązań do stroju GG z filmów Raimiego (żadnej zbroi). Najbardziej odpowiada mi wzór stroju dla Goblina, pokazany przez M2Reilego (jeśliby zrobili go z tego samego materiału co kostium Pająka to, czemu nie).
PS: jeśli będzie Goblin... ciekawe czy producenci będą w stanie zaangażować do jego roli aktora równie charyzmatycznego jak Defoe, który by mu dorównał? ...coś wątpię. :)

Drawski

A ja natomiast wolę zobaczyć Proto-Goblina aniżeli Green Goblina. Przede wszystkim widzieliśmy już Zielonego Goblina w pierwszym filmie starej trylogii. Green Goblina w jakiejkolwiek wersji nie chcę widzieć, nie w pierwszej części. Zapoznałem się z komiksowym Van Adderem, i to naprawdę postać nadająca się na pierwszy film. Efekt eksperymentu, w dodatku zamieszany we wszystko jest Norman Osborn którego w drugiej części można by pokazać jako Goblina. Proto-Goblin pojawił się w komiksowym flashbacku, i jest chyba pierwszym goblinem w komiksach. Taka postać byłaby idealnym wprowadzeniem i zapowiedzią Green Goblina.


RafBat

 Proto-Goblin? ??? Wiem, że Drawski jesteś obkuty ze Spidera i jego uniwersum pewnie jak mało kto na tym Forum, ale czy ktoś więcej oprócz ciebie słyszał o kimś takim jak... Proto-Goblin? Główny antagonista powinien być jednak powszechnie znaną postacią.

EricDraven

A niby dlaczego miałby być znany bardziej? a czy green goblin jest lepszy od lizarda? nie powiedziałbym, każdy z nich to ceikawy przeciwnik, ja i tak oprócz nich najbardziej chciałbym zobaczyć kravena łowcę, rhino, elektro, mysterio albo któryś z symbiotów.
Call mi geek.

(A)nonim

Cytata czy green goblin jest lepszy od lizarda? nie powiedziałbym, każdy z nich to ceikawy przeciwnik
A czy Joker jest ciekawszy od Man-Bata?
CytatA niby dlaczego miałby być znany bardziej?
Bo ludzie wolą Jokera od takiego Man-Bata np.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

http://webofsm.zbiegowisko.pl/czarny-charakter-vt168,30.htm#3971

Niejaki Zer0 przedstawił całkiem ciekawą wizję. Szczerze mówiąc chętnie zobaczyłbym taki film.

EricDraven

Tyle że przykład joker man bat i green goblin lizard jest z dupy wyjęty bo jeśli chodzi o takie porównywania to lizard jest tym kim dla batmana jest np scarecrow. Lizard curt connors? to raczej nie jest jak man bat. Jednak jakby tak pomyśleć ze słów tego bollywodzkiego aktora to pasuje jest lizard, a on gra na końcu protogoblina i w drugiej części mamy green goblina.
Call mi geek.

(A)nonim

Po pierwsze o co chodzi w drugiej części twojej wypowiedzi? Po drugie nie używaj wulgaryzmów.
I po trzecie przykład jest właśnie bardzo dobry Lizard i Man-Bat to bardzo podobne postacie (dwóch naukowców którzy w wyniku eksperymentu zamieniają się w niepanujące nad sobą mutacje zwierzęcia z człowiekiem), a Green Goblin jest (a przynajmniej był) dla Spider-Mana tym czym Joker jest dla Batmana i jego konflikt z Pająkiem nie polega na "chcę cię zjeść". Scarecrow chyba nie ma odpowiednika.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Booooo?e... facepalm... wulgaryzm by by? gdybym napisa? po prostu ku.... ma?, a napisa?em ?e powód jest z dupy wyj?ty bo jest. Nie chodzi mi o to ?e w charakterze postacie s? takie same, tylko klasyfikacje jako przeciwnicy. Man Bat jest gdzie z dolnej pó?ki, a lizard dla spider-mana jest z wy?szej i porówna? bym go do scarecrow'a je?li chodzi o wa?no?? tej postaci, bo lizard to tak?e curt connors, przyjaciel petera. Co do scarecrow'a to jest odpowiednik w marvelu tyle ?e tam to on czerpie ze strachu si?y witalne i podnosi swoje atrybuty fizyczne ale to tak na brzegu.
Call mi geek.

(A)nonim

CytatBooooo?e... facepalm... wulgaryzm by by? gdybym napisa? po prostu ku.... ma?, a napisa?em ?e powód jest z dupy wyj?ty bo jest.
No i na serio ci? nie sta? na troch? wi?cej kultury?
CytatMan Bat jest gdzie z dolnej pó?ki, a lizard dla spider-mana jest z wy?szej i porówna? bym go do scarecrow'a je?li chodzi o wa?no?? tej postaci, bo lizard to tak?e curt connors, przyjaciel petera.
Nie wiem czy Scarecrow jest na tym samym poziomie, ale nad Lizardem ma bardzo du?? zalet? - nie ma mózgu jaszczurki. A Man-Bat to równie? Kirk Langstrom przyjaciel Batmana. ;)
CytatCo do scarecrow'a to jest odpowiednik w marvelu tyle ?e tam to on czerpie ze strachu si?y witalne i podnosi swoje atrybuty fizyczne ale to tak na brzegu.
Tak, ale chodzi?o mi o odpowiednik u Spider-Mana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Rozumu jaszczurki? właśnie lizard jest tak niebezpieczny z dwóch powodów. Po pierwsze gdy nad sobą nie panuje, jest nie logiczny czyli nie przewidywalny. Znowu jak już często bywało, gdy panuje nad sobą, to posiada inteligencje connorsa i jak już było wspominane chciał zamienić wszystkich ludzi w gady, nie wiem dlaczego tak wszyscy jadą po tym pomyśle gdzie oddział swat mutuje w gady co w tym dziwnego? i dlaczego wielu pisze żę armia O_o   oddział, nie armia, nie wiem co w tym dziwnego. W bb można w ten sam sposób skomentować np: a ras al ghul, wpuścił toksyny do wodociągów, a potem chciał wysłać emiter fal aby ten spowodował wyparowanie wody w całym gotham :l
Call mi geek.

Altair

Tiaaa, czyli robią reboota żeby zżynać Goblina od Raimiego? To jest dopiero facepalm. Aha i tak, tak... Wiem, że mogą go ukazać inaczej itd, itd, ale to po prostu już było, a ja chcę nowego pająka, nowego wroga i nowego podejścia, a nie tylko zmiany stroju Petera i Goblina. Ah to Hollywood...