Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

(A)nonim

#285
Mielibyśmy niepotrzebny, kreskówkowy przepych i zmniejszenie wartości serum jaszczura dla (prawdopodobnie) taniego efekciarstwa. Podobnie wyszło z Man-Batem i Man-Bat Ninjas, jak i klonami Doomsdaya. Pisałem jednak że nie można skreślać tego na starcie, jak ma z tego wyjść survival zombie, tyle że z jaszczurami, to jestem na tak. Chociaż średnio to pasuje do Spider-Mana.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Pożyjemy zobaczymy ;D   już nie raz, a bardzo dużo nie miałem racji i coś skreślałem na starcie, tutaj sobie to wyobraziłem w dany sposób  i nie kuje mnie to, tak więc jakoś mnie to nie razi, ktoś wspominał że na planie było kilka różnych strojów spideya, więc snuł się pomysły że może ze względu na to że gdy curt odzyskuje rękę i zmienia się z lizrda, to może będzie wątek z clone saga, a tak aporpo to wczoraj była kręcona scena akcji z lizardem, peterem i gwen, z tego co wiadomo nie będzie chyba lizard tworzony za pomocą cgi tylko tradycyjnej charakteryzacji i dopiero w postprodukcji jakieś efekty animacji np paszczy. Tak więc nie długo możemy zobaczyć spideya w stroju podczas walki oraz lizarda, jakieś zdjęcia pewnie wyciekną.
Call mi geek.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

No i jednak tamte poprzednie zdjęcia chyba jednak były kostiumu dla kaskaderów, bo ten wygląda całkiem, całkiem. Może to kwestia jakości.

EricDraven

Wg mnie kostium świetny, a twórcy filmu mówili że kostium ma niektóre elementy takie a nie inne, bo są one niezbędne do uzyskania danego efektu 3d oraz barwy. W końcu oni jako jedni z nielicznych dzisiaj kręcą a nie konwertują w 3d.  Np tutaj lekka zmiana barw i jest git:

Posted on: 01 Marzec  2011, 08:26:21

 Nowe info wg którego nie będzie lizarda, a będzie proto goblin i green goblin, luknijcie na comicbookmovie.com
Call mi geek.

RafBat

 Lizarda (Connors'a) ma nie by? w filmie?! Dziwn?, skoro obsadzono ju? rol? jego syna (Kelen o tym wspomina? par? postów wcze?niej, zreszt? dam cytat):
CytatZ tym Lizardem jest o tyle ?mieszna sprawa, ?e oficjalnie nie powiedziano, ?e kto? go gra, natomiast jest potwierdzenie kto zagra syna dr Connorsa http://www.superherohype.com/news/articles/112063-exclusive-son-of-dr-curt-connors-cast-in-spider-man


Leon Kennedy

Żenujące się to robi, bo jak można nazwać sytuacje gdy film jest kręcony, aktorzy ( większość ) znana, data premiery znana, a główny antagonista nie...

Altair

To już jest poniżej żenady. W sumie musieliby mnie czymś naprawdę zaskoczyć skoro trzymają to w takiej tajemnicy, a tu znowu plackowate Gobliny?

EricDraven

A co złego w goblinach? wg mnie źle przedstawiono jednego z nich w spider-manie i jego syna w sm3, może teraz by to poprawili.
Call mi geek.

m2reily

Gdyby zrobili jakąś ciekawą wersję Goblina to bym się nie obraził, wole jednego faceta na latającym koźle niż armie jaszczurów.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Gobliny muszą być, mamy Petera, Gwen, więc brakuje jeszcze tylko Normana i mostu. ;D
A i bez tego na pewno Goblin będzie ciekawszy od Lizarda.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

No wiesz, chciałbym, żeby Gwen pociągnęła nieco dłużej niż jeden film. Goblin może być, tylko, żeby wyglądał  bardziej okazale (jak rasowy demon, a nie człowiek w zbroi/kombinezonie). 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Goblin powinien mieć normalną maskę a nie kask.
Ciekawym rozwiązaniem byłaby też wersja Ultimate:
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

m2reily

Myślałem bardziej o jakimś miksie między Green Goblinem a Hobgoblinem, nie samych postaci ale w sensie wyglądu. To by było idealne.
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

(A)nonim

Miecz bym wyrzucił, ale tak to jest spoko.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.