Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Altair

W tym temacie mowimy o nowym villianie w Spidermanie 4.Kogo byscie najchetniej zobaczyli?Mam dwa typy:Carnage i np.
Rhino.
EDIT:
Tutaj dyskutujemy również o nowym filmie będącym remake'iem Spider-Mana.

Huntersky

Spider-Mana.


Nowy film mi w sumie wisi, ale chciałbym zobaczyć Lizarda i Carnage'a.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Maxie Zeus

Z plotek wynika, ze będzie Vulture (Sir Ben Kingsley) i Electro..

Osobiście chciałbym zobaczyć Scorpiona i Mysterio 8)
Carnege'a nie chcę, bo wątpię żeby mogli pokazac jego szaleńczą i sadystyczną naturę..A na tym właśnie polega całe piękno w Carnage'u ;)

Leon Kennedy

Chciałbym Carnage'a, ale boję się, że spartolą go tak jak Venoma... Więc proszę dać mu spokój. Trzy inne moje propozycje brzmią: Jaszczur ( szkoda, że postać profesorka została praktycznie ominięta), Scorpion ( jedna z moich ulubionych postaci) i Mysterio ( przy dzisiejszych efektach specjalnych jego akcję mogą być rewelacyjnie świetne).

Adolf

A gdyby tak ponownie Venom? Niby zginął, ale Peter oddał kawałek kostiumu do badań profesorowi i jeśli mnie pamięć nie myli, to nic nie było na temat zwrotu próbki symbionta... Ta próbka mogła by się rozmnożyć i powstał by z niej Venom/Carnage...

Leon Kennedy

Dajmy już spokój Venomowi... Reżyser znowu zrobi z niego przeciętnego przeciwnika.

Silent Dark

Najnowszy oficjalny news z Sony Pictures donosi że:

-Najprawdopodobniej pojawi się Lizard w 4 części.
-Zostaną nakręcone na raz 4 i 5 część.
-Tobey Maguire dostał korzystną ofertę od Sony co może oznaczać że pojawi się jako SM w 4.

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mr.G

Moim zdaniem najlepszy byłby restart serii z całkowicie nową obsadą, ale nie tak szybko, dopiero za kilka lat.
Jeżeli jednak miałbym wskazać kogoś do kontynuacji to niech to będzie Mysterio, powrót Venoma albo Kingping (czy jak mu tam było...).

Firm

To, że 4 i 5 są naraz kręcone to już znane info.

Nie chce Carnage'a ale mogę zobaczyć Lizarda (zresztą jeżeli już Carnage ma się pojawić to dopiero w 5. Oni lubią ewoulować historie postaci patrz. Harry).

Hydro

Czekam na Spider-Mana 4, bo moze zrobią z tego dobry film. Nie tak jak z SM3 (choć też był niezły). Moje typy: Lizard (smae fan-trailery zrobiły na mnie wrażenie, i można go przedstawic jako mroczną postać), Hydro-Man (efekty specjalne poszły w górę, czyli wodne rewolucje itp. mile widziane), Kingpin (chciałbym go zobaczyć ze względu po jego występach w SM TAS) no i (juz trochę mniej) Carnage. Nie wiem, po spartoleniu Venoma (R.I.P...) jestem już mniej napalony na tą postać... choć gdyby zrobić z niego voś NAPRAWDĘ obrzydliwego, inteligentnego i BRUTALNEGO, byłoby OK.
It's a funny world we live in.

Altair

Coś na podobieństwo jokera z symbiotem? JESTEM NA TAK. ;)

Maxie Zeus

Apropos, zawsze zastanowiałem się jakby wyglądał Joker po połączeniu z MARVELowskim symbiotem. Szaleństwo Carnage'a byłby wtedy przy nim 'pikuś  ;D

(A)nonim

SM3 był tragiczny.
Carnage nigdy nie był specjalnym bystrzakiem.
A całą jego osobę idealnie skomentował właśnie Joker.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Joker to prędzej Green Goblin, a Carnage... Zsasz na sterydach?

A Bruce95 nadal nie poprawił nazwy tematu :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford