Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Q

Odno?nie informacji na temat Pittsburgha:
Nolan i jego ekipa byli ostatnio widziani na Smithfield Street w Pittsburghu:



?ród?o: http://www.nolanfans.com/forums/viewtopic.php?f=33&t=5065
Posted on: 19 Luty  2011, 15:41:26

 Podobno Latino Review (http://twitter.com/elmayimbe/status/38796437726822400) ma ujawni? jakie? nowe informacje na temat TDKR, ale ju? nie raz pojawia?y si? tego typu zapowiedzi, ale kto wie mo?e tym razem...
Posted on: 19 Luty  2011, 18:47:58

 Pierwsze mo?liwe Spoilery plus informacji o roli Catwoman, Bane'a i Tali - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showfull&id=1299105289&archive=&start_from=&ucat=12&;
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Po przeczytaniu newsa moje pierwsze skojarzenie - "WTF?!". Bo jak narazie mam wrażenie że Nolanowi brakuje pomysłu i dlatego wraca do wątku z "Begins" (chodzi o "Ligę Cieni") Ale może w 2012 roku na dużym ekranie będzie to wyglądać rewelacyjnie?

Juby

Funky, specjalnie, żeby nie popsuć sobie pierwszego seansu jak to było w przypadku TDK nie chciałem czytać żadnych spoilerów, a ty tu mi wyskakujesz z czymś takim, nie zaznaczając, że to spoiler! :P

Spoiler
A odnośnie tego twojego powrotu do wątku "Ligi Cieni". BB był filmem trochę przygodowym i do niego to pasowało. TDK był bardziej thrillerem sensacyjnym z wplątywaną akcją i do tego filmu kompletnie by to nie pasowało. Więc wszystko będzie zależeć od tego w jakiej formie powstanie TDKR, jeśli nie będzie się to gryźć z konwencją, to ja jestem absolutnie ZA (tym bardziej, że bardzo lubię, kiedy seria jest spójna i w kolejnych epizodach kontynuuje się wątki z poprzednich części)...
[Zamknij]

Funky

Sorry Juby na przyszłość będę ostrożniejszy, a co do TDKR to mam nadzieję że ten film będzie bardziej w klimacie ''Begins'' i troszeczkę skromniejszy od TDK (żadnych wymyślnych technologii) ;)

EricDraven

Czy brakuje pomysłu i wraca? może chce zamknąć wszystkie wątki, z bb i tdk.
Call mi geek.

Gieferg

Jak dla mnie wsadzenie do filmu obok Catwoman i Bane'a jeszcze Talii, Ligi Cieni to ju? syndrom Spider-Mana 3 i mam nadziej?, ?e to tylko plotka.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

EricDraven

Niby dlaczego? w sm3 mieli?y 2 postacie nie powi?zane ze sob?, a tutaj mamy lig? cieni która b?dzie tylko t?em dla talii i bane'a, ciekawi mnie kogo zagra gordon-levitt, o ile zagra, byle nie mia?o to zwi?zku z gangsterk? ;( no chyba ?e b?dzie to black mask xD
Call mi geek.

RafBat

 Pomijaj?c drugiego Batmana Nolana, który by? czym? w rodzaju przerywnika w trylogii, powoli nabieram wra?enia, ?e Nolan kr?ci co? w stylu serialu... "Dynastia-konflikt rodziny Wayne'ów z Al Ghulami." Jak na mój gust, troch? za bardzo w?a?nie na tym si? skupi?.

Gieferg

#143
Równie? mi to nie pasuje. Liga Cieni odegra?a wystarczaj?c? rol?, a TDK by?by w ogóle oderwany od ca?o?ci gdyby teraz wyskoczyli z Tali?. No i Bane i Catwoman s? w zupe?no?ci wystarczaj?cy, a robienie z Bane'a czyjegokolwiek pomocnika budzi skojarzenia z takim jednym filmem, którego tytu?u nie nalezy g?o?no wymawia?.

W ogóle ca?y ten zarys fabu?y wygl?da mi troch? za bardzo jak "14 year old fanboy's wet dream" ?eby móg? by? prawdziwy.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Współpraca Tali i Bane nie jest złym pomysłem jeśli będą oni równorzędnymi partnerami, a sama Liga Cieni mi nie przeszkadza. Jak wcześniej zapowiadano ma być łącznik pomiędzy BB, a będąca w tle Liga stanowi ciekawy zabieg. Niezbyt widzę miejsce dla roli Levitta, tak więc cały ten zarys fabuły idealny nie jest.

Jednak biorąc pod uwagę najnowsze doniesienia na temat lotniczego pojazdu Batmana - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1299240494&archive=&start_from=&ucat=12&; można przepuszczać, że bohater zapuści się w odległe zakątki globu, a gdzie ukrywa się Liga Cieni...

Cytat: Gieferg w 04 Marzec  2011, 11:48:44
W ogóle cały ten zarys fabuły wygląda mi trochę za bardzo jak "14 year old fanboy's wet dream" żeby mógł być prawdziwy.
Może w swoim ostatnim filmie Nolan postanowił spełnić wszystkie marzenia fanów :D. Jest więc Catwoman, Bane i może dojść jeszcze Batwing i Talia. Albo jak sugeruje dobór obsady, Nolan nakręci "Incepcje 2" :)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

EricDraven

Tak mi si? co? wydaje ?e talia b?dzie gdzie? w górach, wi?c batman tam poleci batwingiem i nie by?oby w tym nic dziwnego, bo pami?tam ?e nolan si? zarzeka? ?e nie b?dzie catwoman a jest. Bane'm tak?e zaskoczy?, wi?c czemu nie? jestem pozytywnie do tego nastawiony, cho? liczy?em na film bardziej w stron? knightfall.
Call mi geek.

LelekPL

No cóż, kiedy Nolan mówił, że w ostatnim filmie idzie na całość to i tak nie spodziewałem się takiej ilości wrogów. O ile te doniesienia o Cotilard i JGLu nie okażą się zwykłymi plotkami

Leon Kennedy

Jestem na tak je?li idzie powrót Ligi Cieni za pomoc? Tali i dodanie do niej Bane'a.

PS: Zawsze lubi?em Al Ghula, Lig? i Tali?, sam Bane równie? mia? z nimi kontakt ;).

RafBat

CytatNo cóż, kiedy Nolan mówił, że w ostatnim filmie idzie na całość to i tak nie spodziewałem się takiej ilości wrogów.
...coraz bardziej obawiam się o poziom scenariusza w TDKR. Już raz jeden reżyser poszedł na całość w filmie z Batsem... dodatkowo kojarzy mi się właśnie z nim aż tak wielka rzesza przeciwników Batmana w jednym filmie. :-\
Btw, podpisuje się w pełni pod znanym już stwierdzeniem, że pomysł na trzeci film Nolana umarł razem z Heathem Ledgerem, a teraz Christopher Nolan próbuje coś stworzyć bardziej na siłę.

(A)nonim

RafBat ale nie wiadomo ile w tych informacjach jest prawdy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.