Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

Leon Kennedy

Coś czuję, że paru odważnych by się znalazło 🤠

Rado

Chodzi mi od dawna po głowie pewien tekst do napisania na stronę. "Sposoby wezwania Batmana". Na razie mam tak:

1.bat sygnał (oczywiście)
2.bat komputer (w kreskówce The Batman i w Brave and the Bold batkomputer podpowiadał mu co się dzieje w mieście)
3.telefon (czerwony telefon z Batmana66)
4.przenośne urządzenia które dawał Gordonowi jak np. w Mad Monk
5.poranne gazety/radio - w Golden Age'u było to częste
6.popełnij zbrodnię w Gotham City - czyli 6 zmysł każdego superbohatera umożliwiający mu znalezienie się w odpowiednim miejscu i czasie akurat gdy ktoś okrada np. jubilera.
7.komunikator JLA

Przychodzi Wam coś jeszcze do głowy? Obojętnie z jakiego medium.

LelekPL

Jeśli liczymy również metody z których Batman sam korzysta do wykrywania zbrodni (jak gazeta czy radio) to jeszcze:
- radio policyjne i podsłuch pod 911
- sonar z TDK

Juby

Jeśli sonar w TDK, to dodałbym również wielki symbol "?" na niebie z Batman Forever, którym Riddler wezwał Nietoperza na finałowe starcie.

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Johnny Napalm

To chyba taki najbardziej ogólny temat, w którym można wyrażać swoje opinie na temat wrażeń po przeczytanych komiksowych
 lekturach. No niestety, mijający rok zdecydowanie nie podtrzymał u mnie zainteresowania na wszelkie historie obrazkowe z dymkami. Jak mawiała śp. Maria Czubaszek – no nie zażarło. Żaden z przeczytanych komiksów nie wywarł na mnie wielkiego wrażenia. Nawet V jak Vendetta, pomimo ciekawego początku, ostatecznie wypadła dla mnie średnio, a historia wydała się dosyć płytka.

A co do Batmana, który powoli traci dla mnie status najciekawszego bohatera superhero na rzecz Spider-Mana, dam mu jeszcze szanse kupując ostatni z klasyków, którego jeszcze nie mam. Chodzi tu o Dark Victory.

No i oczywiście muszę mieć Knightfall w jednym wydaniu. Podcieła mi lekko skrzydła informacja, że będę jeszcze musiał poczekać na ten album do kwietnia lub maja.  :-\

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...